Skocz do zawartości
Forum

Kiedy szykować wyprawkę?


aniolmag

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jeśli chodzi o ubranka do szpitala dla maleństwa nie radzę kupować na 56 bo maluchy naprawdę szybko rosną. Weźcie lepiej na 62. No i niezbędny będzie rożek lub kocyk.
Ja prałam w 7 miesiącu już pomalutku. Teraz jestem w 34tyg.i mam już wszystko spakowane i przygotowane. Jedynie łóżeczko zostało do skręcenia.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23140

Odnośnik do komentarza

Jestem w 28 tc - mam kilka rzeczy dla mojej Marty, kupowanych gdzieś przy okazji, bo nie mogłam się powstrzymać (mam ze 3 szt. body, dwie sukienki, kombinezon z polaru, ręczniki i kocyki). Większe zakupy planuję na allegro za jakiś miesiąc.

W czym prałyście ubranka? Polecano mi płyny lovella?

Torbę ze swoimi rzeczami do szpitala mam spakowaną, bo już raz tam wylądowałam i (pewnie same wiecie) - najlepiej spakować się własnymi a nie męża rękami :P

Odnośnik do komentarza

Przedemną jeszcze ten czas bo to dopiero 14 tydzień. Ale przy pierwszej ciąży stopniowo kompletowałam wyprawkę. Teraz też tak pewnie zrobię. Za to pierwszy syn jest alergikiem. Od początku miałam problem z znalezieniem odpowiedniej chemii. Wszystko co na rynku było do prania dla dzieci uczulało go. Doszło do tego że kupowałam zwykłe szare mydło i tarłam na tarce i w tym prałam. Okazało się strzałem w dziesiątkę. Malcowi zagoiła się skóra i nie miałam problemów. Potem znalazłam białego jelenia. Szare mydło w płynie, i prałam w nim.

http://www.suwaczki.com/tickers/jiqj8keqjy74ci16.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywj44jhcgzn2fe.png

Odnośnik do komentarza
Gość anilorak123

Ja jutro zaczynam 32 tydz i zaczne jutro prac a potem prasowac , w 34/35 chcemy juz miec lozeczko ustawione i przygotowane, oraz torbe do szpitala. To jest moje druga ciaza a w pierwszej rozwiazanie nastapilo jyz w 34 tyg dlatego wolimy byc przygotowani

Odnośnik do komentarza
Gość Miśkaaaa

Kurcze, ja sie dopiero niedawno dowiedziałam, a już bym chciała wszystko przygotowywać. Nie wiem jeszcze nawet czy to chłopiec czy dziewczynka :P Ale tak sie cieszę! przeglądam katalogi salonów meblowych ale jest tego tyle, że nie wiem czy 9 miesięcy starczy mi na decyzję :P

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy w trakcie remontu salonu. Chcemy kupić nowe meble, mamy jednak pewne obawy. Mały właśnie zaczyna chodzić, jest dosyć ruchliwym dzieckiem. Poszukujemy czegoś co będzie w miare bezpieczne dla dziecka na wypadek upadków itd. Większość mebli ma ostre kanty:/ może ktoś mógłby nam coś polecić?

Odnośnik do komentarza

Jak szukasz naprawdę dobrej jakości produktów dla niemowlaków to może sprawdź ofertę na stronie pod adresem www.mlekolandia.pl. Ja tylko tam zaopatruję się we wszystkie niezbędne produkty i zamiast marnować czas na przeglądanie ofert innych sklepów zajmuję się moją Paulinką!

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze jest to co kupisz, a nie kiedy to kupisz. Rozglądając się za wózkiem, polecam zdecydować się na EasyGo Optimo Air. Jest to o tyle dobry, że jak już przerzucisz się na spacerówkę - masz wybór czy chcesz wozić dziecko przodem czy tyłem do kierunku jazdy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Ciebie pamiętaj o dużej ilości wkładek i podkładów na łóżko. To idzie jak woda i nie wiadomo kiedy się kończy. Pamiętaj również o majtkach siatkowych. Nie wiem jak planujesz rodzic, ale przydadzą się ona i w cc jak i w porodzie fizjologicznym. Koniecznie z takim wyższym stanem. Choć wiadomo jak możesz to wietrzymy ile się da  Choć śmiesznie to zabrzmi to zabierz wodę, dużo wody  prosta rzecz a bardzo często się o niej zapomina  a jeśli chodzi o maść do sutków to krem z lanoliny będzie dobry i nakładki. Poza tym zadbaj o swój komfort chodzenia, polecam wygodne klapki Birkenstock: https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_-B-_Birkenstock-853.html

pol_il_Birkenstock-Arizona-Kids-Flashy-H

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...