Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko wraca do szkoły!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Rodzice!

Przygotowaliśmy konkurs, w którym macie szansę wygrać bon na wyprawkę szkolną dla swoich pociech.

Zadanie konkursowe to wskazanie 3 produktów z serii PEPCO, które wybralibyście dla swojego dziecka w nowym, zbliżającym się roku szkolnym. O interesujących Was produktach napiszcie w wątku konkursowym. Odpowiedzi prosimy uzasadnić.

Autorzy 30 najciekawszych wpisów otrzymają bony o wartości 50 zł do sieci sklepów PEPCO w całej Polsce, które pomogą skompletować wyprawkę do szkoły.

Co tydzień, przez 3 tygodnie, nagradzamy po 10 laureatów.

Odpowiedzi można publikować od 26 sierpnia 2013 r.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo%20pepco.jpg

Konkurs trwa do 15.09.2013.

Regulamin

Odnośnik do komentarza

Żeby dziecko przygotować
trzeba będzie się nagłowić
Dobry plan opracować
I wnet w Pepco się obłowić.

Szybko się za koszyk złapie
Piórnik wnet w nim wyląduje
Różnych zeszytów pełen pakiet
Zaraz wszystko się przygotuje.

A do kompletu jak przystało
Trzeba plecaczek dokupić
Żeby dziecko się nie złamało
Wygodny, pojemny dorzucić.

Odnośnik do komentarza

Córce z pewnością przydałby się plecaczek dziecięcy z ślicznymi księżniczkami gdyż bardzo lubi motywy księżniczek a jak wiadomo plecak jest dla każdego ucznia rzeczą niezbędną. Fajnie gdy podoba się dziecku a ten z PEPCO wygląda naprawdę uroczo. Po drugie imponująco wyglądają kredki ołówkowe w pudełku których jest aż 50 sztuk, z pewnością tak bogata gama kolorów uprzyjemni dziecku kolorowanie. A po trzecie piórnik szkolny, licencyjny, z wzorkiem hello kity by pomieścić pozostałe przybory piśmiennicze. Z takim zestawem córka śmiało może rozpocząć rok szkolny, który zbliża się wielkimi krokami.

Odnośnik do komentarza
Gość aneczka2510926

przede wszystkim wygodne tenisowki ktore pozwola dziecku wygodnie biegac i wysiedziec w lawce ,po drugie kolorowe zestawy zeszytow kredek farb co mojej corce idacej do zerowki bardzo sie podoba i oczywiscie zakupila w pepco za swoje odkladane pieniazki co nas bardzo ucieszylo po trzecie dziecku jest do szkoly potrzebne wyposazenie malego odkrywcy gdzie kazdego dnia bedzie sie uczylo literek nazw pisania liczenia co dla nas rodzicow jest proste jak slonce a dla naszych dzieci swiatem ktorym beda poznawac na nowo pelnego nowych wyznan dlatego pomozmy naszym dzieciom przetrwac szklole i ich wspierac

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna biegun

Moja córka MARIKA ,potrzebuje bucików sportowych adidasy do biegania po boisku szkolnym jak i tenisówki do chodzenia po szkolnym korytarzu sali gimnastycznej .Getrów i podkoszulki na gimnastykę w 1 kl , bluz i kurteczki na chłodne dni gdy będzie szla uczyć się do szkoły musi coś ciepłego założyć na jesienne dni.

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka ma za zadanie
codziennie do szkoły przynosić śniadanie
ale w plecaku kanapka się gniecie
lepiej w pudełeczku nosić jak wiecie
piękne jest z PEPCO przyznajcie sami
całe zielone ze zwierzątkami

A po śniadaniu gdy jest dużo siły
dzieci na dworze będą ćwiczyły
na wf się trzeba ubrać wygodnie
a w dresie z PEPCO będzie też modnie
różowe spodnie i bluza z kapturkiem
z naszytym z przodu cudnym kocurkiem

Kiedy gromadka wróci ze dwora
na rysowanie zaczyna się pora
Kredki ołówkowe w metalowej tubie
i mnóstwo kolorów - właśnie to lubię
Takie cudeńko w PEPCO znajdziecie
bo to najlepszy sklep jest na świecie!

Martynka ma 5 lat
Oliwka ma 13 m-cy

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzwonek zbliża się wielkimi krokami a my niestety jesteśmy jeszcze nie spakowani.
Co nam potrzeba,a co może jeszcze poczekać-zaraz zaraz bo nikt na nas nie będzie wiecznie czekać.
Dlatego bon do PEPCO do portfela wkładam,ubieram kurtkę i synkiem na zakupach w dobry nastrój wpadam.
Może ZESTAW DO MALOWANIA-parę pisaków,kredek,ołówków i fajną gumkę do zmazywania.
Po to by zawsze na lekcji być przygotowanym-spełniać swoją rolę jako uczeń najlepszy-uwielbiany.
A może TENISÓWKI w których oblecę świat cały-choć czasem mi się wydaje,że jestem taki mały.
Po głowie chodzi mi jeszcze tatusiu kochany LUNCH BOX po to by nigdy mój posiłek nie był połamany.
Czy starczyło Ci tatusiu na wszystkie moje potrzebne rzeczy??-myślę,że tak bo taki BON to wspaniała rzecz i nikt nie zaprzeczy.

Odnośnik do komentarza

Oczekując dnia w którym nasze dzieci pójdą po raz pierwszy do szkoły,przedszkola a nawet żłobka,staramy się jak najlepiej uzupełnić braki w art.szkolnych,ubraniach itp.Niestety w dzisiejszych czasach nawet najtańsze artykuły spędzają sen z powiek wielu rodzicom.Dlatego jeśli byłaby okazja na bonusowe zakupy nam bardzo przydałoby się:
-Ubranie eleganckie doskonałe na rozpoczęcie roku szkolnego,apele,przedstawienia a nawet imprezy rodzinne czyli ubranie jak najbardziej ALL IN 1.
-Plecak szkolny jak najlepiej dopasowany do potrzeb,upodobań mojego dziecka,po to by czuł się wygodnie i komfortowo.
-Zestaw zeszytów,bloków i papierów kolorowych po to dziecko było zawsze przygotowane i gotowe do codziennych zajęć.
-

Odnośnik do komentarza

Moje zeszłotygodniowe zakupy w Pepco były pewno średnio-szkolno-konwencjonalne. Niemniej jednak przeznaczenie było jedno: szkoła. Wrzesień. Pakowanie.

Po pierwsze śniadaniówka, szumnie zwana to tu to tam Lunch Boxem. Jestem tradycjonalistką i do furii mnie doprowadza sytuacja, kiedy idę do pracy (idę pieszo, przecinając szlaki drogowe do dwóch przybytków szkolnych) i widzę dzieci zmierzające ku edukacji i pożerące chipsy. A w drugiej ręce cola. W wersji optymistyczniejszej drożdżówki.
Nie ma szans. Moja mała będzie miała kanapki i owoce, albo warzywa w plastrach. Chemiczno-tuczącym paskudztwom mówimy nie. W ostatniej Polityce był niezły artykuł o otyłości wśród dzieci... Taaaaak. Lunch Box zdecydowanie!

Dwa - gumki do włosów. Zakładam, ze jury posiada jakieś dziewczynki w domu, albo rodzinnie. Ilość gumek do włosów, które giną w dziwnych okolicznościach, dziwnych miejscach. I zawsze wtedy kiedy są najbardziej potrzebne. Jawnie kupiłam dwa zestawy, dwa kolejne schowałam w torebce (płacąc, rzecz jasna, za nie). Możeeeee, możeeee do listopada starczy.
Pomijając oczywiście awantury o to, czy dwa warkocze mogą być związane nieidentycznym sprzetem... Ech...

I rzecz trzecia - termos. Wlewam jej tam albo letnią (no bo jednak nie wrzątek) herbatę, kawę zbożową, jakiś sok. Ewentualnie ciepłą wodę do zalania kaszki z paczuszki, czy letnie mleko do otrębów.
Kiedys się bałam, czy nie zbije, nie rozleje itp., ale w plecakach są teraz takie fajne kieszenie na termosy. Nie ma szans :)

Odnośnik do komentarza

Pepko dobrze jest nam znane bardzo często odwiedzane,także teraz tam zajrzała ,synka do szkoły przygotowywałam.I cóż takiego tam zobaczyła ,półki po brzegi wypełnione,a na wieszakach cuda zawieszone.
A to co się nam podobało w mig z półeczek tych znikało.
Piórnik jak zaczarowany,samodzielnie malowany,ileż szczęścia dziecku daje kiedy sam malarzem się staje.
Co ja jeszcze tam widziałam przez co z wrażenia zdębiałam ,ach już wiem co to było od kolorów w oczach się mieniło ,kredki piękne kolorowe świetnej cenie ,wyjątkowej.
Cena była taka mała ,że przeliczyć na kredkę nie umiałam,
była ich tam cała masa,można by je było podzielić po klasach.
Kiedy weszłam w dział z butami ,nogi uginały się pod nami jaki wybór,co za cena ,numerkami powieszone,kolorami wyróżnione,a to w sklepie ważna sprawa bo porządek to podstawa.Pół dnia chyba tam spędziła,świetne rzeczy zobaczyła,kiedy tak przy kasie stała to się jeszcze oglądałam.No bo wszystko jest szałowe ,piękne ,modne kolorowe,a te ceny te rabaty Pepko szaleje a rodzic się śmieje.

Odnośnik do komentarza

Oliwka idzie do przedszkola,
mówi , że nie pójdzie "gola"
Więc idziemy kupić ubranka,
zaraz dziś z samego ranka,
A tu w PEPCO nie do wiary,
modne, piękne te towary,
No i mamy t-shirt Kitty,
to nie były wcale mity,
Oli kocha z nią ubranka,
a to była niespodzianka,
Drugi zakup to są kapcie,
tej okazji nie przegapcie,
Piękne wzory i kolory,
wybór w PEPCO jest dość spory,
Trzeci w koszyku jest dresik z kotkami,
jest bardzo ładny przyznajcie sami,
Oliwka lubi kolor różowy,
a w PEPCO zawsze trend modowy,
No i wreszcie idziemy do kasy,
ludzi w PEPCO całe masy,
I nic nie ma w tym dziwnego,
rachunek z PEPCO coś nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza

Najchętniej z oferty sklepów Pepco zakupilibyśmy piękny piórnik z wyposażeniem, który można samemu projektować kolorując według własnego gustu okładkę. Byłaby to bardzo fajna a zarazem kreatywna zabawa. Drugim zakupem napewno byłyby super modne tenisówki dziewczęce. Roksance bardzo spodobał sie rózowy kolor i wzór w gwiazdki. Trzeci zakup zapewne padł by na bluzkę z długim rękawem z nadrukiem Hello Kitty, gdyż moja córka ją uwielbia. Myślę, że te rzeczy są w bardzo przystępnych cenach i Roksana byłaby bardzo szczęśliwa gdyby została ich posiadaczką.

Odnośnik do komentarza

Dla mojego cudownego synka,który powoli wkracza w przedszkolną dorosłość bardzo przydałoby się zakupienie:
1. W Pepco są idealne-małe układanki drewniane z alfabetem lub cyferkami.Dzięki nim mój synek mógłby w ciekawy i zabawny sposób poznawać nowe rzeczy i utrwalać informację zdobyte w przedszkolu.
2.Piękna,poręczna i kolorowa teczka na rysunki,wycinanki i różne plastyczne cuda.:)Dzięki niej Dawidek mógłby zawsze przynosić swoje małe dzieła sztuki do domku i pokazywać wszystkim swój wybitny talent.
3.Wygodne kapcie na zmianę-jak wiadomo stopa dziecka rośnie szybciej niż drożdżowe ciasto więc czasem nie nadążamy z kupnem nowych:).

Odnośnik do komentarza

Wakacje końca dobiegają o rajuuuuuuuuuu .....
Pepco dobre ceny ma ubiorę w nim do szkoły synka

Tenisówki na rzepy na pewno do koszyka włożę , by wygodnie sam mógł je sobie założyć

Do tego dresik w kolorze melanż , będzie pod czas wycieczek wygodą czas umilał.

Na koniec przybory do piórnika dobrać wypada , by powstawały prace nie lada i były trwałe i nie blakły , by cieszyły oczy długie lata .

I dobiegły Wakacje do końca ,czas wspomnień ,zapach słońca ,na fotkach umieścimy
i jako okładkę na zeszycie z PEPCO przykleimy :)

Mała prezentacja ;)

.be

monthly_2013_08/konkurs-dziecko-wraca-do-szkoly_3551.jpg

Odnośnik do komentarza

Gdy przychodzi wakacji kres, mnie ogarnia szaleńczy stres, bo początek szkolnego roku tuz tuż, a ja zakupy muszę robić już.
Dla matki dwóch chłopców to nie lada zadanie i z pewnością niezbyt tanie :)
Do Pepco pędzić więc muszę i zaskórniaki ze skarpety ruszę :)
Lecz oto Parenting ma konkurs cudny, lecz wybór 3 rzeczy jest bardzo trudny, jednak wykonam to zadanie, skoro wyprawkę można mieć taniej ;)
Po pierwsze trzeba chłopcom trampki na zmianę - takie na rzepy - nie na wiązanie.
Po drugie wesołe bluzki z wąsami - by mogli się polansować w szkole czasami ;)
I jeszcze przyda się piórnik niezwykły - do malowania po rzeczach dzieci nie przywykły. Ten piórnik to świetna zabawa i artystę wydobędzie z duszy każdego szkraba ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jbx7t7i85.png[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/74dix1hpl2et7bc0.png[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość marta555125

A moja córunia to by wszystko chciała i predzej niz mama koszyk uzupełniała.Musiałam jej zwracac co chwila uwage, ze wszystkie rzeczy maja sporą wage. Pieniedzy niestety za wiele nie mamy ,a w koszyku juz wiele rzeczy posiadamy.Zostawiłam piórnik oraz dwa plecaki ,choc wzieła bym chetnie do kolekcji pisaki. Po dłuzszej chwili córka do mnie woła, ze w pepco najtaniej a zaczyna sie szkoła. Popatrzyłam jeszcze przez dłuzsza chwile ...koszyk napełniłam i zadowolona z z zakupów wróciłam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...