Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
buuba

Mamy ku przestrodze - kupcie dobry laktator!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Na parenting.pl wskoczyłam przez przypadek, ale patrzę, że zachwalana jest tu medela jeśli chodzio laktatory. Mi położna poleciła ją w szpitalu. Do buteleczki zamiast mleka lała się krew:( mam wrażliwe brodawki.
Chciałam wszystki przedstawić moje mega odkrycie, nie będę powielała tekstu, wszystkomożecie zobaczyć tu http://buuba.pl/2013/07/12/lovi-wybawienie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli nawet reklama to co w tym złego? Jeżeli to jest szczera opinia o laktatorze po to, żeby pomóc innym kobietom to chyba wszystko jest ok. Ja sama niedługo rodzę drugie dziecko i jeżeli będzie tak ciężko jak przy pierwszym dziecku to będę musiała kupić laktator. I z milą chęcią przeczytam opinie o nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w szpitalu uzywalam melady i byla super, to raczej nie wina produktu tylko danego organizmu. Kazdy musi znalezc produkt dla siebie. Ps u mnie pokarm szedl jak zalozylam nakladke silikonowa, sam plastik szedl wolniej i bardziej meczylo takie sciaganie, z nakladka super, szybko i bez bolesci

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlaśnie dlatego nie zdecydowałam się na tani laktator,tylko ten z wyższej półki i nie żałuję poniewaz nigdy się na nim nie zawiodłam,prezentuje dobrą jakość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczaki mi bardzo pasuje mój ręczny BabyOno super jest, ale fakt jest taki, że w szpitalu próbowałam elektrycznym i nie dałam rady... z tego jestem zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie charaktery lepszy może być wrogiem dobrego natomiast jeżeli mowa o urządzeniu to mając na myśli lepsze- w domyśle każdy ma również na uwadze dobre,solidnej jakości. Teraz w sklepach internetowych można spotkać ciekawe promocje,wystarczy tyko poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiowata

Ja przede wszystkim ufam firmie, marce. I np dla mnie dobry na pewno będzie ten Baby Ono bo ich znam i mam wiele ich produktów. Najgorzej kiedy kupuje się przez neta coś co mało kosztuje, niewiadomego pochodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...