Skocz do zawartości
Forum

Dodatki do domu online


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sporo rzeczy kupuję przez Internet i powiem szczerze, że czasami wolę w ten sposób kupować. Pamiętam, jak chciałam kupić w zestawie bieżnik na ławę w salonie i obrus na duży stół w jadalni. Oba pomieszczenia są ze sobą połączone i zależało mi, żeby był to komplet. Jak już wypatrzyłam w Home&You fajny bieżnik, to nie było takiego obrusu. Jak znalazłam z kolei obrus, to okazało się, że nie ma takiego dużego wymiaru, a o bieżniku mogę zapomnieć. Wygooglowałam sobie to, czego potrzebowałam w sieci i znalazłam sklep, w którym miałam to, co chciałam. Ładnie wykończone obrusy, materiał świetnej jakości, dokładne zdjęcia na stronie, opinie innych klientów. Zamówiłam, paczkę przywieźli, zapłaciłam, jestem zadowolona. Obawiam się, że do tej pory bym szukała obrusów w sklepach i nic bym nie znalazła.

Odnośnik do komentarza

adasaga3
O właśnie, Nikwa, przypomniałaś mi o tym sklepie. Mam na myśli Home & You. Też lubię robić tam zakupy. Poza tym można tam kupić bony podarunkowe, to dobra opcja jeśli nie wie się co kupić jakiejś osobie na prezent. A tam każda kobieta znajdzie coś ładnego do domu.

Zgadzam się. Ostatnio nawet zastanawiałam się na prezentem w postaci bonu do tego sklepu. Ostatecznie sama coś wybrałam, bo były rabaty (-70%)

Odnośnik do komentarza
Gość alineczka

ja jestem zakochana w kwiatach, ale przez alergika w domu nie moge sobie na zwykłe pozwolić. I dla wszystkich w takiej sytuacji polecam kwiaty stabilizowane rosebelle. Nie uczulają, nie mają alergenów aaaa są bardzo ladne

Odnośnik do komentarza

Ja takich dekoracji na ogół nie kupuję przez internet, bo również lubię ich szukać w tradycyjnych sklepach. Jednak dodatki, które nie mają za zadanie upiększać wnętrza, kupuję przez internet bardzo chętnie. Na przykład żarówki kupuję w sklepie Perfektmarket przez internet, bo mogę to załatwić kilkoma kliknięciami, a to naprawdę żadna frajda stać nad tymi żarówkami w sklepie i zastanawiać się, która do czego i czym się różnią. Dekoracje jednak wolę 'poczuć' więcej niż jednym zmysłem. No i kolory na monitorze mogą się jednak różnić od tych w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Dodatki nadają charakteru i klimatu pomieszczeniom. I niekoniecznie trzeba wszystko kupić gotowe. Mamy w rodzinie kuzynkę, która ma niezwykłe wyczucie stylu. Kiedyś zobaczyła leżące w rowie drzewo i powiedziała mężowi, że je chce do salonu. Musiał po nie wrócić. Ona je pomalowała i do dziś wiszą na nim zdjęcia przypięte do gałązek klamerkami. Oniemiałam z wrażenia. A to tylko jeden z jej pomysłów. Zazdraszczam takiego daru!

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin38

Ostatnio na takie oryginalne akcesoria trafiłam w sklepie perfekthome.com. Tutaj większość rzeczy jest w stylu prowansalskim, więc jeśli lubisz jasne kolory i takie sielskie klimaty, to na pewno powinno coś Ci się spodobać. Mi w oko wpadł czajniczek do parzenia herbaty w wełnianym sweterku. Naprawdę świetnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Gość Brysia_P

Internet to teraz taka kopalnia pomysłów, że po prostu szkoda czasu na jeżdżenie po sklepach i sprawdzanie wszystkiego. ja takim sposobem znalazłam nie tylko dodatki do domu, ale pracownię MY IP, która mi go zaprojektowała. wystarczy tylko poszukać, a naprawdę ciekawe opcje można znaleźć!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że internet to istna kopalnia pomysłów, jednak ja staram się zamiast kupować gotowe rzeczy, wykonać część samodzielnie wzorując się na dekoracjach przedstawionych na blogu i ostatnio w moim domu zagościł taki oto jaśmin http://www.aczemunie.com.pl/jasmin-w-chinskiej-doniczce/. Świetne pomysły można znaleźć na tej stronce, aż czasem z zazdrością patrzę na pomysły autorki bloga :).

Odnośnik do komentarza

Na wszystko jest jakaś rada, przed zakupem można zadzwonić do sklepu osoby która go prowadzi, styl rozmowy może nam dużo powiedzieć o co chodzi :). Ponadto można sprawdzić opinie o sklepie poszukać na necie co ludzie piszą. Jeżeli chodzi o dodatki do domu to dobrze jest trzymać się jednego sprawdzonego źródła które jak już raz nas nie zawiodło to i następne zakupy powinny być przyjemnością, takie świąteczne rozpakowywanie paczek w zwykły dzień :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...