Skocz do zawartości
Forum

Ile czasu dziennie poświęcasz na sprzątanie w domu?


Rekomendowane odpowiedzi

ja również pracuję w domu i staram się ogarniać wszystko na bieżąco typu naczynia, czy kurz. odkurzam zwykle 2-3x w tygodniu bo mamy kota, ale jak robiliśmy remont to musieliśmy zamówić firmę [reklama usunięta] z wrocławia bo kurzu było mnóstwo, sami nie dalibyśmy rady

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

w ciągu dnia raczej myje naczynia i pilnuje, żeby było odkładane na miejsce ;) sobota to dzień sprzątania, ale mam kupione takie preparaty że sprzątanie idzie mega szybko :) [reklama usunięta] i naprawdę to jest kwestia może 40 minunt jak całą łazienkę mam gotową :D myje w sumie tym też kuchnie częściowo ;D potem tylko odkurzanie i podłogi oraz kurze i gotowe maks 3-4h mi schodzi :D

Odnośnik do komentarza

Ja z grubsza sprzątam co drugi dzień, natomiast dokładnie i porządnie w każdą sobotę. Zawsze największy problem miałam z łazienką, ale ostatnio koleżanka poleciła mi do czyszczenia wszystkich zabrudzeń suchy lód: [reklama usunięta] Tani sposób na idealną czystość,a co najważniejsze. Nie zawiera żadnej chemii.

Odnośnik do komentarza

Hyyym… Ciężko powiedzieć, bo to zależy od chęci i od tego czy dzieciaki bardzo nabałaganiły :P Kiedyś z pewnością dłużej mi się schodziło, bo teraz mam roombe mojego nowego pomocnika z którym sprzątanie idzie o wiele sprawniej ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja prowadzę własne przedsiębiorstwo i ciężko mi znaleźć czas na sprzątanie. Dlatego też korzystam z usług firmy [reklama usunięta]. Zajmują się profesjonalnym czyszczeniem mojego biura i domu. Swoje usługi wykonują rzetelnie, uczciwie i terminowo.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Nie poświęcam w ogóle. W tygodniu odkurza i mopuje robot sprzątający czyli nasza Krysia, a 1-2 razy w miesiącu nasze 250m2 sprząta profesjonalna firma [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W taki zwykły dzień to niedużo. Ekspres czyści się sam, roomba i braava ogarniają podłogi, muszę tylko nastawić pranie i zmywarkę, a potem opróżnić ale to zajmuje nie więcej niż godzinę. Raz w tygodniu robię większe porządki tj. prasowanie, mycie sanitariatów, wymiana pościeli tak ok. 3 godz.

Odnośnik do komentarza

Nie dużo, ale nie dlatego, że nie przeszkadza mi bałagan, tylko dzielę się obowiązkami z mężem i dziećmi i mamy do pomocy irobota, zmywarkę, suszarkę i akumulatorową myjkę do okien. Ile się tego uzbiera w ciągu dnia? Może godzinkę, może 1.5 jak się trafi góra prasowania :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...