Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko wraca do szkoły!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mija drugi tydzień codziennych wizyt mojego maluszka w przedszkolu - i ja przezywam, i on przeżywa, nie wiem, które bardziej...To, co najbardziej chciałabym podarować mojemu małemu na te chwile rozłąki z mamą, to uśmiech, ale niestety raczej nie da się go kupić, trzeba więc zadbać o niego inaczej: wizytą i zakupami w Pepco na przykład:) Chętnie podarowałabym mojemu malcowi piekny plecak, z jego ulubionymi bajkowymi bohaterami, Zygzakiem i Złomkiem, niech zabiera w nim do przedszkola trochę radości z domu i przynosi w zamian nieco dyscypliny;) Kupiłabym mu także zestaw skarpetek, które w jakiś niezbadany sposób giną, chowają się, dziurawią i nigdy ich dość...A na koniec - piekną deszczową kurteczkę, specjalnie na tę porę roku, aby zapoibegała wszelkim choróbskom i przemoczeniu mojego małego bohatera!

Odnośnik do komentarza

Od narodzin mojej córeczki zaopatrywałam się w niezbędne akcesoria dla niej właśnie w PEPCO, tu też kompletowała swoją pierwszą wyprawkę. PEPCO jak dotąd nigdy mnie nie zawiodło i wiem, że tym razem będzie tak samo, a dlaczego tak uważam? Odpowiedź jest prosta- PEPCO posiada szeroki asortyment oraz wspaniała jakość w naprawdę niskiej cenie.
Pierwszym niezbędnym dla mojej córci produktem byłyby buciki, wybór jest tak duży, że nie zdecydowałyśmy jeszcze jakie konkretnie.
A jeśli buty to i muszą też być skarpetki (2 produkt), takie jak te z obecnej oferty PEPCO w 3 packu, przepiękne wzory i kolory- i znów będzie ciężko zdecydować się na jedne.
3 produktem byłby piórnik szkolny z licencją również z obecnej oferty za jedyne 7,99 zł oczywiście z jej ukochaną białą kicią Hello Kitty- tu już wiemy, który piórnik kupimy :)

Odnośnik do komentarza
Gość dla Nikolki

Pragnę zapewnić mojej małej księżniczce wszystko co najlepsze. Chęci szczere, ale zasobność portfela nie zawsze na to pozwala. Na całe szczęście jest Pepco i przeogromny wybór produktów do domu i szkoły, na co dzień i od święta, zakup których nie obciąża zbytnio domowego budżetu. Z całej tej bogatej oferty wybrałbym: 1. bloki, wycinanki, farby i pędzle, kredki oraz pisaki, ponieważ Nikolka uwielbia tworzyć obrazy różną techniką (rysowane, malowane, wyklejane). 2. piękną różową sukienkę, w której córka z pewnością będzie wyglądała jak mała księżniczka i wpadnie w oko niejednemu małemu księciu. 3. Jesienny płaszczyk w białe groszki, by nie przemarzła w drodze do i ze szkoły (a jesienna pogoda bywa zdradliwa).

Odnośnik do komentarza

Każdy tata chce dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze i na pewno znajdzie to w sklepach PEPCO. Co do rzeczy potrzebnych mojej córeczce do szkoły to podjąłem męską decyzję i wybrałem buty, bluzę dziewczęcą z kapturem z aplikacją zebry oraz skarpetki.
Kiedy dziecko rośnie, rosną też i jego stopy, dlatego też buty dla mojego małego ciekasa, który często je niszczy są niezbędne. Mamy takie jedne, wygodne buciki na oku.
Robi się też coraz zimniej, więc nowa, cieplutka bluza z kapturem koloru różowego z zebrą na środku idealnie nadawałaby się na takie dni. No i jeszcze za tą cenę (9,99 zł), aż żal nie kupić.
Nikt też nie przejdzie obojętnie obok tak ślicznych skarpetek w tak atrakcyjnie cenie za 3 pack. W sam raz będą pasowały do nowych bucików i ogrzewały stópki mojej córci.
Na PEPCO zawsze mogłem polegać, wierzę, że tym razem będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza

Zacznę od tego że zakupy w Pepco robię również ja jako babcia:) Pepco to świetny sklep- dla każdego, dla małych ale też dla dużych.Ostatnio kupiłam tam piękne kubki idealne do porannej kawy:) i muszę przyznać że podobały się również mojej sąsiadce która przychodzi do mnie na kawę więc zaraz pobiegła do naszego sklepu po kubeczki:) takim sposobem mamy tu mały fan club Pepco:)
Ale do rzeczy :) jako że chodzę na zakupy z wnuczkiem wiem co sobie upatrzył i już wiem też co mu kupię w prezencie
Pierwszą rzeczą jest mięciutka i cieplutka bluza polarowa- idealna na chłodne dni w które przecież też się chodzi do szkoły, no i z poprzedniej bluzy już dawno wyrósł...
Drugą rzeczą będą buty. Na nowy rok szkolny muszą być i nowe buty. Stópka dziecka tak szybko rośnie...
A trzecią rzeczą będą oczywiście kredki Ostatnio kiedy byliśmy razem w Pepco nie chciał odejść od tych kredek więc już w następnym tygodniu na pewno się po nie wybiorę i zaniosę mu je:) Pepco bardzo lubię bo po naszych wizytach wilk syta i owca cała tzn wnuczek zadowolony i mój portfel także:))) zdecydowanie! Pepco ma najlepszy asortyment i najlepsze ceny ot co!! :))

Odnośnik do komentarza

Kiedy dziecko do szkoły wraca
To dla rodzica wielka praca
Wyprawkę kupić musi
czy to synkowi czy to córusi.

Pieniędzy na to nie musi wydać wiele
Bo jest przecież PEPCO drodzy przyjaciele.
Tam zawsze są atrakcyjne ceny
Wszyscy o tym dobrze wiemy.

Ja mojemu synkowi plecaczek bym kupiła
czym bym go zadowoliła
czy w auta by był czy w pieski
jedno ważne- byle niebieski.

Drugi nasz zakup to kredki ołówkowe
narysuje nim Mikołaj i dom i krowę
a że w opakowaniu 50 ich jest
to kredki z PEPCO są the best.

Żeby dziecko w szkole mogło się uczyć
to i klika zeszytów trzeba mu kupić
muszą być kolorowe okładki
a w środku zeszytu- w kilku linie, w kilku kratki.

Tak wiec rok szkolny zaczynać możemy
Gdy po zakupy do PEPCO pojedziemy.

Odnośnik do komentarza

Co bym wybrała swoim dzieciakom z PEPCO do szkoły?
Moja odpowiedź to:
-Bardzo dużo rzeczy:)
Ale na pewno to plecaki, przecież w czymś trzeba nosić tą całą szkolną wiedzę:) Moim dzieciakom zaiskrzyło w oczkach,gdy je ujrzały w Pepco:) Później już tylko słyszałam:"Mamo,mamo kup je są super,zobacz!"oglądali i przekrzykiwali się na wzajem:) I jak tu nie kupić,czegoś co naprawdę jest dobrej jakości a do tego w niskiej cenie I najważniejsze przypadły do gustu moim małym urwisom:) Młodszemu synkowi,który ma roczek również kupiłabym plecaczek Taki mały,kolorowy,milusi jak on sam:) Może wtedy przestałby robić przeglądy w plecakach starszego rodzeństwa:)
Do plecaków by nie były puste, kupiłabym w PEPCO zeszyty,bloki,flamastry,linijki,długopisy,itp.Te przybory szkolne są naprawdę fajne,kolorowe,wydajne i w przyzwoitej cenie
Gdy plecaki i przybory już są to czas na zakup czegoś co nie tylko będzie przydatne w odrabianiu lekcji ale będzie ozdobą pokoju moich aniołków:) Chodzi tu oczywiście o śliczną, kolorową lampkę,która w długie jesienne wieczory nie tylko nada uroku całemu pomieszczeniu ale będzie bardzo pomocna przy nocnych pobudkach i wędrówkach mego najmłodszego szkraba:)

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2013 to wyjątkowy miesiąc mój 4-letni syn pierwszy raz zawitał do bram przedszkola...
Uśmiechnięty i zadowolony wędruje do przedszkola i szczęśliwy wraca do domu, ponieważ ma super ubrania zakupione w PEPCO ;)
1- SKARPETKI CHŁOPIĘCE 3-PACK -
syn codziennie zakłada w innym kolorze i ciekawym wzorze ( w poniedziałek w piłeczki , we wtorek -w paseczki, w środę z samolocikami itp.)
2-DRES CHŁOPIĘCY -syn wybrał w niebieskim odcieniu - to jego ulubiony kolor.
3-SLIPY CHŁOPIĘCE 3-PACK -uwielbia te z piłeczkami, może dzięki PEPCO zostanie znanym piłkarzem???

Odnośnik do komentarza

Mój synek przedszkolakiem?? Nie, to niemożliwe!
A jednak...
Pierwsza rzecz, jaka mi przyszła do głowy, gdy dowiedziałam się, że Olek od września będzie spędzał w przedszkolu to jego ewentualna histeria, moja ewentualna histeria i...wyprawka.
Histerię odłożyłam na bok i czym prędzej zrobiłam listę potrzebnych ubrań. Mąż zaproponował zakupy w PEPCO, co mnie bardzo zdziwiło (on nie lubi zakupów), jednak, jak się później wytłumaczył "W Pepco kupimy taniej, więcej i bardzo dobre gatunkowo ubrania". Wymienię te trzy rzeczy, które kupiliśmy i uznałam za hit:
1. Rajstopy z ulubionym bohaterem mojego synka - Tomkiem - bawełniane, miękkie i atrakcyjne cenowo (6 par).
2. Koszulę w kratę na pierwszy dzień przedszkola - wygodna, tania, a Panie w przedszkolu były zachwycone moim małym mężczyzną.
3. Majteczki (2x 5-pak) - może wydawać się, że to nie jest rzecz niezbędna do przedszkola - jednak dla chłopca, który dopiero co rozstał się z pieluchą, kolorowe majtki ze Spider-manem, Tomkiem i innymi bohaterami z kreskówek - dodają nieco odwagi i mój synek chętnie je zakłada, a przy tym bardziej pilnuje swoich potrzeb, by nie "zniścić majtecek".

Odnośnik do komentarza

Szkoła się zaczęła plecaki spakowane ale jak to w szkole bywa dopiero po kilku dniach okazuję się ile jeszcze rzeczy brakuje.A i u na nie było inaczej a najgorsze jest że wszystko musi być na wczoraj kiedy synek przyniósł listę potrzebnych rzeczy i oznajmił że ma to być na jutro zaniemówiłam a w głowie szukałam sklepu który będzie czynny po godzinie osiemnastej.W końcu pomyślałam może PEPKO,szybciutko się zebrałam i już stałam przed drzwiami sklepu nie pomyliłam się moje kochane pepko nigdy mnie nie zawodzi.Wzięłam kartkę do ręki i poszłam szukać potrzebnych przedmiotów.Pani w szkole wymyśliła dodatkowe buty na sale gimnastyczną ,przemilczałam sprawę i poszłam na stoisko z bucikami .A tam jak zwykle są takie o jakich było napisane tenisówki na rzepy czarne ,niebieskie synek od razu wybrał czarne z autem .Cieszył się że są na rzepy bo nie umie wiązać sznurowadeł.A więc buciki do koszyka i ruszamy dalej.Co tu mamy teczka na obrazki a więc znów przybory szkolne ale uspokoiłam się ponieważ wiedziałam że pepko ma bardzo duży wybór i bardzo niskie ceny.Poszliśmy szuksć teczki a tam chyba z dziesięć wzorów ale wybór padł na spiderman tak jak zwykle wzieliśmy dwie a bo to różnie bywa a jak pani znów napisze kartkę że teczka potrzebna to będziemy mieli w zapasie.Następna pozycja to dres do ćwiczeń i o to się nie martwiłam bo w pepko mają super ciepłe i wygodne dresy .Ale jak już tak zaczęliśmy spacerować to się okazało że pepko ma teraz tyle promocji że koszyk to było mało.Kupiliśmy jeszcze cieplutką bluzę polarową koloru niebieskiego za tylko 9.90 łał takiej ceny jeszcze nie widziałam.A bluzeczki chłopięce za 7.90 z nadrukiem w paski wybraliśmy dwie bo były śliczne.a potem dział niemowlęcy bo mamy w domu takiego maluszka tam były body piękne kolorowe z długim rękawem za 9.90 wzięliśmy trzy pary bo nie mogliśmy się zdecydować.Uradowani że udało nam się zrobić wszystkie zakupy wróciliśmy do domku.Dziękujemy PEPKO uratowałeś na życie zawsze możemy na ciebie liczyć.

Odnośnik do komentarza

Ze sklepu PEPCO dla mego małego przedszkolaka wybieram na pewno;
-3 PACK SKARPETKI które pozwolą stópce oddychać i wesoło spędzać czas w przedszkolu Nie mają mocnych gumeczek,nie uciskają i nie przyniosą dyskomfortu małemu użytkownikowi:) Mają fajny wzór z piłeczkami będą idealne dla mego małego piłkarza:)
-3 PACK SLIPY Bardzo fajne, bawełniane,kolorowe majtochy , przyjazne małej pupie przedszkolaka:) Mój synuś nie poczuje,że je ma na sobie:) Nie będzie musiał cały czas się wiercić,że mu coś przeszkadza w tyłku:) Skupi się na zabawie z dziećmi a nie na wybieraniu majtek z pewnej części ciała :)
-DRES CHŁOPIĘCY,będzie wygodą dla mojego małego sportowca:) On uwielbia sporty wyczynowe:) A takich w przedszkolu z jego udziałem zapewne nie zabraknie:) Więc mój boy w tym wdzianku będzie czuł się jak rybka w wodzie:) Pełny luz bez krępacji ruchów A to jest najważniejsze dla małego odkrywcy świata:)

Odnośnik do komentarza

Pepco to cudowna kraina, pełna pięknych rzeczy i cudownych upominków.
Mój dumny jak paf i zarozumiały 11 letni syn, który twierdzi że szkoła to nuda - był ostatnio w PEPCO wybierać prezent dla dziewczyny :) Dziewczyna go nie rzuciła, bo prezent był idealny, tak jak wszystkie rzeczy w Pepco.
A ja mimo jego humorów do szkoły kupiłabym mu:
1. Zestaw długopisów - w kilku kolorach idealny do podkreślania i może wreszcie miałbym czytelne zeszyt.
2. Pojemnik na II śniadanie - oczywiście bez wzroków bo mój synek twierdzi że to obciach
3. T-shirt chłopięcy - żeby wyglądał na super przystojniaka:) choć dla mamy jest najprzystojniejszy :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

PEPCO kocham ten sklep i to najfajniejsze jest to że mieści się on w moim bloku, schodzę na dół i jestem na miejscu :)
Z Paniami z obsługi jestem na Ty i znają mnie tam bardzo dobrze.
Bardzo się cieszę że znalazł się taki sklep, który tak dobrze trafia w preferencje POLAKÓW a do tego te niskie ceny :)

Początek szkoły to trudny czas, wiele wydatków i często przekraczających budżet rodzinny.
Z wielu rzeczy które zakupiłam w PEPCO dla córek do szkoły mogę wymienić te które dziewczyny nie oddałabym za żadne skarby: BLUZY DZIEWCZĘCE Z KAPTUREM tylko 9,99 zł, LEGINSY DZIEWCZĘCY Z ZAMSZOWYMI WSTAWKAMI tylko 19,99 zł i T-hirt DZIEWCZĘCY z nadrukiem za 14,99 zł

PIĘKNE RZECZY I DZIĘKUJE ZA NISKIE CENY PEPCO!

Odnośnik do komentarza

PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO,PEPCO
Moja córeczka utalentowana tancerka uwielbia Wasz sklep.
Osobiście wybiera do szkoły: duży zestaw kredek bo uwielbia malować, piękny pojemnik na drugie śniadanie, bo dba o przemianę materii i trampki dziewczęce w których wygląda jak mała modnisia.

PEPCO, PEPCO, PEPCO,PEPCO, PEPCO,PEPCO,PEPCO, PEPCO, PEPCO,PEPCO, PEPCO

Odnośnik do komentarza

To ostatni moment, ostatni dzwonek na udział w konkursie. Mam trojaczki i myślę że mało kto wie co to znaczy wysłać 3 dziewczyny do I klasy. To cudowne przeżycie ale jednocześnie wielki strach czy na wszystko wystarczy. PEPCO BARDZO POMOGŁO Udało mi się bez zaciągania długów ubrać moje dziewczyny i wyposażyć we wszystko co w pierwszej klasie potrzebne. Jesteście cudowni i kochani że dajcie nam poczuć się w tym sklepie jak innym luksusowym miejscu.
Z wielu fantastycznych rzeczy do szkolnej wyprawki wybieram: kapcie dziewczęce z aplikacją, spodnie dziewczęce jeansowe ze złotym paskiem i bluzę dziewczęcą z falbanką i nadrukiem.

Najlepiej wszystko razy 3 :)
Pozdrawiamy - Mały babiniec

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że szkolny rok zaczął się na dobre,
a dni za oknem robią się szare, do siebie podobne,
dziecku przyda się ciepła i kolorowa bluza, która na pewno mu się spodoba!
Jestem pewna, że uśmiech i ciepło dzięki niej zachowa!

Co więcej komplet skarpetek w rozmaitych wzorach
i ulubionych przez dzieci radosnych kolorach.
By stópki przy deszczu nie przemakały,
zawsze wygodnie i komfortowo miały.

No i piórnik z wyposażeniem,
by do szkoły można wysyłać dziecko z czystym sumieniem.
Że napisze, pokoloruje
co zwykle dobre oceny zwiastuje.

Odnośnik do komentarza

3 potrzeby mojej duszy.:)

Plecak pełen wiedzy i niespodzianek-po to by zacząć dobrze każdy szkolny poranek.
Tęczowe flamastry by życie nabrało koloru,ciężko jest walczyć z szarością ale nie mam innego wyboru.
I może notesik taki malutki bo zapisywać w nim rożne radości i najróżniejsze smutki
Lista nie jest jakaś wymagająca ale potrzebuje Bonu do Pepco jak kwiat potrzebuje słońca.

Odnośnik do komentarza

Pepco to najlepszy sklep,z najbardziej ciekawym i szerokim asortymentem który zadowoli każdego kochającego rodzica, czasem robiącego zakupy po powrocie z pracy, ze zmęczeniem. Pepco to rozwiązanie . Świetny i rozległy asortyment tego sklepu sprawi, że zakupy z dzieckiem staną się przyjemnością (a kto ma dziecko wie, jak ciężko jest kupić coś odpowiedniego).
Pepco to idealny sklep w którym kupując ubrania, dodatki mam pewność że dziecko w szkole czuć się będzie komfortowo , wygodnie i dobrze. Z tego jakże wspaniałego asortymentu wybrałabym : dresiki (dziecko to pokłady niepohamowanej i samoregenerującej się energii (też bym tak chciała), a w dresikach od Pepco moje dziecko mogłoby szaleć bez dyskomfortu cały dzień), kurtka przeciwdeszczowa (spacery jesienią są ważne, każdego dnia staram się wyjść z dzieckiem na pole , poszaleć, a w taką deszczową porę jak teraz przydałaby się kurteczka która zabezpieczy moje dziecko przed zmoknięciem, a w rezultacie przed chorobą),opaska na uszy (moja mała nie lubi czapek, zobaczyła u kuzynki taką opaskę i powiedziała "ja też chcę chodzić jak Rambo ", nie muszę ukrywać że mnie to rozbawiło, ale ona brzmiała bardzo poważnie).

Odnośnik do komentarza

Pepco zauroczył mnie bajkowym podejściem do dziecięcego świata i do szybkości robienia zakupów przez rodziców. Pepco to prawdziwy raj dla moich dzieci, wchodząc do tego sklepu czuję, że im tu dobrze, że czują się w tym sklepie komfortowo jednym słowem jak w domu. Pepco ma naprawdę wyśmienity i co ważne szeroki asortyment odzieży i dodatków dziecięcych dzięki czemu mam pewność, że wybierając się tam na zakupy zdobędę to co mi potrzeba. Mając do wyboru 3 rzeczy z tego jakże rozległego i potrzebnego na co dzień asortymentu Pepco wybieram : rajstopki - moja kruszynka uwielbia chodzić w rajstopach bo jak twierdzi "księżniczki i królewny w spodniach nie chodzą", no a ona właśnie jest taką moją królewną :) , sukienkę - ostatnio wybrała ją sobie tam w 3 minuty, i przyznam że miała świetny gust, ta sukienka byłaby spełnieniem jej małych marzeń, ma piękny nadruk z postaciami z jej ulubionej bajki "Świnki Peppy", sweterek - Niunia uwielbia swobodę, a sweterki w Pepco gwarantują komfort chodzenia, jakość i wytrzymałość - już nie mogę się doczekać jak ona go założy ,w końcu określiła go jako "mój milusi sweterek". To tak słodko brzmiało w jej ustach, chciałabym aby teraz tak słodko wyglądała .

Odnośnik do komentarza

Po wizycie w Pepco i przejrzeniu całej kolekcji dla dzieciaków wybrałem dla swojego syna następujące produkty:

1. Spodnie dżinsowe niebieskie Cool&Young PLU 238554
2. Koszula wizytowa biała Cool&Young PLU 237780
3. Kurtka w szaro-czarną kratkę Cool&Young PLU 237703
Wszystkie w rozmiarze 10 lat, 140cm

Ubrania te są bardzo dobrej jakości. Spodnie i kurtka przydadzą sie do codziennego użytku (droga do i ze szkoly, popoludniowe spacery), natomiast biała koszula będzie miała specjalne zadanie. Kamil włoży ją na ślub swojego ojca chrzestnego, który bedzie pod koniec września. Później syn będzie ją ubierał na inne szkolne i rodzinne uroczystości.

Odnośnik do komentarza

Sklepy PEPCO wielością artykułów intrygują,
każdemu dziecku odlotową wyprawkę zafundują!
Ofertę produktów dla dzieci przejrzałam,
długo deliberowałam
i trzy produkty wybrałam!
Plecak z Kubusiem Puchatkiem z pewnością mojego malca by uradował,
uśmiechem na jego ślicznej twarzy by owocował!
Mój szkrab Puchatka jak najlepszego przyjaciela traktuje,
w jego obecności się lepiej czuje!
Kiedy tylko spojrzy tylko na plecak od razu pewniej się w szkole poczuje,
od razu poprawę humoru odnotuje!
Magiczny piórnik dla mojego malca wybrałam,
jego super-wyposażeniem się zafascynowałam!
W magicznym piórniki,
przyborów jest bez liku!
są kredki, które wszystkie kolory tęczy mają,
są flamastry, które bajkowo wyglądają,
jest ołówek, który czarodziejsko rysuje,
jest długopis, który kolorami wkładów intryguje!
Przybory szkolne, które pięknie wyglądają,
w nauce pomagają,
lekcje w umilają,
i minuty w szkolnej ławce szybciej upływają!
Wygodne kolorowe buciki mojej latorośli by się przydały,
efektownie na stópkach mojego brzdąca by wyglądały!
W takich bucikach przyjemnie by się mojemu Kubusiowi na lekcjach w-f ćwiczyło!
W sklepach PEPCO z pewnością brakującą cześć wyprawki szkolnej skompletuje,
i radosne chwile w szkole mojemu brzdącowi zafunduje!

Odnośnik do komentarza

Hallo! Uwaga! Raz,dwa,trzy !
Portal parenting.pl ma do rozdania bony na 50 zł.
Wielka chęć go posiadania,
skłoniła mnie do napisania.
Bluzeczka z Pepco niebiesko-szara,
na aplikacji autek ma co niemiara.
Do biegania i skakania w przedszkolu znakomita,
przyda się również gdy u babci jest wizyta.
Ciepła kurteczka dla mojego przedszkolnego malucha,
nie straszny nam deszcz i jesienna plucha.
Blok,kredki,farby plakatowe,
plastelina oraz pędzelki nowe.
By kreatywność dziecka się rozwijała,
mama zawsze będzie w Pepco kupowała.
Gdybyśmy bona takiego wygrali.
ze szczęścia do sufitu byśmy skakali.
To nie jest żadne podlizywanie,
ale może dzięki Wam tak się stanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...