Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Pszczółka Maja i Gucio"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs z "Pszczółką Mają". Wygraj maskotki Gucia i Mai!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Maja221.png

W wakacyjne popołudnia o godzinie 16.20 i 16.30 w TVP1 oglądać można nową, odmienioną komputerowo, wersję "Pszczółki Mai". Feeria barw, moc przygód i zabawy - to właśnie dzieci mogą zobaczyć w każdym odcinku nowej "Pszczółki Mai". Z okazji emisji tego przenoszącego w niezwykły świat owadów serialu animowanego mamy dla Was konkurs! Do wygrania jest aż 5 zestawów maskotek Mai i Gucia, ufundowanych przez TM Toys.
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo003.pnghttp://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo002.jpg
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/MG02.jpg

Co trzeba zrobić, by wygrać te urocze maskotki? Zadanie konkursowe jest bardzo proste! W komentarzach prosimy dokończyć zdanie:
"Uwielbiam Maję i Gucia za..."

Nagrody powędrują do Autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi. Zapraszamy do zabawy! Konkurs potrwa od 26.08.2013r. do 02.09.2013r.
Laureatów ogłosimy 04.09.2013r.

Zapraszamy do zabawy!

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to,że w czasach moje dzieciństwa odkryły przede mną świat pełen pięknych kolorów,przyjaźni i niesamowicie pięknej otaczającej nas przyrody.Za to,że moje dziecko może tak jak ja przeżywać,uczyć się i chłonąć dźwięki,treści i słowa mądrych,przyjaznych,ciepłych a czasem psotnych PSZCZÓŁEK:)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za, to że wprowadzają dzieci w świat przygód, uczą okazywania przyjaźni jaką darzą siebie na wzajem, a także którą (przyjaźń) okazują niektórym mieszkańcom swojego przyrodniczego świata... Dzięki ich sympatyczności mają dużo przyjaciół nie tylko w bajce, ale także w rzeczywistym świecie...

monthly_2013_08/konkurs-pszczolka-maja-i-gucio_3524.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Gucia i Maję,
podróżować z nimi, po krainie bajek.
Wzbić swą wyobraźnie ponad pola, łąki,
poznać świat owadów, mrówki i pająki,
motyle, biedronki i polne koniki,
z rezolutną pszczółką, zgłębiać te tajniki.
A poznając z pszczółkami świat ten wyjątkowy,
można z nimi przeżyć, niezwykłe przygody!
Uczą jak nieść pomoc, nie szkodzić przyrodzie,
przyjaźni, szacunku, z naturą żyć w zgodzie.
I właśnie odkryłam, że świat Gucia i Mai,
jest tuż obok w ogrodzie, pod mymi oknami.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że pozwalają nam przeżyć niesamowite przygody. Są to bardzo miłe i przyjazne pszczółki , które zawsze potrafią nas rozbawić. Przenoszą nas w świat pięknej przyrody, pobudzają wyobraźnie i uczą odróżniać dobro od zła. Kochamy je za to że są z nami już tyle lat a mimo wszystko dalej uczą i bawią nasze dzieci.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że pokazują mojemu dziecku jak można się wspaniale bawić ze swoimi przyjaciółmi, że warto ich mieć i że zawsze można na nich liczyć. A co więcej uczą dzieci, że psoty, figle i nieroztropność zwykle mogą się źle skończyć. Maja zazwyczaj jest nierozważna przez co często wpada w kłopoty, a to uświadamia dzieciom, że trzeba na siebie uważać i słuchać innych, kiedy nam dobrze radzą.

Martynka ma 5 lat
Oliwka ma 13 m-cy

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że w latach mojego dzieciństwa były cudnym zakończeniem dnia - gdy po kąpieli, w piżamie siadałam wraz z bratem przed telewizorem, na dywanie (kanapa jest przereklamowana;) i zanurzałam się w świat małych zaradnych pszczółek.
Uwielbiam Maję i Gucia za to, że poprzez swoje ciekawe przygody uczą dzieci ważnych rzeczy - w lekkiej, łatwo przyswajalnej formie. Lubię ciepło emanujące z tej bajki, jej ponadczasowość i ujmującą troskę pszczółek o siebie nawzajem.
Mój 2,5-letni synek zna już Maję i Gucia i w swój niepowtarzalny, rozkoszny sposób - śpiewa ze mną na czołówce: "Gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie....la la la".

Marta Z.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że kiedy byłam małą dziewczynką siadałam na kolanach dziadka i z zapartym tchem śledziłam przygody sympatycznych owadów. Dziadek miał czarno-biały malutki telewizorek, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Co więcej, moje wspomnienia tamtych chwil są bardzo radosne i kolorowe. Maleńka Pszczółka Maja była moją przewodniczką po arcyciekawym świecie owadów, to dzięki niej idąc drogą patrzyłam pod nogi, aby nie rozdeptać pajęczycy Tekli czy konika polnego Filipa :) Maja i Gucio wprowadzili mnie w fascynujący świat małych owadzich przyjaciół, uświadamiając mi, że przyjaźń w życiu jest wartością nadrzędną. To dzięki nim zrozumiałam, że życie jest ciekawe i fascynujące dopiero wtedy, kiedy mamy je z kim dzielić. Jako mała dziewczynka marzyłam o takim przyjacielu jakim był Gucio, nie przesadzę nawet, jak powiem, że to był mój pierwowzór sympatii :) Cieszę się, że Maja poszła z duchem czasów i w nowej, komputerowej odsłonie codziennie odwiedza małych mieszkańców naszych domów. Tak jak kiedyś ja, tak teraz mój synek może odkrywać tajemniczy mikrokosmos, a przez pryzmat małych żyjątek poznawać wartości i zwyczaje, które panują w naszym ludzkim świecie. Mój synek nie poznał swojego pradziadka, ale na pewno opowiem mu o naszym rytuale. Takie wspomnienia należy pielęgnować, dlatego właśnie uwielbiam Maję i Gucia, bo dzięki nim mogę przypominać sobie te bezcenne chwile spędzone z moim kochanym dziadkiem.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Gucia i Maję że za ich pomocą świat realnym się staje.
Że kiedyś świat mi pokazywali ,a dziś dla mych dzieci robią to dalej.
Za te lata co mijają oni nam się nie zmieniają,
każda chwila z nimi uczy ,śmieszy że aż w brzuchu huczy.
Że wspomnienia powracają kiedy piosnkę swą śpiewają.
Kiedy z dziećmi ich oglądam widzę siebie,dawne czasy,
Kiedy każdy ich odcinek były niczym rarytasy.
Mądra Maja ,śmieszny Gucio przygód wiele znają,to co dobre ,co niedobre do dziś świetnie przedstawiają.
Nie raz kiedy oglądałam ,chwilę grozy przeżywałam ,
gdy szerszenie nadlatywały spustoszenie wokół siały.
Z kwiatka na kwiatek przeskakują ciężką pracę pokazują.
Kiedyś ja ją oglądała ,do ich przygód się włączałam,
Choć minęło tyle lat Maja znów podbija świat.

Odnośnik do komentarza

uwielbiam maje i gucia za to ze sa i istnieja w zyciu naszych kochanych dzieciaczkow :) ucza nas nawet doroslych zabawy postrzegania swiata przyjazni i milosci czego kazy czlowiek potrzebuje wspolnie sie bawia rozmieszaja spiewaja... kolory gucia i mai wprawiaja w zachwyt i uwielbienie dla kazego o nich sie pamieta moj synek jest wiernym ich fanem u babci ma ksiazeczke i baje na dvd a w domciu z niecierpliwoscia czeka az pojawi sie maja gucio filip tekla itp. baja z udzialem pszczol jest interesujaca bohaterowie przyciagaja uwage sa wspaniali i gotowi na nowe pomysly i rozwiazywanie problemow ucza i rozwijaja inteligencje naszych brzdacow :) kochamy ich cala rodzinka

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to,że tak dalecy są od ideału,
za to że różne robią psikusy,zepsują rzeczy czasem nie mało,
Za to że każdy ,mały czy duży,znajdzie w nich coś z siebie,
i pokazują że miłym słowem można naprawić błędów wiele.
Każdy czasami zaśpi jak Gucio,lub tak ja Maja gafę popełni,
lecz dzięki nim, każdy zrozumie że wszyscy popełniamy błędy.
Uczą, że przyjażń jest bardzo ważna,oraz że trzeba dbać o nią zawsze,
z radością razem świat odkrywają,są tacy sami jak dzieci nasze:)

,

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że nic się nie zmienili na przestrzeni lat...Ja urosłam, przytyłam, przestałam się cieszyć malymi rzeczami i dziwić wszystkim, co nowe, a oni wciąż są tacy sami - radośni, żądni przygód, szczerzy i otwarci. Dzisiaj mój synek się nimi zachwyca, a ja z boku zerkam ciekawie na ekran i mgliście przypominam sobie "O, tak, tak to było, a teraz mrówki będą zabierały mszyce, pamiętam!!!". Maja i Guciu to moi towarzysze z dzieciństwa, jedni z lepszych i fakt, że dzisiaj moje dziecko także darzy ich sympatia, nawet wiekszą niż postacie ze współczesnych animacji, sprawia mi ogromną przyjemność, różnica pokoleniowa została nieco zasypana:)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Maję i Gucia za to, że w umiejętny sposób można osiągnąć wiele wiedzy przyrodniczej, czasem nieco ubarwiając i zniekształcając rzeczywistość. Maja, bo tak też nazywa się córeczka przeżywa radosne przygody razem z bohaterami bajki, uczy się przez to, że warto mieć przyjaciół, na których można polegać. Z zachwytem ogląda zabawną pszczółkę i razem z nią odkrywa świat.
Bardzo podoba mi się ta bajka i chcę zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do jej oglądania. =)

Odnośnik do komentarza
Gość JesiennaMama

Uwielbiam Gucia i Maję za to w jaki sposób ukazują piękno przyrody. Uczą także przyjaźni oraz bezinteresownej pomocy potrzebującym. Za pomocą barwnego i wesołego przekazu dzieci mogą poznać wiele ciekawostek z dziedziny przyrody oraz życia we wspólnocie. Uwielbiałam ta bajkę własnie dlatego że pozwoliła mi na zdobycie wiedzy w ciekawy sposób a głos Mai i gapciowatego Gucia towarzyszył mi przez wiele lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...