Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs: "Pszczółka Maja i Gucio"

Rekomendowane odpowiedzi

Maja i Gucio to przygody smak,
z nimi me dziecko jest wesołe jak ptak!
Przez wiele lat w mym sercu została,
aż z tej miłości córeczkę Mają nazwałam!
Bajeczka uczy, że warto żyć w zgodzie,
w przyjaźni, pogodzie, a każdą chwilę w życiu dziecka warto poświecić wspaniałej przygodzie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kiniulka

Maja i Gucio to pszczółki dwie, a ja bardzo lubię je...
Kiedy miałam 9 lat na ekranach telewizorów pojawiła się nowa wieczorynka - Pszczółka Maja. Gdy obejrzałam pierwszy odcinek zrozumiałam, że emisja tej bajki polega na pokazaniu dzieciom jak ważne jest mieć przyjaciela i dbać o niego. Zawsze do telewizora zasiadałam z rodzicami także nie jasne zachowania odrazu mi tłumaczyli. Miło wspominam tą bajeczkę i chciałabym aby moja córka też ją oglądała. Jeszcze jest za mała ale na pewno w niedalekiej przyszłości będziemy razem przezywać chwile z życia tych postaci.
Maję i Gucia uwielbiam za to, że nauczyli mnie jak pielęgnować przyjaźń oraz pokazali, iż konflikty rozwiązujemy dzieki rozmowie. Poza tym to pełni humoru postacie, z których warto brać przykład. Maja ma świetną fryzurkę, która rozbawia mnie jak tylko na nia popatrze:):) Gucio zaś swym lenistwem:):) Mogę powiedzieć, że chyba się tym leniuchowaniem od niego zaraziłam.
Maja i Gucio przekazują ogrom miłości dla fanów tej bajki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam Maje i Gucia za ich wesołe podejście do życia, za ich bezinteresowna przyjazń którą się obdarzają i pokazują dzieciom jak należy postępować z ulubionym kolega bądź koleżanką. Uświadamiają nam że jak możemy na kogoś liczyć to problemy staja się łatwiejsze do rozwiązania, mamy w kimś wsparcie. Wspólnie przeżywają wzloty i upadki a ta wież zawsze doda sił aby się podnieść i dalej wzbijać do góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam Maję i Gucia za to że pokazuja swoje świetne przygody bawia i zarazem ucza rozrózniać dobro od zła i jest to najbardziej ciekawa polska bajka dla dzieci i zarówno dla dorosłych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elaho

Uwielbiam Pszczółke Maje za to że jak bylam mała to zawsze sprawiala ze na mojej buzi pojawial sie usmiech I za to że nadal jak słysze piosenke z poczatku bajki to Od razy humor mi sie poprawia. I widze ze na moja córke tez pozytywnie ona wpływa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szara1232

Uwielbiam Maję i Gucia za ich prawdziwe uczucia, za ciekawe Mai poznawanie świata i za Gucia- śpiocha co za nią lata. Uwielbiam ich kolorki -na ciele czarno-żółte wzorki.Maja i Gucio to moi przyjaciele, oglądam ich przygody kiedy zechcę, nawet w niedziele. Stale towarzyszą mi ich przygody, bo te kochane pszczółki nigdy nie wyjdą z mody!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena Schrader

Uwielbiam Maję i Gucia za...
to,ze nadal sa i dzieki temu,moje dziecko bedzie mialo podobne do mojego dziecinstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość keyt

Uwielbiam Maje i Gucia za to ...ze sa jeszcze pozytywne,prawdziwie dzieciece bajki,..ze przypominają mi moje dzieciństwo, a Moje Dziecko ma przy Nich uśmiech na twarzy! 100 lat Maju i Guciu!:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja O.

"Uwielbiam Maję i Gucia za to,że mimo wielu mijających lat nadal uczą dzieci. Zresztą właśnie od tej bajki rodzice dali mi na imię MAJA :) uwielbiam tą bajkę mimo upływających lat;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za co Maję i Gucia uwielbiamy?
Za to, że przy nich czas nie jest zmarnowany!
Uczyli nas, teraz nasze dzieci
Czemu wiosną słonko pięknie świeci,
co jest dobre, czego robić nie należy.
Rozwijali wyobraźnię, pokazywali przyjaźnie.
Maja i gucio piekne dwa owady,
kto zdoła je pobić? Nikt nie da rady!
Maja wciaz lata zabawiając dzieci,
Guciowi pod liściem na spaniu czas leci.
I niech ktoś powie, że nie lubi tych pszczółek
to nie zdoła zapełnić ich maskotkami półek.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3ej28mhgnig12.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiamy Maję i Gucia za to że są z nami przez tyle lat, uczą, bawią i dają wiele radości... Córcia byłaby szczęśliwa mając taką przytulankę... Ja osobiście Mają znam z dzieciństwa i uwielbiałam oglądać jej przygody i piosenkę każdy znał... tę pszczółkę którą tu widzicie zowią Mają, Maję wszyscy znają i Kochają... trala trala trlalala... I ciiii dalej oglądam bajki z dzieckiem fajnie tak sobie powspominać dzieciństwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam Maję i Gucia za to że byli z naszymi rodzicami , byli z nami i są z naszymi dziećmi . Wieczna Bajka aby zawsze był takie bajki bezpieczne bez przemocy. ;*

Kaś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam Maję i Gucia za cudowne i niezapomniane chwile z mojego dzieciństwa, ta radość kiedy zaczynała się Dobranocka z Guciem i Mają w roli głównej oraz te rozkosze oczekiwania na kolejny, pełen emocji odcinek... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za to, że ja mogłam wychowaywać się oglądać ich przygody, a po tylu latach, mogą to robić moje dzieci. Bardzo pozytywne, kochane pszczółki, moje dzieci uwielbiają Gucia i Maję, szczególnie za to, że są pszczółksmi, jak to mój synek mówi bzyczkami:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pokemon1

Uwielbiam Maję i Gucia za to że towarzyszy mi od kąt byłam dzieckiem ,dzięki nim poznałam co mnie otacza ,przyroda i wszystko z nią związane .A dzisiaj włączam tom bajkę swojemu synkowi i jemu ona również pomaga poznawać świtam ,a do tego jest śmieszna ,kolorowa i pokazuje wartości przyjażni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata Nocoń

Uwielbiam Maje i Gucia za to, że pokazują dziecią na czym polega przyjaźń. Mają również bardzo dużo przygód w, których jest także pokazana pomoc drugiej osobie jak i współpraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magda R.

Uwielbiam Maje i Gucia za ich radosc i usmiech, za niesamowite i pelne wrazen przygody :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzyzo

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że są od zawsze z nami :) Za czasy mojego dzieciństwa i to że mogę przedstawić dzisiaj tych "bochaterów" moim córeczkom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agusia1207_73

Maja nie może wejść w jedno miejsce w ulu gdzie rodzą się małe pszczółki,dlatego jest opiekuncza i zatroskana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię Maję i Gucia, bo to takie pszczółki,
które mają przyjazne czułki
Tylko te dwie gdy słoneczko świeci
nie użądlą, gdy dotknął do nich dzieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anula30

Pszczółka Maja i Gucio jest najlepszych bajek które uczą przyjazni,miłości i czerpać radość kazdje małej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malenstwo700

Gucia i Maję uwielbiam dlatego ,że są z krainy bajek .... Przyjaciele nasi w paski pokazują ,dokazują i zawsze złoty środek na rozwiązanie konfliktu znajdują. Wprowadzają dzieci w świat ciekawy, gdzie wiele do odkrycia podczas wspólnej zabawy.Są tak maleńcy ,a tak wielcy ! Gdyby nie oni w ekosystemie ciężko było by czymś zadowolić podniebienie, tak jak miodkiem ,który właśnie oni wytwarzają i wszystkie dzieci zadowalają.Maja i Gucio uczą dzieciaczki jak należy się zachować żeby sobie kłopotów nie zgotować. Za to wszystko lubię te małe pszczółki, i z chęcią maskotkami ich obsadziłybyśmy nasze półki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...