Skocz do zawartości
Forum

Wózek 3 w 1


kk3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem już na etapie poszukiwań wózka dla mojej córeczki. Zależy mi na tym, żeby był solidny i nie brudził się za bardzo. Proszę opiszcie swoje doświadczenia z wózkami, ponieważ nie ukrywam, że jest to spory wydatek chociaż wolę kupić porządną rzecz, którą będę mogła sprzedać. Koleżanka ostatnio kupiła wózek marki bebecar i muszę przyznać, że wygląda i sprawuje się całkiem dobrze. Korzystałyście kiedyś z wózków tej marki? Szczególnie interesuje mnie seria magic.

Pozdrawiam,
Klaudia

Odnośnik do komentarza

Witam :)
X-Landery sa bardzo dobrą firmą - to prawda. Ale dla nas niestety nie są te wózki. Dla mojego kręgosłupa za duże obciążenie, a dla męża nie ma możliwości innej regulacji rączki wózka(tzn. potrzebujemy teleskopowej dla mnie najniższa, a dla męża najwyższa wysokość). Polecam również firmę Bebetto również bardzo dobra. Lżejsze niż X-Lander. My osobiście przy drugim dziecku zostajemy wierni firmie Titi tylko inny teraz model wybraliśmy. Wózek jest dla mnie odpowiedni wagowo i tak ajk poprzednik posiada teleskopową rączkę co cieszy mojego męża :D
Pozdrawiam i życzę udanych i miłych zakupów :)

Odnośnik do komentarza

Lekki i fajny wózeczek, to wózek wielofunkcyjny Compass firmy Caretero
Innowacyjne rozwiązanie (jedno siedzisko i gondola), które pozwala z gondoli zrobić siedzisko spacerowe, lekki aluminiowy stelaż z pompowanymi kołami - wózek cały waży 11,3kg. 3w1 dla rodziców ryzykantów, denerwuje mnie już ta moda wożenia dzieci w nosidełkach na stelażu, nie wiem, czy rodzice się nie zastanawiają nad tym co robią, czy wykazują się taką ignorancją i głupotą. Nosidła nie są do wożenia noworodków i niemowląt na stelażach wózków, chyba że ktoś ma ochotę chodzić na fizjoterapię z powodu napięcia mięśniowego, albo innych dysfunkcji mięśniowych. Do wożenia niemowląt jest gondola. Wracają do sedna, fajne wózki robi firma Admex, też polska, i też kosztują one normalnie. wózek wielofunkcyjny Pajero Sport najwyższa jakość, super wygląd i wygoda dla dziecka i rodzica. Waga 14 kg. jak na pompowane koła, to także nie za dużo. Jest mnóstwo polskich producentów, którzy robią naprawdę bardzo dobre wózki. Nie trzeba płacić za sprzęt 3000zł. żeby był dobry. Ktoś, jak trochę się bardziej w głębi w temat, jest w stanie kupić porządny wózek za mniej więcej 1200-1500zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...