Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

.kasia81. ja też chciałabym jeszcze jedno dziecko, ale tak pod 40 tkę - teraz mam 29 lat, to moje pierwsze dzieci, może mi się zmieni :P
Ja też zawsze marzyłm o bliźniakach albo żeby chociaż były z jednego roku - że najpierw rodzę w styczniu i prędko na koniec roku drugie. Ktoś tam wysłuchał mojej prośby - chociaż moja mama ma brata bliźniaka, a babcia była z trojaczków.
Straciłam wiarę, że będziemy mieli dzieci po utracie jednego aniołka, więc jak szłam na USG to nawet nie myślałam, że może być ich 2 :)

Kawazmlekiem pierwsze zdjęcie USG miałam wcześnie - to były dwie ciemne kropeczki, a w szoku byłam takim, że na przemian śmiałam się i płakałam. Potem już są fajne zdjęcia do rodzinnego albumu jak dzieci są większe :)

laura04 to zrobię dzisiaj rundkę po okolicznych lumpeksach, chociaż zimno, ale jeszcze na chodzie jestem :)

Ewamala korzystaj, bo potem z sexu nici :)

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3dqk3gpvx3eqt.png

Odnośnik do komentarza

Mamamia "upolowalas" cos w lumpku?
Co do pomysĺu dzieci z jednego roku to pewnie nieaktualne :P ale to b trudba sprawa trudniejsze doogarniecia noz blizniaki. Ja z moim bratem jestesmy z jednego roku i moja mama do dzis przezywa jaki to był armagedon. Za to chodzilismybdo jednej klasy zawsze i wszyscy mega soe dziwili jak to mozliwe ;) uchodzilismy za bliźnięta a teraz sama mam takie ;)

Odnośnik do komentarza

Mamamia,
Zdjęcie super.... dzieciaczki będą miały cydną pamiątkę :-)
Laura,
Lumpeksy to naprawdę super miejsce na zaopatrzenie w rzeczy dla bobasow. Ja w ubiegłym tygodniu upolowalam całą reklamowkę ciuchów dla maluszków i zaplacilam za nie 11,50 zł. Czapeczki po 0, 24 gr body po 0, 50 gr. Fajny kocyk z Mothercare za 2, 80 zł jak nowy. Fakt trzeba się troszkę nagrzebać, ale warto :-) u nas jest kilka fajnych lumpeksów więc dopóki mam chęci i siłę to dreptam
pomału :-)
Wczoraj bylam na podglądzie bąbli :-) fajnie urosły i na szczęście są równe. Pozdrawiam w ten zimny dzień :-)

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciazy skompletowalam w lumpkach prawie cala wyprawke na prawde slocznych rzeczu. Najbardziej pamietam super kombinezon za 3zl. Ale generalnie wszystko przez 9 m-ciazy tam kupilam co potrzebowalam ;)
Tym razem niestety prawie od poczatku ciazy mialam nakaz lezenia i tak nie lezalam ale robilam rzeczy ktore bezwzglednie musialam wiec latanie po lumpkach odpadlo :( Ale nie ma tragedi mam rzeczy po starszej corce nie wszytsko ale sporo no i zawsze cos sie dostaje wiec ;)
Teraz potrzebuje malenkich rajstopek dla synka bo w spioszkqch i pajacykach placza mu sie nozki :( jest taki skulony dlatego. Wszystkie rajstopki sa za duze :( mam jedne wlasnie z lumpa ktore pasuja rozm 50-kupilysmy je kiedys z cora dla jej lalki :o ale teraz oddala chetnie bratu.

Odnośnik do komentarza

laura04: Obeszłam 4 i znalazłam trochę ciuszków w rozmiarze 50-56, więc jestem spokojniejsza, a i budżet nie został tak nadszarpnięty :) Nie, już pomysł z 2 dzieci w jednym roku nieaktualny :) Nieźle, podziwiam Twoją mamę, że dała radę, w sumie nie znałam rodzeństwa z 1 roku :)
A wracając jeszcze do tematu lumpów to ja też 80% rzeczy mam stamtąd, teraz już tak nie chodzę, ale ogólnie to lubiłam ten klimat szukania ubranek wśród sterty różnych rzeczy i sprawiało i frajdę jak znalazłam jakąś perełkę :)
laura04 to ile Twój synek teraz waży?
ciekawe co tam u paulaam - chyba już po cesarce :)

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3dqk3gpvx3eqt.png

Odnośnik do komentarza

ja kochane mam takie szczescie że z lumpa nie musze kupowac ubranek bo pożyczyła mi kochana koleżanka tyle ubranek że ubtałabył 3 albo 4 dzieci.Gdyby nie to to pewnie by sie tak skończyło.Mam juz wszystko kupie najbardziej potrzebne żeczy których nie mogę kupic w lumpie lub wziasc po kimś.Dzis dzięki naszej pogodzie zawieruch u nas na wsi szłam kilometr w zawierusze i w mieście kawałek no i trasa spowrotem w zaspach -ale doszłam.Urzędy musiałam obskoczyć-no i czuje ze dało mi to w dupke za przeproszeniem.Boli mnie dół-musze odleżeć -wiem najwyzej jutro nic nie bede mogłą robic

http://www.suwaczki.com/tickers/orefkw7i4enqgaps.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
Macie jakiegoś faworyta jeśli chodzi o wózki. Zaczęłam powoli sobie czytać na ten temat i w sumie to jakiegoś mega wyboru nie ma. Na pewno jeden obok drugiego. Ale jaki???? Podoba mi się easywalker duo. Ktoś może go używa\używał? Myślałam o kupnie używanego, ale nie wiem czy po dwójce bąbli nie będzie rozklekotany?:-\
No i może prozaiczne pytanie, ale kiedy zaczęłyście kompletować wyprawkę?
Pozdrawiam cieplutko :-)

Odnośnik do komentarza

a dziekuje odpoczełąm przespałam czuje sie dobrze.W nocy co prawda łaże ale tak jest w ciaży nie?boli mnie brzuchol bo jednak to cieżar ,dzieciaki sie ruszaja i wiecie co jeden dzidzius siedzi po prawej a drugi na dole mało go czuje dotykam brzuch aby mi sie przesunął i poruszał mocniej -ale chyba nie ma takiej ochoty zatem ten po prawej rusza sie za dwoch.

http://www.suwaczki.com/tickers/orefkw7i4enqgaps.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wózki to ciężko znaleźć idealny. Sporo oglądaliśmy, większość ma gigantyczne stelaże, które się nie mieszczą do bagażnika samochodu. My mieszkamy w bloku, wózek będziemy musieli trzymać w mieszkaniu, więc nasz wybór padł na poniższy. Łatwo się go prowadzi i bardzo łatwo składa, mam nadzieję, że nam posłuży.

http://www.blizniaki.waw.pl/160-baby-jogger-city-mini-double-gt-z-gondolami.html

Co do wyprawki to tak na poważnie wzięłam się za nią w styczniu.

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3dqk3gpvx3eqt.png

Odnośnik do komentarza

Wrr rozpisałam się i mi nie opublikowało i zniknąĺ post :/
Ponożej 80cm ma też x-lander
Ja mam peg perego ale on jest jeden za drugim. Jak dla mnie idealny jestem nim zachwycona. Tylko wersje kolorystyczne mają mega słabe :/
Ciekawe co u Paulam-już się zaczynam martwić dawno jej nie było.
Czy któraś z Was jest w fb społeczności do której link dała romelka79?jest super ja się wkręciłam,same bliźniacze mamy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...