Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Bronsoletke dostała na chrzciny. Postanowiłam damy pieniądze i kupie bon do kosmetyczki na przebicie uszu ;)
Mój synus starszy nosi od chrzcin taka bronsoletke. Młodszy ma tez dostać od chrzestnego.
Jadę jutro oddać prace promotor juz cała skończona ma sprawdzić i pewnie jakies poprawki. I to zabieram mamę i dzieciaki mamy ok 45 km. I chce od razu na zakupy do galerii cos kupic małemu na chrzciny i sobie.

http://www.suwaczki.com/tickers/yuudyx8dwap5dajf.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbh371kg3s6bvu.png

http://s10.suwaczek.com/20081108560117.png

Odnośnik do komentarza

Witam :-)
Piękna pogoda za oknem,więc humor od razu lepszy:-)
Nocka dzisiaj baardzo ładna,od 22.20 do 5.10 bez żadnej przerwy,ale wstaliśmy ok.6.30,bo Filip od 5 podsypial jeszcze.Pomachal rękami,pomruczał i zasnal i tak kilka razy.Kochany z niego niuniek,ehhh.
ok.8 strzelił sobie 30 min.drzemkę,a ja w tym czasie zaczęłam gotować zupkę,wstawiłam pranie i ogarnęłam siebie.
Teraz kończy prać druga pralka,więc hop na balkon i na dluuugi spacer idziemy.
Milego poranka:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Ja podaję witaminę D+K bo Staś tylko na piersi.

U nas też piękna pogoda, Staś śpi. Odsypia nockę, bo wczoraj zjadłam gołąbki w kapuście i niestety Młodego w nocy męczyły bączki. Teraz już OK, więc śpi. Dziś zjem tylko zawartość gołąbka bez kapusty :) Biedne te dzieciaczki, takie króliki doświadczalne. Jak się wyśpi to zabiorę go na spacerek. U mnie też pranie w pralce, zaraz się skończy prać i wstawię następne. Potem na linki na podwórko i niech schnie :) No i prasowania się nazbierało, ale to wieczorkiem jak mąż wróci z pracy. Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza

Magda z lasu - ja też miałam noc skichaną, bo od 2giej nie śpię. Ja natomiast skusiłam się na spaghetti, niby domowe, ale przyprawione było i dlatego. Teraz Leoś śpi na tarasie, a ja ogarnęłam dom i padłam coś zjeść, ale niewyspana strasznie jestem i mi się oczy zamykają.
Pogoda cudna, Krejzolka nic się nie martw, pogoda też przyjdzie do Was.
Ja na roczek polecam takie kostki edukacyjne, co dziecko może przesuwać klocki, wpychać itp. fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Hej,
to ja się przyłączam do tych niewyspanych bo Mati dzisiaj w nocy jak nigdy urządzał wrzaskliwe pobudki co 1,5-2h, a rano musiałam podjechać do pracy bo moje zastępstwo sobie nie poradziło z problemem i zamiast zapytać to zrobiła po swojemu i powstał jeden wieeelki bałagan. Dosyć o tym...
Mam pytanie czy któraś z Was używała jakichś skutecznych produktów aptecznych na ciemieniuszkę???? Pytam bo wydawało mi się że opanowałam problem ale tylko mi się wydawało :(

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15nzwe9672.png

Odnośnik do komentarza

Juula Leosiowa do polski dopiero w lipcu na miesiac prawie od 27 lipca do 21 sierpnia wiec mam nadzieje ze pogoda dopisze ;) tymbardziej ze mieszkam nad morzem wiec bym sobie pojechala do Karwi lub Wladyslawowa na plaze ;)
U nas niby ma sie poprawic od jutra ale przelotne deszcze tez sa :(

Wrocilismy wlasnie z wazenia maly ma 6.670 wiec dokladnie kilogram wiecej niz miesiac temu ;) glowka tym razem w normie i wszystko sie wyrownalo od ostatniej wizyty ( bo byl przeskok o 4cm w ciagu miesiaca na ostatnim spotkaniu i niby za duzo )

Odnośnik do komentarza

My tez walczymy z ciemieniucha niestety i tez mamy płyn z ziaji :P Piotrus wazy juz 7,5 kg wiec kawał chłopa hehe :)
Ale naszczescie coraz wiecej sie interesuje zabawkami wiszacymi nad nim :) Wiec chwile czasami sie nawet zajmie sobą ale nie za długo :)
Teraz mamy problem bo zaczał strasznie płakac w wózku :/ Płacze pół godziny bez przerwy i dopiero zasypia :/ Nie chce go wyciagac bo jak jeszcze tego sie nauczy to juz całkiem bedzie problem.:/ Oczywiscie nie ma opcji zeby wózek stanął bo wtedy to nawet jak wy daje sie ze mozno spi to jest krzykMam nadzieje ze moze mu to minie ;/ A wasze maluszki tez płacza w wózku?

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Krejzolka

Xewcia moj tez czasami placze w wozku to chyba zalezy od humoru ;) i coraz rzadziej jest tak ze zasypia we wozku. Najlepiej to by non stop pod drzewami jezdzil i patrzal na nie ;) a jak do tego wieje i sie galezie ruszaja to juz w ogole euforia ;)

Odnośnik do komentarza

a ja powiem wam ze jem wszystko i pije wszystko łącznie z pepsi ;p i jestem meeega zadowolona małej nic nie jest jedynie bączy ciagle bez płaczu wiec luz;]
co do zasypiania to mnie najbardziej meczy fakt iz mała nie chce usypiac i spac na wznak;/ a musze jej spłaszczyc głowke jakos bo od lezenia na boczkach robi sie jej taka jajowata,a niestety jak juz placze z 15 min to odpuszczam i kłade ja na bok;/ by usneła a jak na śpiku obracam na wzak to spi po 10 min tylko;/ jakies propozycje macie na ten problem?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja umieram... wczoraj cała noc, teraz cały dzień i zapowiada się kolejna noc... z bolącym kręgosłupem i brzuchem, boli tak jakby na okres, ale okresu nie ma, a bólu kręgosłupa to nigdy nie miałam, nie wiem, czy czasem nie mam tego od znieczulenia w kręgosłup przy cc..
Kilka dni temu miałam te bóle całą noc, myślałam, że żołądek mnie boli, bo coś nieświeżego zjadłam.. i jakoś samo w końcu przeszło, a teraz na przeciwbólowych jade;(
To może tak boleć na okres bez okresu? Bo sama w końcu nie wiem od czego to mam...

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw9vvj4hc57w5x.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny polecam najlepszą maść (na zamówienie) pod słońcem. Jakby miał Wam kto receptę wypisać, to super. Ciemieniucha (masakryczna na głowie i uszkach) zeszła na 2 dzień, a także krostki na buzi. Moja Pani doktor dała mi receptę. W skład maści wchodzą:
hydrocortisoni 1,0
VIT A lig 3,0
Alidi borici 0,5
Lanolini
Vanilini albi da ad 100,00
Lekarz jakby przepisywał, to będzie wiedział o co chodzi w tych nazwach. Smaruje się 3 x dziennie. Naprawdę super.

Kasyi kręgosłup może boleć po znieczuleniu. Niestety ja kręgosłup to powiem - czuję, że go mam!!! Nawet masaże nie pomagają, a tu 6 kg (póki co) trzeba dźwignąć. Dodam - Słodkich 6 kg.

Odnośnik do komentarza

Kasyi powiem ci tak minokres zaczal sie 29 maja ( plamienia takie) i od tego czasu az do 2 czerwca nap... mnie plecy i jajniki. A skonczylo sie dopiero jak zaczelo normalnie leciec. Tzn tajfun mialam przez 3 dni ale juz sie konczy dzisiaj chyba, bo o wiele lepiej sie czuje.
Ja zawsze mialam tak ze na okres mega mnie plecy bolaly i to na tydzien przez juz zaczynalo i niestety po ciazy jest chyba jeszcze gorzej bo do bolu plecow doszly jajniki ;(

Odnośnik do komentarza

Krugerka mam ten sam problem od jakichs trzech tyg. Maly nie zasnie na plecach, wierci sie i wierci az w koncu zacznie plakac i pospane :( i tez go uspokajam i klade na boczek bo co zrobic ;( za to w dzien nie klade go na boczki. Nawet jak przysypia klade go na plecy , trudno. Przez to tez jest niedospany i marudny ale innej rady narazie nie widze ;( moze dziewczyny cos wymysla ;(

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mama mi wmawiała, że po urodzeniu dziecka nie będę mieć już bolących okresów. Jednak po urodzeniu Hani okazało się, że są bolące i to jeszcze bardziej. Nie warto zawsze słuchać mamy :P

A co do spania to Staś też preferuje na boczku jak śpi w łóżku czy w swoim łóżeczku. Nawet jak go na pleckach położę to sam się przekręca na bok. Za to na pleckach świetnie śpi w leżaczku no i w wózku. Także ja go kładę w różnych miejscach i śpi raz tu raz tam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Krejzolka

Magda z lasu mi tez tak mowili i g.. prawda ;) a tak sie cieszylam ;(

U nas dzisiaj piekna pogoda, robie juz 3 pranko ;) miejsca na lince juz braknie ;) a za jakas godzinke idziemy na spacerek, malego kremem wysmaruje i idziemy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...