Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Najlepsza pielęgnacja dla Twojego dziecka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka Rachfalska

Kiedy bylam w ciazy,zastanawialam sie jakie kosmetyki uzuwac dla mojego synka. Urodzil sie wczesniej o 6 tyg, kupione mialam kosmetyki firmy Jonssons a ze rodzialm w UK ciezko bylo mi kupic Polskie produkty. Na szczescie moja siostra przyslala mi wlasnie Oillan do mycia i kapieli oraz szare mydlo. Powiem szczerze,ze dzis moj synek ma skonczone dwa latka i nafal uzywamy Oillan. Tylko szampon Jonssons choc zmienie tez na Oillan. I nie zamienie tego na zadne inne produkty. Dodam,ze nie musialam nigdy stosowac oliwki,bo skora po Oillan byla nawilzona. Moj synek nigdy nie mial odparzonej pupci,zadnych alergii skornych. Produkty firmy Oillan sa rewelacyjne!! Polecam je moim kolezankom,ktore spodziewaja sie pociech.

Odnośnik do komentarza

~Agnieszka Rachfalska
Kiedy bylam w ciazy,zastanawialam sie jakie kosmetyki uzuwac dla mojego synka. Urodzil sie wczesniej o 6 tyg, kupione mialam kosmetyki firmy Jonssons a ze rodzialm w UK ciezko bylo mi kupic Polskie produkty. Na szczescie moja siostra przyslala mi wlasnie Oillan do mycia i kapieli oraz szare mydlo. Powiem szczerze,ze dzis moj synek ma skonczone dwa latka i nafal uzywamy Oillan. Tylko szampon Jonssons choc zmienie tez na Oillan. I nie zamienie tego na zadne inne produkty. Dodam,ze nie musialam nigdy stosowac oliwki,bo skora po Oillan byla nawilzona. Moj synek nigdy nie mial odparzonej pupci,zadnych alergii skornych. Produkty firmy Oillan sa rewelacyjne!! Polecam je moim kolezankom,ktore spodziewaja sie pociech.

Odpowiedzi prosimy dodawać za pomocą aplikacji konkursowej. Tylko odpowiedzi dodane w ten sposób będą brane od uwagę.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Kochani,

a oto i lista zwycięzców:

Zestawy kosmetyków Oillan Baby zawierających po 5 produktów Oillan otrzymują:
Iwona Malińska
Anna Pantoł
Marta Jasińska
Marta Juszkiewicz
Marta Zytka
Marlena Zadorożna
Marzena Ganfler
Kamila Wróbel-Adamek
Iwona Chojnacka
Agnieszka Łazarczyk

Serdecznie gratulujemy!

Prosimy o przesyłanie swoich danych (imię i nazwisko, adres, telefon) do wysyłki nagród na adres e-mail konkursy@parenting.pl. Prosimy o podanie nazwy konkursu w temacie wiadomości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...