Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe maleństwa 2014 :)


Paullinna

Rekomendowane odpowiedzi

a macie takie wrażenie jakby naciągania skóry brzucha troche to nawet bolesne jest nie cały czas tylko kilka razy w ciągu dnia.....czytałam troche o tym gdzieś pisze że to może być nawet skracająca się szyjka a gdzie indziej że dziecko szybko rośnie a jeszcze gdzie indziej że to przepowiada rozstępy...miałyście coś takiego???

Odnośnik do komentarza

Cześc dziewczyny.

Ja wprawdzie mam termin na 9 maja, ale chciałabym poradzić się Was, gdyż moje koleżanki z forum majowego są max w 24 tygodniu ciąży a ja już 28 zaczynam :)

Czy któraś z Was ma coś takiego jakby kłucie w pochwie? Nie jest to mocne, nie towarzysza temu żadne dodatkowe objawy, kłucie jest nieregularne, pojawia się i znika, jakby ktoś wkładał szpilkę i ją wyciągał...

Któraś z Was też coś takiego ma?

Odnośnik do komentarza
Gość agatka1987

ditta ja mam dokładnie tak samo jak ty. Też mam te kłucia nie wiem dokładnie co to jest ale podejrzewam ze moga byc to lekkie skurcze. pytałam sie o to lekarza i ponoc jest to normalne wiec raczej powinnam mu wierzyc :)

Odnośnik do komentarza

Skoro lekarz tak Ci powiedział, to musisz mu wierzyć :) Ja do swojego idę dopiero 18.02... na pewno o to zapytam a do tego czasu postaram się wyluzować i cieszyć dniem a nie wyszukiwać niepokojących objawów.

Jeśli któraś z Was też ma takie kłucia, dajcie znać, bo ciekawa jestem co i jak :)

Odnośnik do komentarza

Ditta ja też mam takie kłucia, ale co tylko czasem. Z tego,co wiem to lekkie skurcze i że to normalne na tym etapie ciąży.
Cześć Angelika!!! Co u Ciebie? Jak się czujesz Ty i Antoś?
Asia25 moim zdaniem, to nasze niunie się rozpychają, w końcu jest im coraz ciaśniej :)
A ja też mam pytanko... Moja siara znikła... od tygodnia nic mi nie leci... wiecie to normalne? czy mam się zacząć martwić...?

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny :)
trochę mało tu zaglądam bo niewygodnie mi w pozycji siedzącej, ale staram się chociaż czasem poczytać.
u mnie w porządku, dzieciątko ruchliwe. wczoraj robiłam badania, mocz czysty, krew też chyba ok, myślałam że będzie gorzej :) wizytę mam za tydzień w walentynki.
kompletuję już powoli wyprawkę, gdyż dokucza mi coraz bardziej ból w pachwinach, no i brzuszek już spory też trochę przeszkadza. no i czasem robi mi się słabo - czy wam też? :( wiec na zakupy zawsze oprócz meza zabieram kogoś, kto ze mną wychodzi ze sklepu a mąż zostaje z wózkiem... więc chciałam już wszystko mieć kupione.
Wybrałam już prawie wózek, właściwie to zastanawiam się nad Laret firmy TAKO i Captiva. Bardzo podobają mi się te wózki z materiału imitujące len - co sądzicie o tym materiale, sprawdza się? Może macie już jakieś doświadczenie z lnianymi wózkami.

Odnośnik do komentarza

dzwoniłam do mojej doktor i mowiła że to mogą byc przedwczesne skurcze wiec już się wystraszyłam kazała brac magnez i odpoczywać a jeśli się nasili do do szpitala...od miesiąca przecież nic cieżkiego nie robie nawet mama w okurzaniu mnie wyręcza wiec nie wiem od czego to może być martwie się toche bo przez dzień było ok ale teraz na wieczór toche jakby gorzej.. na chwile przechodzi i zaraz znów napina...jutro mam się z nią skontaktować i zdać relacje jak sie czuje...
też jest mi troche słabo nie cały czas ale dwa trzy razy dziennie...

Odnośnik do komentarza

Witaj monika1709!!! w którym jesteś tygodniu ciąży? Jak znosisz ten szczególny okres swojego życia? :)
Asia25 chyba mówiłyśmy o innych rodzajach naciągania brzucha... bo ja czuję, że to mała mi się rozpycha:). Uważaj na siebie... wiem, że łatwo się mówi, gorzej zrealizować...ale jednak...Mogłabyś zapytać swoją doktor o tą siarę, bo na necie nic nie mogę znaleźć, a ja wizyte mam dopiero za 3 tygodnie :(... a trochę mnie to nurtuje...
Ja też muszę się wziąć za pranie ubranek. 2 proszki już kupione :). Mam od 1,5 rocznej siostrzenicy sporo, więc je odświeżę, ale i nowe będę prała. Sporo tego...
Pozdrawiam!!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

nio to ja jestem w proszku jeszcze;) do końca dwa miesiące a ja jakoś się nie umiem zorganizować jeszcze z mężem przeprowadziliśmy się i tyle wydatków że nie wiadomo czy kupić karnisz czy wanienke;D ale jeszcze zdaze myśle;)))) ja nie miałam w ogóle siary to źle? bo wiem że powinna się pojawic ale czy musi???

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:) witaj monika1709 kiedy rozwiązanie?
angelika8484 ja również się cieszę z Twojego powrotu do domu. I oby wszystko było dobrze.
Ja również się nie mogę ogarnąć przez tą przeprowadzkę, która dopiero pod koniec lutego. Dopiero wtedy mam zamiar wszystko urządzać i kupować. Tymczasem zrobię sobie listę wszystkiego co potrzebuję. Ale tak poza tym to czuję się jakaś nie przygotowana:) zagubiona. Ktoś jeszcze tak ma oprócz mnie i asi25?

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Anitaa..oj to wiem co to znaczy;)
mam tylko pare rzeczy dla małej. W przyszłym miesiącu mąż ma urlop wiec na spokojnie pojeździmy i obyśmy wszystko skompletowali;) ale liste juz mam;))) skrupulatnie wypisałam czego potrzebujemy ogólnie oprócz wózka i łóżeczka, bo to zdeklarowali się kupić rodzice i teściowie;) i osobną liste co potrzebujemy do szpitala;)troche przerażona jestem jak czytam że niektóre z was mają juz wszystko i torby spakowane a ja nie hehe;DD

Odnośnik do komentarza

a ja się dodzwoniłam do mojej pani doktor i skierowała mnie do szpitala na kroplówke z magnezu bo fakt jest taki że jak leże jest ok ,ale jak siade albo chodze to od razu spina mi brzuch...mam nadzieje że zrobia mi jakieś usg bo chciała bym sie nie martwic o małą...i mam tam być jakieś 3-4 dni...lekarka mówi że lepiej dmuchać na zimne...i teraz troche bardziej boje sie tego że nie mam spakowanych rzeczy...oj oby się to wszystko uspokoiło a póki co dziewczynki trzymajcie kciuki;***

Odnośnik do komentarza
Gość 17 kwietnia

hej Anita też mam takie uczucia co ty jestem zagubiona w tym wszystkim ale wziełam się za siebie i już po malutku szykuje ciuchy dla dziecka. Ja już się przekonałam że warto pomyśleć o tym wcześniej ponieważ w poprzedniej ciąży w 34 tygodniu trafiłam do szpitala a w 36 już mój synek był ze mną także teraz już się szykuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...