Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2014


btg1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Rok temu byłam na Waszym miejscu i pisałam na tym forum. Dlatego doskonale wiem, że większość z Was szuka teraz miejsc gdzie będzie można kupić wszystkie potrzebne rzeczy dla Waszego maluszka.

Aktualnie startuję z własnym sklepem, gdzie można kupić oprócz nowych markowych produktów, także używane ubranka i zabawki.

Zobaczcie same!

Pozdrawiam,
Emilia.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkie lipcowym mamusią ;-) Ja własnie po wizycie u wspaniałego gin który oznajmił że to 5 i 1/2 tygodnia. Świetnie ;-) To moja druga ciąża, ale już całkowicie różni się od pierwszej. Tu od początku mdłości, zawroty głowy i noce chodzenie na siusiu. Przy pierwszej kompletnie nic. Teraz najważniejsze żeby wszystko było oki. Gratuluje wszystkim oczekującym mamusią ;-)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63759

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64228

Odnośnik do komentarza

Wow jestem zaskoczona, że tak szybciutko jest wątek lipcowy! ja dziś zrobiłam test a potem jeszcze jeden bo nie mogłam uwierzyć!! Dwie krechy jak nic!!
Jednego dzidziusia niedawno straciłam, więc strach miesza się z niedowierzaniem.
W sob. wizyta u gina - zobaczymy co powie :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) ja test zrobiłam 2 listopada i dwie krechy jak nic... dzień później znowu dwie tylko już ciemniejsze :) Jutro do lekarza, jestem bardzo ciekawa. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Czuje się idealnie tylko czasami brzuch zaboli, piersi nabrzmiałe i bolące, bardziej chcę mi się jeść no i ciągle mi się odbija. Ale to nic... :)

Ciekawe czy uda mi się jutro zoabczyć swoją małą kropeczkę :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie też dwie kreski ukazały się 1 listopada a następnego dnia biegłam do gin .Pisze z pewną obawą bo 1,5 roku temu poroniłam w 21 tyg aniołek Nikolas<3 i trzymałam się tylko tego że mam kochanego syna 14 lat i mężusia który się wszyskim zajął.Po pierwszej wizycie podstawowe badania czekam cierpliwie następna 23 listopada .Pozdrowionka:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3i0yqerxu.png

Odnośnik do komentarza
Gość PaniWalewska

u mnie dzisiaj 5 tyd 6 dz wczoraj na usg już zmierzone było tętno, wszystko jest ok :) a tak się denerwowałam przed... tylko z łóżka najchętniej wcale bym nie wstawała... i ten ból głowy...z jednej strony nie mogę się już doczekać lipca a z drugiej się martwię bo chciałabym żeby cały czas było ok.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny 8.11.2013 zrobiłam test wyszedł pozytywny,ostatnią miesiączke miałam 3.10.2013 z obliczeń wychodzi termin na lipiec:)Ale mam do was pytanie od paru dni delikatnie pobolewa mnie brzuch i mam takie delikatne plamienia(może bardziej upławy)jest tego naprawdę niewiele ale denerwuje się ze cos może być nie tak,nie wspomnę ze od wczoraj wymiotuje rano a najgorzej jest na wieczór.Jezeli wiecie cos na ten temat to proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...