Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko wraca do szkoły!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Z serii Pepco w skład najbardziej potrzebnych rzeczy na pewno wygodne tenisóweczki,w których można ćwiczyć,biegać,szaleć i nóżki będą szczęśliwe,wygodne spodnie dresowe w których aktywność sportowa i ruchowa nie bedzie miała końca:) i 3 rzecz wypadało by napisać ochraniacze na kolana jak to bywa przy dzieciakach i ich ruchliwości..ale ja wybiorę,wygodną bluzę do kompletu spodni,w której ani wf na polu nie bedzie straszny w dni wietrzne:)bez słoneczne..gdy to już mamy krzyknijmy: witaj szkoło!

Odnośnik do komentarza

Wybrałem się z córką moją na zakupy,
Ale nie mogłem zebrać się do kupy.
Co tu włożyć do koszyka i co żona na to?
A córka krzyczy: Do PEPCO chodźmy, tato!
Biegam z wózkiem po sklepie całym,
Wszak zakupy są wyzwaniem niemałym.
Chyba mi tu przyjdzie spędzić całe lato,
A córka krzyczy: Do PEPCO weź mnie, tato!
Gdzie wędliny, pieczywo, a gdzie warzywa?
Przez te całe zakupy trosk mi przybywa.
Urodziłem się chyba pod jakąś złą datą,
A córka krzyczy: PEPCO, tato, tato!
No i wszystko kupione, czas teraz do domu,
Dzień mi minął w trudzie, jak mało komu.
Noszę torby do domu, mówcie mi: Desperato,
A córka pyta: W PEPCO byłeś tato?
Oczy wielkie zrobiłem, za co to mnie spotyka,
Że moja osoba tak się z życiem boryka.
I z powrotem w auto, już nie cieszy mnie lato,
A w uszach dźwięczy: Do PEPCO, tato!
Kupiłem tam RÓŻOWY DRES na ćwiczenia,
KREDEK DUŻY ZESTAW, piękny jak marzenia.
Do tego wziąłem jeszcze POJEMNIK NA KANAPKI,
I wszystko mojej córci oddałem prosto w łapki.
Już od dziś przyrzekam zakupów robić listę,
To mi życie ułatwi, to jest teraz oczywiste.
A na samym szczycie listy, zaraz pod datą,
Będzie wielkimi literami: Jedź najpierw do PEPCO, tato!

Odnośnik do komentarza

Pepco uzależnia i nie da się przejść obok niego obojętnie.
Zachwyca ceną i jakością .Kompletując wyprawkę szkolną i przedszkolną dla moich dzieci wiedziałam,że udam się koniecznie do Pepco.Tam kupię wszystko to czego moje latorośle będą potrzebowały.Spośród wielu rzeczy ,które zakupiliśmy były:
Kredki ołówkowe w metalowym pudełku 50 szt. w bardzo promocyjnej cenie 14.99;
Slipy chłopięce 3 -pack Cars Planes jedyne 14.99;
Sweterek chłopięcy w paseczki 100% bawełna jedyne 19.90
Wychodząc ze sklepu wszyscy byliśmy zadowoleni,ja chyba najbardziej ponieważ za tak wiele zapłaciłam tak niewiele.

Odnośnik do komentarza

Zakupy w Pepco dają mi wiele możliwości
ubrania, buty i inne różności.
To tam kupię Kredki duży zestaw po okazyjnej cenie
którym dziecko namaluje piekne sarny i jelenie
następnie plecak jakiś wybiorę kolorowy
bo wiem, że znajdę tam wysokojakościowy
a na końcu pojemnik na kanapki
dzięki któremu w plecaku nie zrobią się z nich papki

Odnośnik do komentarza

Ja...wychowana w czasach, gdzie wszystko było szarobure, niezbyt miłe w dotyku, do tego zazwyczaj niedostępne najchętniej wykupiłabym całe Pepco :). I wcale nie żartuję, chyba wpadam w większy szał zakupów szkolnych niż moja córeczka, bo dla niej te "cudeńka" to norma, a dla mnie pewna forma rekompensaty za moje szare dzieciństwo, ale jakbym miała ograniczyć się do 3 rzeczy to wybrałabym...

1. Kurtkę dziewczęcą z polara, bo po prostu to strzał w dziesiątkę!!! Elegancja w połączeniu z milutkim materiałem, czyli coś w sam raz dla mojej małej strojnisi.

2. Komplet dziewczęcy z Hello Kitty lub Minnie jest po prostu słodki, a do tego niezwykle potrzebny, bo nie wyobrażam sobie, żeby moja córeczka nie nosiła żadnego podkoszulka, bo ubieranie na cebulkę, to jest to, co lubimy najbardziej :)

3. A trzecią rzeczą są po prostu długopisy żelowe. Nie mogłam się oprzeć, bo zawsze o takich marzyłam. Koleżanki z klasy miały rodzinę za granicą i mogły z takich korzystać, ja niestety nie :(, więc może choć moja córka będzie mogła namalować świat na kolorowo...

Dla nas szkoła z Pepco już dawno stała się kolorowa :)!!!!
Dziękujemy

Odnośnik do komentarza

Widzieliście NOWĄ GAZETKĘ PEPCO jest świetna! mówi Wam to rasowy facet :)
Ze szkoła to nie wiele mam wspólnego bo to żona się zajmuje zakupami, ale chciałbym jej zrobić niespodziankę i wygrać ten BON. Dopiero było by miło, gdybym dla nie to wygrał. Aż ciary idą

Więc wybieram dla naszego syna do szkoły: BLUZA CHŁOPIĘCA z kapturem za 29,99 zł, KOSZULA CHŁOPIĘCA w kratkę za 19,99 zł i BODY CHŁOPIĘCE z nadrukiem za 9,99 zł dla młodszego, co prawda nie szkolny ale pokrzywdzony nie może być.

To narka i kłaniam się Panią

Odnośnik do komentarza

Nadchodzi szkoła wielkimi krokami przynosi nam kartkę z szkolnymi wyprawkami.Przysiadłam na krześle i myślę sobie gdzie ja zakupy te wszystkie zrobię.Zabrałam portfel i synka mojego aby mi pomógł dokonać wyboru trudnego.Długo po mieście żeśmy chodzili dziesiątki sklepów my odwiedzili.Niektóre miały ceny magiczne dla takich jak by kosmiczne.I kiedy tak kolejny sklep zaliczyliśmy na Pepko reklamę natrafiliśmy.Czym prędzej więc adres spisałam i szybko z mym synkiem tam pomaszerowałam.Sklep był ogromny i pełen różności ,pełen produktów najwyższej jakości.Poszliśmy do działu szkolnego ,działu pięknego i kolorowego.I nagle gdy się obróciłam synka mojego w tym dziale zgubiłam.Nie myśląc wiele poszukiwanie zarządziłam a gdy go znalazłam zaniemówiłam.Stał między TORNISTRAMI ZE SPIDER-MENAMI ,w ręku miał dwa albo trzy wzory i do podjęcia wyboru nie był skory.Długą naradę przed sobą mieliśmy lecz w końcu jeden wybraliśmy.Następna półka to były przybory,przeróżne kolory i wzory.PIÓRNIK ZE SPIDER-MENEM do plecaka dobraliśmy,i jeszcze przybory kupić postanowiliśmy.A tam różności było bez liku pisaki ,kredki i plastelina ,synkowi podobać się to zaczyna.Kiedy już wszystkie przybory zakupione,poszliśmy z koszykiem na drugą stronę .A tam to dopiero było bieganie ,bo tyle różności i ceny takie tanie.
Dres i podkoszulki zakupiliśmy,i jeszcze SKARPETKI Z SPIDER-MANEM znaleźliśmy.szczęśliwi i obładowani do kasy pognaliśmy z ulgą na sercu że wszystko w tym sklepie kupiliśmy.A pani przy kasie była bardzo miła i synka za świetny gust pochwaliła.

Odnośnik do komentarza

Aga_ola, prosimy o przesłanie danych kontaktowych do wysyłki nagrody. Aby otrzymać bon do sklepu Pepco, prosimy o wysyłkę swoich danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres i numer telefonu) na adres e-mail konkursy@parenting.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy konkursu.

Na dane czekamy do poniedziałku, 9 września. W innym wypadku będziemy zmuszeni wybrać innego zwycięzcę, który otrzyma dziesiąty bon do Pepco.

Odnośnik do komentarza

Dziecko wraca do szkoły"-to na pewno wielka przygoda dla naszych milusińskich:) lecz dla rodziców to duży wydatek i wielkie spustoszenie budżetu domowego:) Ale zakupy robione w sklepie PEPCO nie przyprawią o ból głowy i nie wyczyszczą naszego portfela do zera:) Bo to sklep dla rodziny,pełen promocji dla małego,dużego,chłopaka i dziewczyny:)
Ja uwielbiam robić tam zakupy,najchętniej kupiłabym tam wszystko:) Ale w zadaniu konkursowym mam wymienić trzy produkty,które wybrałabym dla swojego dziecka z PEPCO Otóż na pewno kupiłabym tam dla swego synka kurteczkę,granatową z kolorowym nadrukiem Jest ciepła,chroni dziecko przed deszczem i wiatrem Idealna dla małego przedszkolaka,który wczesną porą w jesienną słotę wędruję do przedszkola:) Drugą rzeczą którą kupiłabym w PEPCO i która bardzo się przyda dla mego małego ucznia jest dres To bardzo ładne,mięciutkie i przede wszystkim wygodne wdzianko,które pozwoli memu synkowi swobodnie się poruszać i nie będzie krępowało jego ruchów , pozwoli na super zabawę z przyjaciółmi w przedszkolu:) To modny i wygodny ubiór,w sam raz do szkoły:)
No i oczywiście trzecią rzeczą moich zakupów w PEPCO będą kapciuszki ,które nie tylko przyciągają wzrok swym pięknym wyglądem,kuszą kolorami i postaciami z bajek Ale przede wszystkim są bardzo wygodne i łatwe w założeniu,gdyż zapinają się na rzepy,a to wielki plus dla małego czasem bardzo szybkiego człowieka,który się zawsze gdzieś spieszy i nie ma czasu:) w każdej chwili może je swobodnie zdjąć lub nałożyć
O jeszcze dużo bym mogła tak wymieniać ale mój limit się wyczerpał:) Więc życzę Wszystkim udanych zakupów w PEPCO i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Pochodzę z WARSZAWY i tam ociekłam luksusem i fantastycznymi sklepami. Jako nastolatka krążyłam po sklepach i bawiłam się tym robiąc zakupy...
Ale zakochałam się w cudownym mężczyźnie i teraz mieszkam na wsi wraz z naszymi bliźniakami. Świadomie zmieniłam styl życia i kocham go. A PEPCO to dla mnie ten dawny luksus. Wchodzę na chwile wychodzę po godzinie. Cudowny sklep z pięknymi rzeczami w bardzo niskich cenach.
Dla moim synów wybieram:
- bluzę z kapturem, nadrukiem i aplikacją, zestaw kredek i kapcie z nadrukiem ... Nie będę pisać cen, bo naprawdę tanio!

Odnośnik do komentarza

Czy wy wiecie, czy nie wiecie,
W Pepco najlepsze skarpety są na świecie.
Kupujemy je od lat trzech,
Bo jakość ich jest świetna i mają ABS.
Do przedszkola są w sam raz,
Produkt Pepco nr jeden jak dla nas.
Majtusie też tylko w Pepco kupujemy
I myślę, że długo tak jeszcze robić będziemy.
Kolory i wzory ucieszą każdą dziewczynkę,
A te z Hello Kitty na pewno poprawią jej minkę.
Produktem nr trzy są gumki do włosów,
Bajecznie kolorowe i wytrzymałe,
By na głowie nie było chaosów
I samopoczucie dziewczynki było wspaniałe.
Ceny w Pepco są przystępne,
Dlatego chodzimy tam tak chętnie.

Odnośnik do komentarza

Pochodzę z małej miejscowości i z zakupem odzieży miałam zawsze problem Bo musiałam jeździć do większego miasta aby kupić coś dzieciakom Również artykuły szkolne w mojej miejscowości były dostępne tylko w małych sklepikach prywatnych i z ich zakupem wiązały się duże koszty Ale od dwóch miesięcy wszystko się zmieniło bowiem otworzono sklep PEPCO Dla mnie jako mamy trójki dzieci to wielkie szczęście,bowiem wydaję mniej a kupuję więcej
Co bym wybrała swoim dzieciakom z PEPCO do szkoły?
Moja odpowiedź:
-Bardzo dużo rzeczy:)
1.Na pewno plecaki,które cenowo nie szokują a są bardzo ładne Mój starszy syn nazywa na nie:"orginalne":) Chodzi tu o markę:) Młodszemu zdecydowanie kupiłabym plecaczek kolorowy z postaciami z bajek Jest naprawdę bardzo "milusi" i praktyczny a na małych pleckach przedszkolaka sprawdziłby się w 100%
2.Do plecaków by nie były puste, kupiłabym w PEPCO zeszyty,bloki,flamastry,linijki,długopisy,itp.(te przybory szkolne są naprawdę fajne,kolorowe,wydajne i w niskiej cenie)
3.Gdy plecaki i przybory już są to czas na zakup czegoś co nie tylko będzie przydatne w odrabianiu lekcji ale będzie ozdobą pokoju moich urwisów:) Chodzi tu oczywiście o śliczną, kolorową lampkę,która w długie jesienne wieczory nada uroku całemu pomieszczeniu:)

Odnośnik do komentarza

W Pepco najchętniej kupiłabym wszystko - asortyment tego sklepu jest tak wyśmienity, tak rozległy i tak ciekawy że każdy rodzic byłby zadowolony kupując tam rzeczy dla swych dzieci.
Najbardziej mojej córce z asortymentu Pepco (jakże ciężko było się zdecydować) przydałyby się rajstopki (Niunia uwielbia chodzić w sukieneczkach i spódniczkach a do tego trzeba rajstopek- jednak jak to dzieci szybko je niszczą robiąc dziury na kolanach).
Kolejną rzeczą były by legginsy - tylko w nich moja mała szaleje, a Pepco ma je w rewelacyjnej jakości ! Kupując je miałabym pewność że stawiam na jakość w niskiej cenie, oraz na zadowoloną minę mojej Niuni.
Trzecia rzeczą byłaby bluza ze świnką peppą - ostatnio zobaczyła ją i strasznie chciała ją mieć, jednak ja nie miałam wtedy za co jej kupić.
Kocham swoje dzieci i chcę by podczas zabawy, nauki w szkole (która na początku roku jest najbardziej stresująca) czuły się komfortowo, wygodnie - dlatego stawiam na pewniak , dlatego kupuję w PEPCO (co jest także oszczędnością dla mojego portfela).

Odnośnik do komentarza

Trzy rzeczy - trudny wybór.
Na pewno rozpinana bluza dresowa z kapturem, bo często zostawała zapomniana przez syna w szkole. Dlatego warto mieć ich kilka w domu. Najbardziej cenione są z nadrukiem, w stonowanych kolorach.
Zmienne obuwie, czyli tenisówki lub adidasy, ponieważ dość szybko syn rośnie i jego stopa też. Poza tym częsta gra w piłkę bez względu na pogodę ma wpływ na stan obuwia.
Przybory szkolne, przede wszystkim te niewielkie (gumki, temperówki, nożyczki), ponieważ często są gubione...

Odnośnik do komentarza

Pozwólmy się dziecku poczuć wyjątkowo,
przez piękną sukienkę i bluzeczkę nową.
W PEPCO takie ubranka kupuję,
bo mojej córci niczego odmówić nie umię.
Buciki do szkoły to też ważna sprawa
mocne, wygodne to już nie jest zabawa.
Czasu brakuje każdemu z nas
w PEPCO JEST WSZYSTKO!!!! Mamy już czas.
Nigdzie nie trzeba szukać wybierać,
idę do PEPCO i ma wszystko na teraz.
Trzy rzeczy wybrane szybko bez stresowo,
do PEPCO przed zimą zawitam znowu.

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Moja córcia uwielbia malować kredkami i farbkami. Dlatego te rzeczy najchętniej widzielibyśmy je w naszej wyprawce szkolnej . Na zajęciach malowała by piękny i bezpieczny świat z swoją ulubienicą Świnką Peppą. Farbki służyły by do innych prac plastycznych np. do malowania buziek rękami czy "rękowych potworków". A do kredek w komplecie temperówka aby świat był kolorowy, wyraźny i przede wszystkim ostry !!! :)

Odnośnik do komentarza

Mój synek dopiero zaczyna przygodę ze szkołą. Ba, on już sobie wszystko przemyślał i zaplanował. Jego cele na bieżący rok szkolny to:
- nauczyć się pisać "teleportacja";
-pobić szkolny rekord w ślizgu kapciami po korytarzu;
-znaleźć narzeczoną/żonę.
Pomysł jest, potrzebne jeszcze środki. PEPCO jest świetne, bo nie trzeba chodzić ze sklepu do sklepu, by zdobyć:
- znikopis, na którym będziemy ćwiczyć pisanie trudnych słów;
-kapcie na przebranie, najlepiej z superbohaterem;
-elegancką koszulę w kratkę, dzięki której mojemu przystojniakowi nie oprze się żadna siedmiolatka!

Odnośnik do komentarza

Ja, zabiegana mama, ciągle niewyspana dla niej wszystko kupie bo to moja córka kochana. Do Pepco razem chodzimy i najlepsze tam zakupy robimy. BUCIKI na każdy sezon tam kupujemy, z miłymi ekspedientkami mile dyskutujemy. A gdy nadejdzie pora do przedszkola, kolorową WYPRAWKĄ będzie się radować moja Nikola. Na spacerach nigdy nie zmarźnie, bo z Pepco dobrej jakości ODZIEŻY I BIELIŹNIE, każdy poczuję wygodę i będzie mu raźniej. To Nasz sąsiad Pan Pepko z nim zawsze przyjażniej, zawsze gościnny i asertywny, pozostawia uśmiech na twarzy pozytywny.

Odnośnik do komentarza

PEPCO to najatrakcyjniejszy i najbardziej pomocny sklep dla każdego rodzica, dziadka, wujka, ciotki. Szeroki asortyment pozwala na wybór odpowiedniego ubranka, obuwia czy dodatku dla swego malucha.
Bez zastanowienia w Pepco kupił bym synowi wygodne buty - uwielbia on biegać jak oszalały, cieszyć się drobiazgami, pokazywać mi jak piękny jest dziecięcy świat. Do kompletu czapka z daszkiem - syn uwielbia zabawę na świeżym powietrzu, a w Pepco znalazłem ostatnio wspaniałą czapkę która doskonale chroniła by jego główkę i oczy przed słońcem. Bez wahania skusiłbym się na zakup plecaczka - i w takim zestawie synek z miną zadowolonego dziecka jest gotowy na każdy spacer, każdą wycieczkę z tatusiem i codzienne wyjście do szkoły :)

Odnośnik do komentarza

PEPCO jestem wierna od lat, jeśli chodzi o zakupy dla moich pociech! Ogromny wybór, prześliczne wzory i fasony i najniższe ceny pod słońcem - czego więcej może chcieć mama dwójki brzdąców, które z dnia na dzień potrzebują wciąż czegoś nowego? :)
Kiedy przyszedł czas pójścia po raz pierwszy do przedszkola i skompletowania wyprawki oczywiście razem z moją starszą córką Julią swoje kroki skierowałyśmy do PEPCO! :)
A tam znalazłyśmy wszystko, co potrzebne debiutującemu przedszkolakowi: od kredek, przez plecak aż po piękne, kolorowe i wygodne ubranka!
Nasz koszyk raz, dwa wypełnił się po brzegi, a radość z zakupów była ogromna: zarówno dzięki wspólnemu wybieraniu i przymierzaniu, jak również dzięki temu, że przy kasie nie było załamki z powodu kwoty, jaką przyszło nam zapłacić za całą torbę zakupów! PEPCO i tym razem mnie nie zawiodło!
Tak więc nie muszę gdybać, co bym kupiła - mogę za to pokazać kilka rzeczy, jakie już są u nas w domku i "chodzą" z moją Julcią do przedszkola :)

1. Plecak z Dzwoneczkiem. Przy wyborze Julka kierowała się oczywiście wizerunkiem swojej ukochanej bohaterki, ale ja zwróciłam uwagę na: regulowane szelki z „miękkimi wstawkami”, odpowiednia wielkość dla przedszkolaczki, aż 5 kieszenie, która pozwalają zachować ład i porządek no i oczywiście cena: 49,90 zł, która w porównaniu do ofert innych sklepów jest bardzo niska!

2. Legginsy i bluzeczka. Do przedszkola potrzebny jest strój wygodny, niekrępujący ruchów i … ładny! :) Dlatego padło na koralowe legginsy marszczone u dołu oraz cienką, różową bluzeczkę z wizerunkiem dziewczynki. Byłyśmy z Julką zgodne przy wyborze tego zestawu! :) A ceny – 9,99 za legginsy i tyle samo za bluzeczkę – takie rzeczy tylko w PEPCO! ;)

3. T-shirty z krótkim rękawkiem. Jak wiadomo w przedszkolu łatwo „się spocić”, bo to tańce, to bieganie, to zabawa na placu zabaw. Dlatego obowiązkowo w garderobie mojej przedszkolaczki musiały się znaleźć barwne i wygodne t-shirty. Julka wybrała sobie ten z bucikami i wizerunkiem dziewczynki.
Przedstawiamy nasze "pepcowe łupy" na zdjęciach.
P.S. A 50 zł na kolejne zakupy w PEPCO pozwoliłoby nam kupić prześliczną bluzeczkę z króliczkiem, legginsy a'la bryczesy i uroczą bluzę z osiołkiem :)

monthly_2013_09/konkurs-dziecko-wraca-do-szkoly_3722.jpg

monthly_2013_09/konkurs-dziecko-wraca-do-szkoly_3723.jpg

monthly_2013_09/konkurs-dziecko-wraca-do-szkoly_3724.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka ma za zadanie
codziennie do szkoły przynosić śniadanie
ale w plecaku kanapka się gniecie
lepiej w pudełeczku nosić jak wiecie
piękne jest z PEPCO przyznajcie sami
całe zielone ze zwierzątkami
A po śniadaniu gdy jest dużo siły
dzieci na dworze będą ćwiczyły
na wf się trzeba ubrać wygodnie
a w dresie z PEPCO będzie też modnie
różowe spodnie i bluza z kapturkiem
z naszytym z przodu cudnym kocurkiem
Kiedy gromadka wróci ze dwora
na rysowanie zaczyna się pora
Kredki ołówkowe w metalowej tubie
i mnóstwo kolorów - właśnie to lubię
Takie cudeńko w PEPCO znajdziecie
bo to najlepszy sklep jest na świecie!

Martynka ma 5 lat
Oliwka ma 13 m-cy

Odnośnik do komentarza

W ostatnich dniach sierpnia kompletowaliśmy wyprawkę do żłobka. Co prawda taki szkrab nie potrzebuje jeszcze przyborów szkolnych, ale jak każdy ma swoje potrzeby. Praktycznie wszystko kupiliśmy w jednym miejscu i do tego niedrogo. Nasze maleństwo potrzebowało kilku par rajstopek, które do biegania są najwygodniejsze, ponieważ w żaden sposób nie krepują ruchów. I to koniecznie kolorowych, z różowymi wstawkami, by wśród tych kilkunastu maluchów, z których żaden nie przekroczył metra wzrostu i większość ma krótkie włosy bardzo łatwo odróżnić naszą małą kobietkę. I buciki - rozmiar 18. Przede wszystkim musiały być wygodne, bo odkąd mała poczuła siłę w nóżkach,chciałaby na nich przemierzyć świat wzdłuż i wszerz. Na razie musi jej wystarczyć kręcenie się na malutkim wycinku świata, ale buciki muszą być idealnie dopasowane, by dobrze kształtowały te małe stópki. Ponadto kilka "bodziaków". Świetnych, dziewczęcych, część w kropeczki i paseczki, część z fajnymi nadrukami. A że maluszki mają w zwyczaju się brudzić i moczyć, to opiekunki zawsze muszą mieć pod ręką ciuszki na zmianę. Rzeczy naszej Niuni grzecznie "czekają sobie" w zakupionym w PEPCO worku na obuwie. Mała wyprawka skompletowana. Po większą z pewnością też wybierzemy się do PEPCO.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...