Skocz do zawartości
Forum

Majoweczki 2014


Gość izzi098

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Majóweczki :) Podobnie jak Gabrysia czytam Was od dawna jako nieujawniona ;) Brakuje mi Was tutaj, więc jeśli można również chciałabym do Was dołączyć na fb... Agnieszka Kowalska Zduńska Wola. Mój Jaś urodził się 21 maja i jest bardzo radosnym dzieckiem. Od jakiegoś czasu zaczęło się u nas ząbkowanie i z niecierpliwością czekamy na pierwszy ząbek :) Pozdrawiam wszystkie majówkowe mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, witajcie,
dawno mnie tu nie było. Od czasu do czasu czytam co u Was, ale nie było czasu na odpowiedzi. Mój Grześ też zaczął w nocy radośnie się bawić i wierzgać nóżkami, tez myślę, że to czas na ząbki. Dam znać jak coś się wykluje. Proszę napiszcie mi jak karmicie dzieci, jakie deserki, obiadki już jedzą?
Całuski ślę!

Odnośnik do komentarza

Cześć, jestem mamą Wandy urodzonej 24.05. Od początku piszę na forum czerwcątka 2014 ponieważ miałam termin na 14 czerwiec, ale Wanda się pośpieszyła. Często do Was zaglądałam jak Wasze młode się chowają, ale zniknęłyście :)
Czy mogłabym też dołączyć do waszej grupy na fb? Pozdrawiam, na fb nick Mart Tko - zdjęcie w tle " nie mam czasu jadę czołgiem" :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja znów tylko z wtrąceniem redakcyjnym: komunikat od redakcji, kolejne zmiany na forum:
Witam,
przedstawiamy kolejną propozycję zmian na naszym forum. Chcielibyśmy zebrać fora "Bazarek", "Polecam, odradzam", "Katalog produktów", "Prezenty i pomysły" oraz "Zakupy" w jedną kategorię. Forum "Sprzedam" zostało by przeniesione w całości, a pozostałe fora z kategorii "Bazarek" zamienione w wątki.
Do końca tygodnia czekamy na Wasze opinie.

tu wpisujecie sugestie: http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu,2
pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...