Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Pszczółka Maja i Gucio"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam Maję i Gucia,
Te dwie pszczółki wspaniałe,
za to że się tak kochają,
i zawsze sobie pomagają.
Jeden drugiego skrzywdzi nie pozwoli,
I mają bardzo dużo dobrej woli.
Pomagają wszystkim bez wyjątku,
Nawet małemu żmijątku.
Dają dzieciom dużo miłości, a przede wszystkim radości.
Przeżywają ciekawe przygody,
I mają radosne metody,
Zadowalać dzieci,
Odkąd tylko słońce świeci.
Kiedy tylko zaczyna się bajeczka,
Wszystkim dzieciom ruszają się usteczka,
Bo śpiewają piękną pioseneczkę,
Przez następną chwileczkę.
Bajka daje małym dzieciom wiele radości
I uczy prawdziwej miłości.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Gucia i Maję za to że są od bardzo dawna. Rozwijają wyobraźnię uczą wielu pozytywnych postaw, są dla siebie bardzo ważni tak jak przyjaciele. Dzieci uwielbiają tych bohaterów ja również ich uwielbiam mimo że już dawno wyrosłam z bajek to oni nadal pozostali w mojej głowie :) mała przyjaciółka Maja- chciałabym mieć taką przyjaciółkę

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że łączą pokolenia.
Moja 45letnia mama i jej mama i ja.
Wszyscy kochają te pszczółki.
Bajka o przyjaźni i bezinteresowności. Nauka poprzez zabawę. Maja i Gucio to pszczółki nie tracące czasu. Jest tyle przygód, które warto przeżyć! I tego będę chciała nauczyć swoich dzieci. -Zabawa w lesie? TAK! Odkryjmy co na nas tam czeka! Może w kwiatku będzie spał Gucio? a Maja obleje go kroplą rosy i wykrzyczy "Guciu, Guciu znowu prześpisz cały dzień!" Przygoda czeka! Sprawdźmy!
pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maje i Gucia za ich ponadczasowość, były, są i będą ulubioną bajką większości dzieci. Mój synek uwielbia piosenkę z tej bajki, a pszczółke Maję wręcz kocha. Wspaniale gdyby mógł mieć ją do przytulania :) Maja i Gucio to wspaniała para pszczółek które pokazują świat naszym malutkim dzieciaczkom w sposób piękny i spokojny. I jak w piosence: MAJĘ WSZYSCY ZNAJĄ I KOCHAJĄ........ i tak paraduje mój synek podśpiewując sobie oto te słowa :)

Odnośnik do komentarza

Z lekkim uśmiechem ... w dzieciństwie uwielbiałem ich za to, że zawsze wygrywali z TEKLĄ - nie znosiłem jej (nawet troszkę się jej bałem). Świetna bajka dla całej rodziny, teraz bardzo chętnie oglądam ją ze swoimi dziećmi - dużo uśmiechu wywołuje nadal... TEKLI już się nie boje:)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maje i Gucia za wspomnienia cudownych czasów beztroskiego dzieciństwa. Za przywoływanie wspomnień tych wieczorów kiedy przy kanapce i szklance ciepłego kakao siadałam na kolanach mamy i oglądałam jedna z najpiękniejszych bajek mojego dzieciństwa. Za budzenie wspomnień wieczornych rozmów z siostra, kiedy po oglądniętym odcinku dokładnie omawiałyśmy szeptem przykryte kołdrami perypetie ulubionej dwójki bohaterów. Uwielbiam Maje i Gucia za to, że byli, są i będą jedną z najbardziej pouczających bajek :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za piękny uśmiech od ucha do ucha.
Za życzliwych przyjaciół wkoło, z którymi zawsze jest wesoło.
Tam konik polny po trawie skacze, a pająk myśli,że kiedyś go złapie.
Lecz każde dziecko świat przyrody poznaje, bo bajka uczy te dzieci małe.
Co w trawie piszczy czy bąk czy mucha,może to jakiś motyl leci do żuka!
Bo w każdej bajce dobro wygrywa, bo Maja z Guciem zło zawsze powstrzyma. :) :) :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że wieczory mego dzieciństwa mimo 2 kanałów w telewizji i szarości były kolorowe i za to że mój pół roczny synek nadal będzie mógł poznać śmiech Mai i jej przygody, które jego mamie sprawiały tyle radości, niezapominając o dobrodusznym Guciu:)

Odnośnik do komentarza
Gość babolonosy

Za to,że byli moimi wzorami w dzieciństwie,każda bajka miała swoje przesłanie,jasne i logiczne,dla nas ,gdy byliśmy dziećmi.Maja to wesoła pszczółka,optymistycznie nastawiona do świata,Gucio mimo swojego marudzenia również na swój sposób niósł ze sobą optymistyczne przesłanie.To bajka której nigdy się nie bałam,która nigdy nie wywołała u mnie koszmarów sennych.Zawsze zasypiałam radosna,spokojna,wyciszona ,a to wszystko dzięki naszej kochanej Mai i Guciowi :) Dlaczego naszym dzieciom teraz odebrano jakże proste i mądre bajki,tego nie wiem,ale wiem,że dzięki tej dwójce miałam cudowne dzieciństwo a teraz wspomnienia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...