Skocz do zawartości
Forum

Krew w moczu u trzylatki


anialon

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam u mojej trzy I pół letniej córeczki krew w moczu wczoraj wieczorem I dziś rano. Krew jest mętna, na papierze pozostała nawet w postaci małych galaretkowatych grudek. Bardzo mnie to niepokoji. Córeczka wczesniej zaczęła mi się obsiuśkiwać jakby nie mogła wytrzymać do toalety, jej śpioszki są lekko mokre rano od dłuższego czasu, nie podejrzewałam jednak że może to oznaczać cos złego. Proszę o jakieś rady co robić. Pójdę z nią do lekarza pierwszego kontaktu, ale mieszkamy za granicą więc opieka tutaj wygląda troche inaczej niż w Polsce, dlatego chciałabym zasięgnąć rady z Polski.

Odnośnik do komentarza

zapalenie ukłądu moczowego, ale ja podejrzewam, że to już może sięgać nerek...u mojej córki (też 3 lata) w kwietniu zauważyłam podejrzanie mętny mocz... zrobiliśmy badania i wyszło białko i śladowe ilości krwi... lekarka powiedziała, że to już sięga nerek i mamy jej podać antybiotyk i robić codziennie badania moczu, jak na następny dzień nie zmniejszy się ilość białka to do szpitala... na szczęście spadło, ale robiliśmy wiele razy badania moczu przez następne dwa miesiące... ja proponuję natychmiast zrobić badanie moczu, bo jak krew już widać to na pewno coś jest bardzo nie tak...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...