Skocz do zawartości
Forum

Wózki 3 w 1: Coletto Marco Polo z 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Wózki 3 w 1 Coletto Marco Polo (spacerówka+gondola+ fotelik Maxi Cosi Cabrio) 2013
Co mi się podoba:
- nienajgorsza waga,
- wszystkie koła pompowane
- przekładana rączka
- wygląd [kwestia gustu]

Jednak nie wiem, czy można także odwrócić siedzisko - dla starszego dziecka w wersji podstawowej wolałabym mieć go 'przodem do świata.

Używał ktoś tego wózka, lub może polecić podobny?
najważniejsze dla mnie
- wielofunkcyjny [najlepiej 3w1],
- w miarę lekki
- zwrotny
- przekładana rączka
- przekładane siedzisko [do 12 mies wolę wozić dziecko przodem do siebie, później pokazywać dziecku świat
- obrotowe kółka
- zwrotny i stabilny

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

nie wiem, ale spacerówka-parasolka nie wydaje mi się dobra dla dziecka przed 1,5rokiem... a w gondoli tak długo wozić też się nie da, a spacerówki z usztywnianym i rozkładanym na płasko siedzeniem aż tak dużo nie różnią się od gondoli...

rozważam jeszcze właśnie znalezienie takiego wózka - spacerówka rozkładana na płasko - u nas w poprzednim wózku po rozłożeniu i całkowitym opatuleniu nie różniła się w wyglądzie od gondoli [na wadze też była różnica tylko 1 kg - wazyła 14 kg - więc była strasznie ciężka]

z takiego rozwiązania skorzystała znajoma - kupiła wózek bez gondoli ale z fotelikiem wpinanym w stelaż - i tak zimą wszędzie jeździła samochodem to było jej wygodniej [a latem jak dziecko miało już pół roku] przesiadła się do spacerówki.

rozważam jeszcze gaco symbio, ale tam jest tyle samo negatywnych co pozytywnych opinii... za to ma wszystkie zalety na jakich mi zależny - z przekładaną rączką i przekładanym siedziskiem razem - i cena nie zwala z nóg.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

szczerze powiem, że opiniami internetowymi to bym się aż tak nie przejmowała, bo bywa za nimi różnie, moim zdaniem, jeśli ma takie funkcje, jakich szukasz i jest w dobrej cenie, to bierz go:) na pewno idealnego wózka nie znajdziesz, bo się nie da, nie ma takiego, zawsze będzie coś, co bedzie ci mniej odpowiadać, więc nastaw się, że ideału nie ma i w ten sposób wybór jest łatwiejszy

Odnośnik do komentarza

Dużo zależy od tego jakim budżetem dysponujesz. Może spodoba Ci się wózek dziecięcy Graco Evo Chilli + Gondola + Fotelik ? Ma on przekładane siedzisko, które można skierować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, z 3 pozycjami odchylenia oparcia oraz możliwością rozłożenia na płasko. Jego dodatkowymi zaletami są
-kółka obrotowe z możliwością zablokowania
- wyjątkowo pojemny kosz na zakupy
- niewielkie wymiary po złożeniu
- lekka i kompaktowa konstrukcja

u nas jest dostępny w cenie 1490,00 zł

Odnośnik do komentarza

kółka obrotowe z możliwością zablokowania mają teraz to już wszystkie wózki...kosz na zakupy się bardzo przydaje, ale na to też trzeba uważać, bo czasem jak dziecko ma rozłożone siedzisko do spania, to nie zawsze jest możliwość skorzystania z tego kosza, bo coś zwyczajnie się nie mieści, nawet jeśli siatka po boku jest odpinana, wiem to z doświadczenia, ja mam duże koszyki w wózkach, ale w obu ten sam problem i po prostu na spacery chodzę z ogromna torbą typu plażową, wieszam ją na wózku i wszytsko mi sie tam mieści i rzeczy dla dzieci i zakupy, potem tylko zakładam ją na ramię i wszystko wnosze do domu, a koszyki pod wózkiem służą mi tylko na zestawy do piaskownicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...