Skocz do zawartości
Forum

Rzeczy, które powinny być w szafie każdej kobiety


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem kilka rzeczy: fajne sukienki- letnie i takie, które można założyć jesienią, zimą, wiosną -princeski takie uniwersalne, bluzeczki z dekoltem i fajnym wykończeniem ( ale to zależy od gustu ja np. lubię delikatną koroneczkę albo prześwitujące rękawy), golfik, eleganckie buty ( mogą być szpilki, bo ładnie wyglądają) i drugie wygodne na niższym obcasiku do chodzenia, rajstopy z wzorkiem i gładkie, żeby pasowały do różnych zestawów, spódniczka, bo niektóre kobietki je wolą, torebka kolorem pasującym do butów, elegancka bluzka, spodnie, jakiś sweterek no i dodatki, jeśli ktoś lubi, apaszka kapelusik itp.

Odnośnik do komentarza

mika17
Oczywiście coś na jakieś okazję,buty,a,po za tym lubię styl sportowy.

Hej :) ja też lubię styl sportowy :) w obuwiu tez :)
Poza tym zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, że w każdej szafie nigdy nie powinno zabraknąć: czarenj kiecki, koszuli bialej i błekitnej, jakieś marynarki w ulubionym kolorze u mnie króluje w wiekszości czerń i biel, sa bardzo neutralne a do takiego koloru zawsze każdy dodatek wygląda super. Do tego wiadomo dzinsy, nasz ulubiony fason, ja np. lubie wersje z dziurami :P do tego boxerki jakie można zawsze do marynarki zalożyc. Kiecki to temat do dyskusji. Cześć kobiet lubi bardzo kobieco wygladać i ma ich mnóstwo a ja nie lubię i nie mam w sumie żadnej specjalnej. Oprócz tej ww. czarnej. na pewno kardigan np. szary jest ok pasuje raczej do wszystkiego. Czarny / szary plaszcz. U mnie kroluje raczej stonowane kolory ale za to mam masę kolorowych dodatków :) poza tym ostatnio zainstalowałam sobie aplikacje dzieciociuszek.pl i wciąż sobie coś nowego kupie i dla siebie i dla dzieci. ..i to mnie gubi :P bo moja szafa robi się za mała :P ale dobrze, ze tam szybko wystawia się ciuchy i pozbywam się ich po woli :)
sprawdzcie ale zobaczycie, że wciągniecie się jak ja :P

Odnośnik do komentarza

Poza tym zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, że w każdej szafie nigdy nie powinno zabraknąć: czarenj kiecki, koszuli bialej i błekitnej, jakieś marynarki w ulubionym kolorze u mnie króluje w wiekszości czerń i biel, sa bardzo neutralne a do takiego koloru zawsze każdy dodatek wygląda super.

To jednak nie jestem jak każda kobieta. :D U mnie w szafie nie ma sukienek, spódniczek ani szpilek. Za to obowiązkowo trampki, czarne skórzane buciki (najlepiej bez obcasów lub na malutkim obcasie), biała i czarna koszula, marynarka, spodnie jeansowe i materiałowe (do marynarki). Poza tym kurtka, płaszcz i chusta. I tyle. :D
Mnie do szczęścia wystarczy kilka ciuchów - niestety innego zdania jest mój Mąż, który lubuje się w zakupach ciuchów oraz dodatków. Królują u niego torebki, które co rusz pojawiają się w naszym domu (oj, bo przecież była promocja, a Tobie na pewno się przyda). Dzięki Mężowi szafa się nie domyka - swetry, bluzy, bluzki, koszule, spodnie, spodenki, to wszystko Jego zasługa. :D

Aniołowa rodzinka pozdrawia!
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2jw4z5sam6zal.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydi0p526n8.png

Odnośnik do komentarza

W lecie obowiązkowo kilka sukienek (fason sportowy, na co dzień, do pracy + sukienka na większe wyjścia), krótkie spodenki, spódnica, kilka eleganckich bluzek + zwykłe, bawełniane t-shirty, jakieś narzutki, żakiet, ramoneska. No i buty, a tych nigdy za wiele :D Sama mam koło 30 par butów na lato i non stop kupuje. To już jest nałóg :/

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w szafie każdej kobiety powinny znaleźć się przynajmniej dwie klasyczne sukienki, które będą odpowiednie na wiele okazji, jak np. ta klasyczna zielona, można ją włożyć do pracy, na imprezę, na rodzinną uroczystość, a nawet na co dzień, wszystko zależy od tego, jakie dodatki do niej dobierzemy. Oprócz tego absolutną podstawą mojej garderoby są czarne spodnie rurki i kilka dopasowanych gładkich bluzek w różnych kolorach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...