Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochane
Ja ostatnio nie piszę, bo trochę się wkręciłam w grupę na facebooku: https://www.facebook.com/groups/128752513956674/

Polecam Wam :)

Mam już wyznaczone CC na 4/04 - przypada na 38 tc i 1 d. Trochę jeszcze czasu, ale muszę wytrzymać.
Miałam USG w 30 t 2d -chłopcy ważyli: 1700g + 1570g i jeden pięknie wytknął język :))

OllaLa ja biorę witaminy, bo nie wiem czy zimą jestem w stanie dostarczyć sobie z jedzenia odpowiednią ich ilość. Jednak fakt faktem na ustach co rusz opryszczka, więc świadczy to o osłabieniu organizmu...

kaarola: trzymam kciuki!!

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3dqk3gpvx3eqt.png

Odnośnik do komentarza

Ja też nie biorę żadnych witamin. Gotuje dużo zup i wkładam w nie mnóstwo swoich własnych warzywek. Dodatkowo na noc do letniej wody dodaje łyżkę miodu, rano dodaje soku z cytryny i wypijam. Wszystkie przeziębienia mnie omijają ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tak jakMamamia wsiąknęłam w tą fb spolecznosc blizniakową. Uzależnia.
Co do witamin ja na waszym miejscu jednak bym brala. Moze chociaz zapytala o to lekarza. Blizniacza ciaza nie jest naturalna czlowiek nie jest do teko stwirzony to taki-wybryk troche. Wszystkie skladniki ida do dzieci wiec wit warto brac tez i dla siebie ;) poza tym moje malce do dzis musza zazywac zelazo mimo ze ja mialam poziom w ciazy dobry,ale w brzuszku musialy sie dzielic i bylo im za malo. A co by bylo jakbym sie suplementowala?pewnie mieli by jeszcze mniej. Dziewczyny mi w ciazy sypnely sie zeby-4 ubytki w ciagu 6miesiecy nigdy czegos takiego nie mialam dbam o zeby chodze regularnie do dentysty. Po prostu ciaza blizniacza jest mega obciazeniem dla org nie ma co sie łudzic ze jest inaczej. Wiec ja jestem za witaminkami :*

Odnośnik do komentarza

ja tez bralam witaminy w ciazy i do tego jeszcze tran dla kobiet w ciazy, i moje maluchy takze musza brac zelazo a w szpitalu podawali im wit c , glukoze i pare innych witamin i zwiazkow bo mialy ich za malo ;/ a wyniki w ciazy mialam b. dobre :) duzo wit . jest slabo przyswajalna w organizmie pokarmow wiec warto wziac wit bo nie zaszkodzi ale moze duzo pomoż.....
mamusie , czy wasze maluszki tez maja problem z brzuszkami , moje dziewczynki cierpia z powodu wzdec (tak przypuszczam ) w niedlugim czasie po jedzeniu preza sie sa niespopkojne placza i pochwili slychac "bączki " . mam pare lekarstw ale to im bardzo malo pomaga, nie wiem jak mam im pomoz, najgorzej jest w nocy , np. dzis Maje dopadlo w nocy i widac bylo ze strasznie cierpi , przez 10 min sie prezyla stekala i okropnie plakala , az mo serce chcialo peknac :/

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Dawno się nie odzywałam bo nie bardzo był czas teraz już trochę luźniej i trochę więcej w łóżku. Wylądowałam na 6 dni na patologi w 33 tygodniu bo jedna główka zeszła dość nisko ale nie powodowało to rozwierania szyjki, KTG było OK, USG OK więc wypuścili mnie jeszcze na 10 dni do domu. Chłopcy ważyli wtedy po 2100. Rosną sobie równiutko mimo jednego łożyska i wielu obaw. W czwartek wracam do szpitala to będzie początek skończony 35 tydzień. Już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik a ja już się nie mogę doczekać. Ciężko strasznie, ciężko wstać z łóżka, ciężko się obrócić, ciężko wyjść po schodach echhhh chciałabym już mieć maluchy obok siebie. Aaaaa wybraliśmy w końcu imiona: czekamy na Igorka i Kamilka.

Odnośnik do komentarza

Aka23,
To super, że wszystko ok.maluchy naprawdę równiutkie :-)
Fajnie, że już prawie finiszujesz. Też bym chciała być tak daleko. Imiona śliczne :-) A my 21 tydz. Byliśmy na polówkowym wszystko ok. Powiedz mi kochana od którego tyg. I jak często sprawdzalas przeplywy? Po 20 tyg. to jak często na usg? Czy mialas zalecane lezakowanie, czy jestes/bylas na chodzie.Ile przytylas, jeśli mogę zapytać. Pozdrawiamy mamusie i braci ksero :-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie jak sie ciesze ze co niektóra jest już prawie ze swoimi dzidziusiami.Ja jeszcze musze poczekać.Trzymam kciuki.Jestem też jak słoń czuje sie tak ociezała i ciągle zmęczona ,niewiem czy moze brać jakieś witaminy czy coś w środe będę z wszystkimi wynikami u lekarza ciekawa jestem co mi powie.

http://www.suwaczki.com/tickers/orefkw7i4enqgaps.png

Odnośnik do komentarza
Gość agatama

Cześć dziewczynki :) Miałam zapalenie zatok :(:(:( Ale nie dałam się! Walczyłam jak lew i dlatego obyło się bez antybiotyku :)
Miałam dzisiaj USG i dowiedzieliśmy się z mężem kto u mnie mieszka :) Będziemy rodzicami Filipa i Mikołaja! :) Chłopcy ładnie i miarowo rosną:)Wszystko jest w porządku:) Oby tak dalej! Radość w domu wielka :) Całuski Wam śle :*:*:*

Odnośnik do komentarza

gratulacje chłopców ,mój maż tez chciał chociaż jednego chłopaka -ale beda dziewczynki hihi.Byłam u lekarza wszystko jest idealnie rozwarcia nie mam.Brzuch durzy na 8 miesięcy ,wyniki super ,stwierdził lekarz że nie ma co leczyć i tylko czekac do majaa termin mam na 2 czerwca ale zdajemy sobie sprawe ze bedzie pewnie szybciej.a jak mam skurczyki to mam wykupic sobie nospę i odpoczywać.Waze już68 szok.ale tym nie mam zamiaru sie az tak pzrejmować aby tylko dzidzie rosły.

http://www.suwaczki.com/tickers/orefkw7i4enqgaps.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...