Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jamelkaaa

Kleik daje z Bobo Vita i 3 małe łyzeczki. Niby niedużo ale jakoś pomaga, My kupujemy przewaznie w 5.10.15 ale ostatnio kupilam body w biedronce i sa supeeer. Mamy pare z textilu. z Primarku tez sa spoko. W Holandii primark to byl moj ulubiony sklep hehe

Odnośnik do komentarza

Jamelk,dałam na 120 ml 2 miarki i tylko póki co na jedno karmienie i odbilo się bez ulania.
Sama nie wiem dlaczego mu się ulewa w ciągu dnia,bo Np.co wieczór po kąpieli dostaje 150 ml z zagęszczaczem i beka super i zero ulania,a w ciągu dnia dzisiaj za każdym razem odbicie kończyło się lekkim ulaniem,pomimo,że zagęszczacz dalam. Tego kleiku ryżowego nie chcę dawać za każdym razem,aby nie miał zatwardzenia.W czwartek spróbuje mu podać chociaż raz z kleikiem kukurydzianym.
No nic czekam na koniec meczu i kolejną klęskę Hiszpani i idę lulu.Mój Tygrysek już od 21 smacznie śpi.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Marcówki :-)
Maugosia no ja mam za tydzien ale nie podaje alkoholu i przy starszym synu tez nie dawalam. Jak ktos chce swietowac to innym razem, tu tak nie wypada chyba, no chyba ze w domu.
ja oczywiscie Was czytam codziennie i podziwiam i ciesze sie ze sobie tak radzicie,czasem mimo problemow... I wszystkie nasze Cudeńka są naprawdę cudne. U nas ok, jemy, rosniemy. Jak dam rade to wrzuce zdjecie

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nlwdyvtylw.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jilg58sco.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;) dlugo mnie nie bylo ale to z powodu braku czasu ;) maly ciraz ruchliwszy i nie mozna go z oczu spuscic ;) nogi do gory bierze chwyta rekoma przewraca sie na boki, plecy. Dzisiaj zalatwil zabawki na macie bo probuje sie na nich dzwignac do gory maly smrod, zeby polezal chwile spokojnie to zapomnij jak znudzi mu sie lezenie to jest marudzenie i chce siadac ;) jak go posadze to bluzka w buzi+reka+jakas zabawka z drugiej reki.

No i mamy problem z ulewaniem, po jedzonku odbija mu sie ale od tego wierzgania i przewracania sie polowe zawsze ileje ;(

W zeszlym tyg szczepionke przyjal super, bez marudzenia itp a wczoraj skonczylismy dokladnie 3mce

Dxisiaj bylam na cytologii ;( przyszlam do domu i tak mi sie we lbie zakrecilo ze musialam sie polozyc, blada sie zrobilam i zwymiotowalam. Super normalnie a od tyg tak mnie plecy nap... A w sumie lopatka...w sumie to nie wiem co bo zaczyna sie od prawej lopatki, poprzez plecy konczywszy ba kolanie. Mam nadzieje ze nie zlapie mnie zadna rea kulszowa bo chyba sie obsram z bolu ;)

Ciuchy dla maluszka polecam tak jak Leosiowa z Tesco, primark niestety ma teraz kiepskie tkaniny i nie ida wyprac po kupie czy herbatce ;( no ja to jeszcze kupuje w next jak sa przeceny i z mother care polecam bardzo jesli macie mozliwosc odkupienia to warto ;)

Julaa zolte kupy to nic zlego. Moj od poczatku pije aptamil czyli bebilon i ma zolte i jasno zielone kupki ;)

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o zasypianie leosiowa nasz smyk ma kapiel ok 20.30 i ok 21 jest juz w lozku. Kapiel, smarowanko balsamem ubieramy, butla 150ml i maly usypia przy butli ale wypija cale 150 i zanosze go do lozeczka.
Niestety ciagle wstaje 2 razy w nocy ale przesypia na raz ok 5 godz a potem 4-5 i wstajemy, godzinka gaworzenia i zasypia jeszcze na 2 godzinki.

No i nauczyl sie piszczec ;) a jak do tego dochodza jeszcze wyglupy z tatusiem to tak sie smieje i piszczy ze czasami sie zanosi normalnie ;)
Juz se wyobrazam co to bedzie jak pojedziemy do polski za miesiac i te wszystkie ciotki i wujkowie zaczna sie z nim wyglupiac ;)

Odnośnik do komentarza

Uffff,a myślałam że tylko mój ma takie kochane waleczki na rękach i taki pucuś jest.
Krejzolka,Twój Ksawcio wymiata tym lapaniem wszystkiego po ma pod ręką i ślinieniem się :-)
Po Waszych opisach stwierdzam,że Filip to leniuszek.Nie przekręca się w żadna stronę,leży nieruchomo i tylko nogami wymachuje i palce do buźki wciska jak opętany,ale za to śmieje się każdego dnia pełną gębą i serce matki cieszy się razem z nim.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

No ost razem pisałam ze kupki z 11 dni nie było,ale się pojawiła a ja wytrzymałam z nerwami i nie pomogłam małej czopkiem ani termometrem ufff...kupka ciutke gęstsza niż zwykle i ciemniejsza ale za to tyle jej było ze po plecy się obsrała:)
U nas z zasypianiem to tak że kłade ost raz o 24 przeważnie małą do kołyski i śpi do 5-6 rano.
Malek śliczne dzieciątka masz:) tez mam ten bujaczek z FP jest super i na spory kawał czasu starcza.
MaugosiaU nas na chrzcinach niestety jest obyczaj że się pije ,jeszcze najlepiej na umór ;p
ale ze ost się teraźniejsze rodziny wycwaniły i robią w knajpach tak jak ja;p to symbolicznie kupujemy jedną flaszkę i wino,a że w knajpie po 100zł -0,5l wódki....no to goście mając to raczej na uwadze nie proszą o więcej,natomiast jak odbywa się w domu no to bankowo pare flaszek zejdzie...no i chrzest do ok 1 w nocy niestety.
Cieszę się że miałam odłożoną kase na knajpe wszystko trwało razem z mszą 18-22.
No i roczek też pijący u nas jest,ale roczek odważe się w domu ,bo to jest przytulniej no i małą może się ktoś zająć abym mogła swobodnie przygotowywać wszystko na imprezę.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza
Gość Krejzolka

julaa wymiata rekoma i nogami to az sie wozek trzesie jak na spacer idziemy ;) no i ma takie pucki ale ladnie wyglada, ostatnio na wazeniu bylismy 5 czerwca to maly mial 6670 wiec w miesiac przytyl 1 kg czyli w sam raz ;)

Dziewczyny myslicie ze moge zrobic juz mojemu spacerowke z wozka? Bo zabawki juz mu sie nudza i nie chce lezec tylko podpiera sie lokciami i dzwiga do gory zeby tylko cos zobaczyc ;)

Odnośnik do komentarza

Krejzolka ja kupiłam spacerówkę dwa tyg temu. Mati jak nie jest śpiący na spacerze to tak się złości że nic nie widzi że muszę go brać na ręce żeby się mógł rozejrzeć :)
Spacerówkę mam taką że jak na maksa rozłożę to pozycja prawie leżąca. Niewielki ten kąt nachylenia ale wystarcza żeby co nieco pooglądać :)
Co do alkoholu na chrzcinach to u nas raczej symbolicznie jakieś winko, drineczek z weselnej sączony cały wieczór. Zresztą mamy na prawdę fajną rodzinkę, która nie potrzebuje zbyt wiele żeby miło spędzić razem czas.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15nzwe9672.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...