Skocz do zawartości
Forum

Płeć dzidziusia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Ja w 20 tym tygodniu dowiedziałam się, że mamy dziewczynkę w brzuszku. Byłam bardzo ciekawa, do tej pory maluszek był odwrócony w taki sposób, że uniemożliwiał sprawdzenie. Jesteśmy zachwyceni, że będziemy mieli córeczkę ale z chłopca też bym była szczęśliwa. Do tej pory zasugierowana byłam chłopczykowo. Teraz kupujemy rzeczy typowo dla dziewczynki. Pozdrawiam.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4pxr2ctu4f.png

Odnośnik do komentarza

W 15. tygodniu lekarz nie był do końca pewien, więc stwierdził, że nie będzie mnie wprowadzał w błąd. Pociągnięty za język powiedział, że dostrzega jakiś cyt. 'dzyndzel',ale poradził się tym nie sugerować. W 19. tyg. powiedział, że to syn. W 21. tyg. potwierdził to inny lekarz, a dziś, w 24. kolejne potwierdzenie, czyli już raczej niespodzianki nie będzie :)

Nie mam objawów typowo 'na chłopca'. Poza tym , że utyłam, wyglądam jak wyglądałam :) w pierwszym trymestrze miałam mdłości, a to ponoć na córkę. Jem teraz więcej słodyczy -to też niby na córkę. I to wszystko.

Odnośnik do komentarza

dziewczynki a czy z waszych potwierdzonych przez lekarza płci zgadzała się może ta metoda dr Shettlesa, o której lekarze mówią, że jeśli do stosunku dochodzi przed owulacją to dziewczynka, a jeśli w dzień owulacji lub po to chłopczyk?
dla zagłębienia się w temat polecam artykuł:
http://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/31-planujemy-plec-dziecka

babska ciekawość bierze górę dla tych kobitek które nie znają płci więc chociaż gdybanie nam zostaje :)
ja jeszcze płci nie znam - liczę, że jutro podczas wizyty się dowiem a jest właśnie u mnie 14 tydzień... i mam dużo nadziei poznać płeć

Odnośnik do komentarza

mi w 27 tygodniu Pan na USG powiedział że on to pewny nie jest ale "chyba" dziewczynka :) teraz jestem 29 tygodniu a w 31 mam miec następne USG a wiec moze juz wtedy bedzie pewny :) chociaz moja przyjaciolka chodzila cala pierwsza ciaze do tego pana na usg i powiedzial ze chlopczyk a urodzila sie dziewczynka :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...