Skocz do zawartości
Forum

Czy wiesz, jak dbać o bezpieczeństwo w podróży?


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy lubi wycieczki - także te jesienne.

Piękne leśne krajobrazy i odkrywanie nowych miejsc, to świetny sposób na spędzanie chwil w rodzinnej atmosferze.

Jednak zanim zachwycimy się urokami nowych miejsc, ważna jest podróż - to, jak się przemieszczamy, czym i czy jest bezpieczna dla nas i dla naszych bliskich.

Większość z nas wybiera samochód, zwłaszcza, gdy jest się rodzicem. Bagażnik po brzegi zajmują kanapki, koce, chusteczki, butelka wody, zabawki i wiele innych przedmiotów, które mają za zadanie uatrakcyjnić nam czas.

Ale czy decydując się na wycieczkę i myśląc o tym, jak ona nam przeminie nie zapominamy o tym, żeby dbać o bezpieczeństwo?

Zapraszamy do dyskusji i do podzielenia się doświadczeniami na temat podróży. Po więcej ciekawych informacji na temat rodzinnych podróży zapraszamy do sekcji Motoparenting.

Drogie Mamy - czego absolutnie nie może zabraknąć w Waszych samochodach, gdy przygotowujecie się do wycieczki, co sprawdzacie zanim wyruszycie w drogę?

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna_wlkp

U mnie w rodzinie staramy sie robic czest e wycieczki poza miasto :) Zabeiramy ze sobą jedzenie, które dajemy dzieciom - są małe i nie wszystko moga jeszcze jeść. Do tego bierzemy jakies zabawki, dla mnie i meża ksiązki. Podrózuje tez z nami pies, a czasem, kiedy jest taka mozliwosc i kot :)

Wazne jest dla nas bezpieczenstwo,w iec mąż przy kupnie samochodu zwraca uwagę na te wspomagacze jazdy, na ktorych ja się niestety nie znam ;)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam jesień bo w tej porze roku się urodziłam , poza tym chodzi o wczesną jesień bo wówczas można wiele rzeczy poprzynosić do domu, zobaczyć pobawić się i jeszcze słońce świeci. A co do wycieczek, zawsze dobrze się spakujemy na taki czas i plecak na plecach w którym są potrzebne rzeczy do przebrania.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

my w związku z tym ze mieszkamy na wsi i nie musimy gonić za miasto za czystym powietrzem to często robimy sobie wycieczki rowerowe wtedy w plecaku koniecznie musi być woda do picia i ulubiona maskotka która przecież w domu by strasznie tęskniła
a jeśli jedziemy gdzieś dalej samochodem to koniecznie poduszka pod głowę bo mała zasypia jak dłużnej jedzie, jedzenie, picie jakaś zabawka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...