Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Pszczółka Maja i Gucio"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Maja i Gucio to pszczółki dwie, a ja bardzo lubię je...
Kiedy miałam 9 lat na ekranach telewizorów pojawiła się nowa wieczorynka - Pszczółka Maja. Gdy obejrzałam pierwszy odcinek zrozumiałam, że emisja tej bajki polega na pokazaniu dzieciom jak ważne jest mieć przyjaciela i dbać o niego. Zawsze do telewizora zasiadałam z rodzicami także nie jasne zachowania odrazu mi tłumaczyli. Miło wspominam tą bajeczkę i chciałabym aby moja córka też ją oglądała. Jeszcze jest za mała ale na pewno w niedalekiej przyszłości będziemy razem przezywać chwile z życia tych postaci.
Maję i Gucia uwielbiam za to, że nauczyli mnie jak pielęgnować przyjaźń oraz pokazali, iż konflikty rozwiązujemy dzieki rozmowie. Poza tym to pełni humoru postacie, z których warto brać przykład. Maja ma świetną fryzurkę, która rozbawia mnie jak tylko na nia popatrze:):) Gucio zaś swym lenistwem:):) Mogę powiedzieć, że chyba się tym leniuchowaniem od niego zaraziłam.
Maja i Gucio przekazują ogrom miłości dla fanów tej bajki.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maje i Gucia za ich wesołe podejście do życia, za ich bezinteresowna przyjazń którą się obdarzają i pokazują dzieciom jak należy postępować z ulubionym kolega bądź koleżanką. Uświadamiają nam że jak możemy na kogoś liczyć to problemy staja się łatwiejsze do rozwiązania, mamy w kimś wsparcie. Wspólnie przeżywają wzloty i upadki a ta wież zawsze doda sił aby się podnieść i dalej wzbijać do góry.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Pszczółke Maje za to że jak bylam mała to zawsze sprawiala ze na mojej buzi pojawial sie usmiech I za to że nadal jak słysze piosenke z poczatku bajki to Od razy humor mi sie poprawia. I widze ze na moja córke tez pozytywnie ona wpływa

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za ich prawdziwe uczucia, za ciekawe Mai poznawanie świata i za Gucia- śpiocha co za nią lata. Uwielbiam ich kolorki -na ciele czarno-żółte wzorki.Maja i Gucio to moi przyjaciele, oglądam ich przygody kiedy zechcę, nawet w niedziele. Stale towarzyszą mi ich przygody, bo te kochane pszczółki nigdy nie wyjdą z mody!

Odnośnik do komentarza

Za co Maję i Gucia uwielbiamy?
Za to, że przy nich czas nie jest zmarnowany!
Uczyli nas, teraz nasze dzieci
Czemu wiosną słonko pięknie świeci,
co jest dobre, czego robić nie należy.
Rozwijali wyobraźnię, pokazywali przyjaźnie.
Maja i gucio piekne dwa owady,
kto zdoła je pobić? Nikt nie da rady!
Maja wciaz lata zabawiając dzieci,
Guciowi pod liściem na spaniu czas leci.
I niech ktoś powie, że nie lubi tych pszczółek
to nie zdoła zapełnić ich maskotkami półek.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3ej28mhgnig12.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Uwielbiamy Maję i Gucia za to że są z nami przez tyle lat, uczą, bawią i dają wiele radości... Córcia byłaby szczęśliwa mając taką przytulankę... Ja osobiście Mają znam z dzieciństwa i uwielbiałam oglądać jej przygody i piosenkę każdy znał... tę pszczółkę którą tu widzicie zowią Mają, Maję wszyscy znają i Kochają... trala trala trlalala... I ciiii dalej oglądam bajki z dzieckiem fajnie tak sobie powspominać dzieciństwo :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to że towarzyszy mi od kąt byłam dzieckiem ,dzięki nim poznałam co mnie otacza ,przyroda i wszystko z nią związane .A dzisiaj włączam tom bajkę swojemu synkowi i jemu ona również pomaga poznawać świtam ,a do tego jest śmieszna ,kolorowa i pokazuje wartości przyjażni

Odnośnik do komentarza
Gość Malenstwo700

Gucia i Maję uwielbiam dlatego ,że są z krainy bajek .... Przyjaciele nasi w paski pokazują ,dokazują i zawsze złoty środek na rozwiązanie konfliktu znajdują. Wprowadzają dzieci w świat ciekawy, gdzie wiele do odkrycia podczas wspólnej zabawy.Są tak maleńcy ,a tak wielcy ! Gdyby nie oni w ekosystemie ciężko było by czymś zadowolić podniebienie, tak jak miodkiem ,który właśnie oni wytwarzają i wszystkie dzieci zadowalają.Maja i Gucio uczą dzieciaczki jak należy się zachować żeby sobie kłopotów nie zgotować. Za to wszystko lubię te małe pszczółki, i z chęcią maskotkami ich obsadziłybyśmy nasze półki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...