Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Xewcia, pewnie znowu podpadnę, ale nie jestem zwolennikiem takich gryzaków. Gryzak to gryzak, a jedzenie to jedzenie. Gryzaki są ok i jest ich mnóstwo na rynku. A jeśli chodzi o jedzenie - córce dawałam wszystko do rączek i dawała radę. To pewnie jakiś niepotrzebny gadżet. No ale może ktoś to sprawdził. Ja mam np. już 8 różnych smoczków w domu i dalej lipa ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :-)
Byłam dzisiaj z Lenką u neonatologa. Mała waży juz 3760 g :-)
P doktor powiedziała, że to bardzo fajne dzieco :-)
Jest drobna, ale nie chuda ;-)
Zrobiliśmy morfologie i wyniki ma super, tylko zapomniałam zapytać czy dalej mam dawać jej żelazo :-/
Za tydzień rozszerzamy dietę pełną parą. Jak na razie owoce i warzywa. Kaszek na razie nie będzie dostawała w ogóle

Xewci91X czytałam o tych książeczkach w internecie i poszłam do księgarni zapytać i były ;-)

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

Julaa jeśli ma również zaciśnięte paluszki u stóp to może to świadczyć o wzmożonym napięciu w obwodzie. Prawdopodobnie dziecko samo sobie z tym poradzi (w szczególności donoszone), a jeśli nie to lekarz pediatra powinien skierować do neurologa
może zapytaj twojego pediatrę co o tym sądzi?

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

Taka ladna pogoda a mnie taaak brzuch bolii :((( i nie wychodzimy z malym bo oczka mu strasznie ropieja musimy wpuszczac kropelki a na 18go musi byc zdrowy bo mamy szczepienie... wrrr wczoraj juz zamowilam. A moj kurdupelek jutro konczy trzy miesiace :) jeszcze niedawno odliczalysmy 3.miesiace do porodu a tu juz tak szybko minelo pol roku

http://www.suwaczki.com/tickers/relgp07w0d0o24hd.png

Odnośnik do komentarza

Widze ze narazie chyba mój Piotrus wagowo najwiekszy :P
Mam pytanie do mamusiek karmiacych piersia :) Tez tak macie że jak maluch zacznie ssac to nagle mleko zaczyna tak szybko leciec? Mój mały nie nadaza łyka bo leci 5 strumieniami naraz :/ Jak podstawiam czasami butelke zeby zleciało to leci tak 40-50ml w ciągu kilku sekund...No ale nie zawsze jest mozliwosc podstawienia czego kolwiek i zazwyczaj konczy sie to tak ze on nie nadąza i polowa jest na mojej bluzce ;/ Jak sobie z tym radzicie?;p
Ogólnie teraz mleko chyba coraz szybciel leci bo mały je wiecej ale szybciej sie najada :P Kiedys przy piersi był tak min15 minut a teraz 5minut i najedzony ;p
Jeszcze miesiac i zaczniemy wprowadzac dodatkowe jedzonko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mnie też tak strasznie pokarm leci, mogłabym strzelać z cycka w lany poniedziałek ;) Ja sobie radzę tak, że jak widzę, że Leoś nie daje rady, to wyjmuję mu z buzi i łapię chwilę do wkładki laktacyjnej (którą później wyrzucam), no i jemy dalej. Nasza pediatra powiedziała, że tzn. że mamy drożne kanaliki i przeważnie matki 2 dzieci tak mają.
Mój Leoś też 5 minut i po karmieniu.
A mnie dzisiaj coś lewa pierś boli, więc nie wiem czy coś się nie przytkało :(

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas też karmienie idzie szybko. I też czasami zdarza się, że leci za mocno i Staś nie nadąża. Wtedy robię jak Leosiowa, czyli wkładka laktacyjna do piersi na chwilę i karmię dalej.
A czy Wy też tak macie, że jak karmicie z jednej piersi to z drugiej mleko się samo leje? Ile wkładek laktacyjnych zużywacie dziennie? Bo ja 1-2 razy dziennie zmieniam wkładki.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;)
Dawno nie pisalam,ale to z braku czasu...
Natan juz sie tak smieje... ostatnio doczepialam mu nowe zabawki to tak chichral.. jewt cudowny choc potrafi dac w kosc i marudzic caly dzien... kolki juz dawno odeszly wiec jest ok. Maluch jak o 22 zje 150ml to spi mi do 6-7 rano ,ale pozniej do 10 marudzi.
Ja zaczelam od pn odchudzanie.. ale juz na powaznie, 3x w tyg silownia + 1x bieganie no i dieta.... chodze rozdrazniona czepiam soe meza i sa ciche dni ;(
Dzis rano obudzilam sie ze strasznie bolaca piersia (spalam na plecach woec nie m9glam jej przygniesc) patrze a sutek jest wcisniety do srodka calkowicie.. dopiero po 10min masowania piersi "wyszedl" strasznie sie martwie...
I druga sprawa to okresi dostalam 02.06 i trwal do 06.06 bez zadnych boli aniplecow ani brz7cha z czego sie ucieszylam. A dzis na zakupqch cos poczulam ide do wc a tam znowu krew i to po tak krotkim czasie.. ciagle mi leci,ale po troszku... nie wiem.czy mam sie martwic czy to normalne. Mama nasttaszyla mnie,ze to od silowni,ale lekarz powiedzal,ze juz bez obaw moge cwiczyc...

Ale sie rozpisalam.. przepraszam :P

Spok9jnej nocy ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;) lo matko...dwa dni mnie nie bylo i tyle stron do nadrobienia ;)
Malinowa to ze dalej krwawisz pewnie jest od wysilku bo ja mialam okres 10 dni a po deoch dniach dzwiglam pralke stara zeby wyniesc z mezem i zaraz po tym tez sie puscilo. Troszke przystopuj z silownia, nie dzwigaj i bedzie dobrze ;)

Basia fajne te ksiazki musze zobaczyc czy tutaj sa takie ale znajac zycie pewnie nie ;)

Xewcia z moim jest identycznie, jak zaczynam nagrywac to koniec smiania. Ale ma puzki fajne ten twoj smyk ;)
Fotelik tez taki mamy ale cos nie za bardzo lubi w nim siedziec, woli swoja chustawke a niby tak samo sie siedzi albo fotelik samochodowy ;)

Leosiowa ty jak pierdykniesz tekstem to szok ;) strzelac z cyca hi hi dobre ;)

No i musze sie pochwalic bylismy wczoraj na szczepieniu i maly poplakal ale wyszlismy z gabinetu i byl momentalnie spokoj. Wrocilismy do domu i maly spal 3 godz ;) zadnej goraczki, zadnego marudzenia kupke mial lekko zielona ale to po rotawirusach wiec spoko ;) jestem normalnie dumna ze swojego smyka ze taki dzielny byl ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...