Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Test konsumencki „Powiedz stop wypadającym włosom!”

Rekomendowane odpowiedzi

Chce podtrzyma c moją pozytywną opinię na temat kuracji Creastim firmy Ducrey. Włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji niż na początku kuracji, wypadanie zostało zahamowane. Zachęcam do zakupu osoby, które mają poważne problemy z wypadaniem (jak w moim przypadku). Podejrzewam, że doskonałym uzupełnieniem w/w kuracji jest stymulujący szampon Anaphase tej samej firmy.Jeśli jest tak skuteczny jak kuracja to na pewno warty grzechu. Na koniec chciałabym jeszcze podziękować Redakcji za otrzymaną możliwość testowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogie Testerki, prezentujemy zwyciężczynie naszej akcji testowania kuracji przeciwko wypadaniu włosów :)

Stymulujący szampon DUCRAY ANAPHASE® o kremowej konsystencji, przygotowujący skórę głowy do kuracji przeciw wypadaniu włosów i okulary przeciwsłoneczne otrzymują:
wiolap
anka92
i izka2700.

Gratulujemy!

Zwyciężczynie prosimy o przesyłanie danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) do wysyłki nagród na adres e-mail konkursy@parenting.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo!!! Testowanie produktu i obserwowanie efektów było (jest) wielką przyjemnością :-) Dziękuję serdecznie za nagrodzenie. Bardzo mi miło :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwania

Miałam ten sam problem, włosy zaczęły mi wypadać, w ogóle wyglądały niezdrowo, były matowe. Odżywki nie pomagały. Dopiero jak kupiłam Bio silice max, któa zawiera najwięcej skrzypu polnego i cystynę moje włosy zaczęły odżywać . Na prawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hila78

Słyszałam,że ścinanie nie pomaga na takie problemy, mi przynajmniej nie pomagało :) Warto na prawdę kupić taka bio silice, która jest na prawdę skuteczna. Ma najwięcej skrzypu polnego i cystynę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bernatkaa

Nie ma co sie przejmować. Ale nie zaszkodziłoby profilaktycznie odżywić te włosy. Ja po ciązy kupowałam Merz Special w drażetkach na odbudowę włosów i paznokci i byłam zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MaryIol
20 godzin temu, Gość Bernatkaa napisał:

Nie ma co sie przejmować. Ale nie zaszkodziłoby profilaktycznie odżywić te włosy. Ja po ciązy kupowałam Merz Special w drażetkach na odbudowę włosów i paznokci i byłam zadowolona.

Ja szukam czegos takiego, ale w 7 miesiącu jestem. Wlosy mi wlasnie zaczynają wypadać chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bernatkaa
20 godzin temu, Gość MaryIol napisał:

Ja szukam czegos takiego, ale w 7 miesiącu jestem. Wlosy mi wlasnie zaczynają wypadać chyba.

To Merz o ile wiem nie ma przeciwskazań, chociaż do lekarza przejdź sie i zapytaj czy na pewno. Nie wiemy czy jakieś leki inne bierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marylol
4 godziny temu, Gość Bernatkaa napisał:

To Merz o ile wiem nie ma przeciwskazań, chociaż do lekarza przejdź sie i zapytaj czy na pewno. Nie wiemy czy jakieś leki inne bierzesz.

Tak zrobie, dzięki za info. Szukałam i na ceneo tanio mają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...