Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2014


btg1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamaaaaaaaaaa

Hej...padam,czekaliśmy w poradni n. 3h, 3h z noworodkiem! Masakra jakaś, najlepsza wiadomość dnia,że igor przybrał 100g od piątku;) co do karmienia to każde ma plusy i minusy, ja póki co karmie piersią..i w nim chyba najgorsze jest to że niewiem ile mały zjada...i ciężko przewidziec czas karmienia,raz zje szybko innym razem siedzi 1.5h przy cyckach no i dieta dobija;/

Odnośnik do komentarza
Gość kamaaaaaaaa

Co do kąpieli to mój przy pierwszej też płakał, złe skojarzenia że szpitala, w ogóle w szpitalu ciągle ataki płaczu,w domu jest spokojniejszy...fiadusia już pewnie w domu;) daj znać jak pierwsza nocka z malenstwem w swoich czterech ścianach;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zaraz wszystko nadrobie bo nie mialam.internetu. Ja nadal w dwupaku....od piatku jestem w szpitalu bo mialam zly zapis ktg ale juz jest ok tylko niestety zostaje do porodu; (juz chce mieć Nikosia przy sobie...boje sie ze skonczy sie cesarka.Maly wazy 3900g juz.Z Om jestem po terminie 5dni z USG termin mam na dzis ale niby do niedzieli urodze tak mi moj lekarz powiedzial.boje sie ze cesarke zrobia.potem odpisze wszystkim.i pisze tu i na prywatnym bo nie wiem gdzie w koncu jestescie Masakra tyle w szpitalu byc.Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k6u0ndc34.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gratuluję nowym Mamom maluchy piękne jeju tez juz chce. Gravitacia wyszla akceleracja ale nie wiadomo potem bylo czy to sprzet czy faktycznie cos nie tak masakra no i moj lekarz tak zdecydowal ze zostaje i juz w sumie wole tu siedziec przynajmniej mnie badają i mam.odsluchy u mnie na tel też nie moge sie tam.na prywatne przeniesc a na kompie w domu moglam

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k6u0ndc34.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

MadlenStorm ja po porodzie drogami natury kupilam sobie taki pas, ale zalozylam go ledwie kilka razy. Jest niewygodnie siedziec i do tego ucisk na brzuch obciaza nogi-zylaki i utrudnia wchloniecie sie hemoroidow. Mnie po 40 dniach juz zniknela wiszaca skora, teraz trzeba troche pocwiczyc. Poza tym te pasy sa glownie noszone po cesarce, zeby chronic szwy. Ja nie polecam, ale zapytaj lekarza lub poloznej, ciekawe co ci powiedza...bo ze mnie polozne sie smialy jak to nosilam
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...