Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Basia 88 alez slodzitka ta twoja coreczka!!!
Malutka ale szybciutko urosnie a ty bedziesz mogla ubierac ja w te mniejsze ciuszki. Ja mysle ze moje dzieciatko urodzi sie tak duze ze wszystkie 56 nie beda potrzebne hehe:D..
Ja tez walcze z tymi nieszczesnymi hemorojdami..

Myslicie ze porod trudniejszy i bolesniejszy z nimi?
Ktos mnie wczoraj nastraszyl...

Ja tez juz nie pamietam co to sex..
Od 3 ciego miesiaca nic bo chlopak sie bal..

malinowaaaa to ty milas tego pieska?
Piesek spi z wami czy nie? Bo moj nie wyobraza sobie spania poza lozkiem...a dziecko w drodze i bedzie problem...co prawda spi na narzucie w nogach ale jak bedzie maluszek to nie bedzie mogl..http://fajnamama.pl/suwaczki/rfvwfwp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Malinowaaa, jak tam dzisiaj u Ciebie?
Tak, moja mama jest położną, tylko że ginekologiczną. Ale pomoc rzeczywiście nieoceniona
No ja na szczęście też rozstępów nie mam (jeszcze odpukać), chociaż tendencję mam. W moim przypadku chyba pomogło smarowanie...

Basiu, Milenka jest urocza, chociaż to taka kruszynka malutka...

Ja wczoraj byłam na ktg i wizycie, skurczy brak, wszystko jest w porządku, Mała ma główkę bardzo nisko (ale to już od dawna) dlatego boli mnie brzuch. Jak się akcja nie rozkręci, to w środę 19.03 będę miała cc.

Odnośnik do komentarza

Malinowa trochę mnie pocieszyłaś z tymi rozstępami mimo iż mam wieksze zawsze milo wiedzieć ze nie jest się samym hehe:D
pozatym śniło mi się ze urodziłaś ,jak wstałam to nie widziałam czy właśnie to był sen czy to przeczytałam zanim poszłam spać masakra :))
Ktoś tu pisał o Bio -oil że warto,ja używam od 2 trymestru no i efetów raczej brak,ale myślę że bardziej się olejek przyda po porodzie bo on ma za zadanie niwelować kolor rozstępów,a teraz nawet nie lubię go stosować ,cięzko sie wchłania,tłusty bo olejek,i mam wrażenie ze jeszcze bardziej wysusza,także muszę naprzemiennie go stosować z balsamem.
Basiu oj tak wątek zdecydowanie się rozkręcił chwile człowiek nie czyta i się już gubi kto i co:) btw sliczna ta Twoja córeczka,życzę szybkiego wyjścia z szpitala;]
Na szczęscie hemoroidów nie doświadczyłam moze dlatego ze juz 22kg+ ,"wpieprzam" wszystko hehe:D.
I też popieram Diem ba nawet mojemu mężowi juz nawijam by w tel.znalazł funkcje dyktafonu lub nagrywał jakby coś działo się nie tak,odmawiali,lub traktowanie byłoby karygodne...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza

Basia88 cudowana ta Twoja coreczka ;) jeszcze pare chwil i bedziecie w domu - zdrowka zycze ;)

Monikanl tak ja mam yorka i co prawda spi w lozku w nogach z nami,ale nie zawsze. Jak sie krzyknie to grzecznie idzie do swojego lozeczka,ale u mojej siostry york spi nadal z nia choc w grudniu urodzila jej sie coreczka i mala nie ma zadnego uczulenia. Ja przygotowalam czysta posciel uprana w plynie dla noworodkow , maz ma zmienic jak wrocimy ze szpitala i piesek na kilka dni bedzie musial byc u siebie.

Anu pomimo wymiotow w nocy czuje sie od rana swietnie nic a nic mi nie dolega ! Czyli,ze to nie to... moja ulubiona Pani ginekolog jutro ma zmiane w szpitalu wiec pojade zeby mnie zbadala

Milego dnia dziewczyny!!

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny :) jak tam dzisiaj wasze samopoczucie?

basia mala jest cudowna, kruszynka jest malenka ale dobrze, ze wszystko jest coraz lepiej i macie szanse na wyjscie za niedlugo do domku.

malinowaaaa ja mam takie same jak ty te rozstepy...i jeszcze kilka starych dodatkowo...ale coz, cos za cos...i widze ze brzuszek tez masz wysoko, niby mi troche opadl ale minimalnie i wczoraj kolezanka tez stwierdzila, ze jest jeszcze wysoko :)

leosiowa umnie maz jakis miesiac temu sie przestraszyl sexu, jak mu pokazalam jak nisko maly ma glowke i od tego czasu jakby cos go trafilo, chodzi i sie kreci przytula, za brzuszek matla w nocy za cycka tez zlapie ale z samego sexu nici...:(

ktos pytal o tego pieska...chyba monika.nl napisz do KateTony to ona pisala na temat tego pieska ale nie wiem jak tam teraz sprawa wyglada...ja wiem jedno, ze jak siostra urodzila to w polsce w domu mamy duzego psa...to jak przyjechala ze szpitala to krecil sie kolo wozka obwachiwal na poczatku a pozniej nie zwracal uwagi...co prawda ma swoj kat w korytarzu i do pokoi i kuchni bez pozwolenia nie wejdzie... ale mysle, ze na poczatku bedziesz musiala uwazac a pozniej sie przyzwyczai chyba ze bedzie agresywny, bo tez tak bywa... wtedy no niestety ale bym nie ryzykowala i oddala piesia w dobre rece...

Odnośnik do komentarza

Krejzolka-a już myślałam,że urodziłaś:-)
Ja mam brzuch nisko i wyczuwam główke pod brzuchem(lekarz mi powiedział,że główka wstawiła sie w kanał).Czy to oznacza,ze zacznę wkrótce rodzić,to nie wiem już sama.Skurczy brak...

Kasia23-gratulacje:-) Jak będziesz miała możliwość,to napisz jak ten naturalny poród przebiegł,czy miałaś nacinane krocze i czy ból był ogromny.Ile trwal itp.

Ja dzisiaj dopinam wszystko na istatni guzik,ale nie przemeczam się,bo jeszcze na spacer chcę wyjść, a z doświadczenia wiem,że jak zmacham się,to ciężko będzie mi się wybrać na ten spacer.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

kasia23 gratulujemy!!!

oh a mi sie plakac chce ze u mnie nic...tylko brzuszek twardy codzinnie:( ...

malinowaaaa ja mam tez malego pieska troche wiekszy niz york i tez sobie tak mysle ze przez pierwsze dni bedzie spal gdzies w kacie ale w sypialni bo inaczej by plakal cala noc..on jak dziecko doslownie...moj chlopak to czasem wiecej z nim gada niz ze mna :D ...bawi sie z nim jak z dzieckiem..

Krejzolka dzieki za rade...zapytam zaraz KateTony jak to jest...mysle ze moj piesek nie bedzie agresywny wogole bo kazdego kotka akceptowal w domu i razem spali jak rodzenstwo...problem byl tylko jak bralam kotka na rece to i pieska musialam...hehe
http://fajnamama.pl/suwaczki/rfvwfwp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

krugerka ja mam tez rozstepy i uzywam bio oil, masla kakaowego, masla oliwkowego i niby specjalnego balsamu dla mam na rozstepy ale i tak wyszly (....tak jak pisalam wyszly dosc pozno i juz sie cieszylam ze nie wyleza nowe, bo mialam szybciej ze wzgledu na to ze zawsze bylam troche wieksza :) i waga mi skacze wiec umnie rozstepy byly ale nie takie rozowe jak teraz ...) a uzywam dwa trzy razy dziennie smaruje i... i tak wyszly...mysle, ze jezeli juz raz sie pojawia i ma sie do tego tendencje to czego bys nie stosowala i ile bys na kosmetyki nie wydala i tak wyjda te, jak to nazwalyscie zmory :)
Pozostaje nam Tygryskom :) jedynie se ponarzekac

Odnośnik do komentarza

monika nl mysle, ze to zalezy od jego wychowania poprostu i jezeli nie jest agresywny to bedzie ok, tylko uwazaj bo jest maly i moze skakac do lozeczka albo wozka z ciekawosci i czasami z glupoty cos narobi...byle by nie byl zazdrosny...bo wtedy moze byc klopot...
A jezeli chodzi o naszego psa w pl to ci powiem ze teraz synek siostry ma 5 lat i moze mu po glowie chodzic a ten nawet nie mruknie,jak ma dosc podnosi sie i odchodzi...teraz to juz mozna dziecku wytlumaczyc ze tak nie wolno ale jak byl mlodszy to ciezko bylo...a z reszta wiadomo jak jest...to co zakazane jest najlepsze.:) a pies kusil :) raz zawarczal po zastrzyku jak byl, bo pewnie go zabolalo jak maly na niego wlazl, ale szwagier zareagowal, zlal go niestety ale sie pies nauczyl ze nie ma szans

Odnośnik do komentarza

Kasiula.ZG - piękna córeczka. Widzę, że ubranka jeszcze trochę duże... kupowałaś 56 czy 62?

Kasia23 - gratuluję!! I zmieniam Ci miejsce na liście :) Wybraliście już jakieś imię?

33dzieci:
- 10 dziewczynek
- 21 chłopców
- 2 niespodzianki
na świecie : 13
w brzuszku :20

Już na świecie:
Basia_88 -> 24.03.2014 córeczka Milenka --> 7.02.2014 cc
asi_ek----------> 5.03.2014 córka Laura -----> 19.02.2014 cc
Dinowa89----->17.03.2014 syn Franciszek --> 02.2014 cc
Klaudusia-----> synek Filip ------------------>20.02.2014 cc
adak1 ----------> synek ------------------------>03.03.2014 cc
Nati83---------->07.03.2014 synek Leon --> 05.03.2014 cc
Diem------------>20.03.2014 syn Michaś --> 06.03.2014 sn
siunia25------ >09.03.2014 syn Tymoteusz ->07.03.2014 cc
Asti89----------> 10.03.2014r synek Natan ->07.03.2014 cc
kasia23---------->26.03.2014 synek -> 09.03.2014 sn
xewcia91x -----> 14.03.2014r synek Piotruś ->10.03.2014 cc
Kasiula.ZG -------> 15.03.2014r córka Oliwia -> 11.03.2014 cc
Jamelka ------> 27.03.2014 syn Kajetan -> 12.03.2014 cc

Jeszcze w dwupaku:
krejzolka1 ------>06.03.2014 synek Ksawery (I dzidziuś)
Maugosia-------->08.03.2014 syn Radosław :)
KateTony -----> 09.03.2014r syn Antoni (I dzidziuś)
Angie-------------> 10.03.2014r córka Alicja (I dzidziuś)
Becia8008 -------> 13.03.2014r. córka Ewa
Julaa------------> 18.03.2014 syn Filip (I dzidziuś)
Leosiowa -------> 21.03.2014 syn Leoś (II dzidziuś)
kasyi------------>22.03.2014 synek Filipek (I dzidziuś)
Malek---------->23.03.2014 Synek
monika.nl--------->23.03.2014 coreczka?synek? (I dzidziuś)
feliza---------------->23.03.2014
Malinowaaaaa---->24.03.2014 synek ;)
Anu-------------->26.03.2014 córka Lena (I dzidziuś)
aniatst----------> 26.03.2014 syn Adaś (I dzidziuś)
KarolinaR----->27.03.2014 syn Kazimierz (II dzidziuś)
Gosia 86 -----> 27.03.2014 córka Julcia
fasolka84-------> 28.03.2014 córka
mariposa ------->31.03.2014??? córka Łucja (II dzidziuś)
Magda z lasu ---> 31.03.2014 syn Staś (II dzidziuś)
Krugerka1989 --->01.04.2014r córka Zoja (I dzidziuś)

Odnośnik do komentarza

33dzieci:
- 10 dziewczynek
- 21 chłopców
- 2 niespodzianki
na świecie : 13
w brzuszku :20
Już na świecie:
Basia_88 -> 24.03.2014 córeczka Milenka --> 7.02.2014 cc
asi_ek----------> 5.03.2014 córka Laura -----> 19.02.2014 cc
Dinowa89----->17.03.2014 syn Franciszek --> 02.2014 cc
Klaudusia-----> synek Filip ------------------>20.02.2014 cc
adak1 ----------> synek ------------------------>03.03.2014 cc
Nati83---------->07.03.2014 synek Leon --> 05.03.2014 cc
Diem------------>20.03.2014 syn Michaś --> 06.03.2014 sn
siunia25------ >09.03.2014 syn Tymoteusz ->07.03.2014 cc
Asti89----------> 10.03.2014r synek Natan ->07.03.2014 cc
kasia23---------->26.03.2014 synek Emilek ->09.03.2014 sn
xewcia91x -----> 14.03.2014r synek Piotruś ->10.03.2014 cc
Kasiula.ZG -------> 15.03.2014r córka Oliwia -> 11.03.2014 cc
Jamelka ------> 27.03.2014 syn Kajetan -> 12.03.2014 cc
Jeszcze w dwupaku:
krejzolka1 ------>06.03.2014 synek Ksawery (I dzidziuś)
Maugosia-------->08.03.2014 syn Radosław :)
KateTony -----> 09.03.2014r syn Antoni (I dzidziuś)
Angie-------------> 10.03.2014r córka Alicja (I dzidziuś)
Becia8008 -------> 13.03.2014r. córka Ewa
Julaa------------> 18.03.2014 syn Filip (I dzidziuś)
Leosiowa -------> 21.03.2014 syn Leoś (II dzidziuś)
kasyi------------>22.03.2014 synek Filipek (I dzidziuś)
Malek---------->23.03.2014 Synek
monika.nl--------->23.03.2014 coreczka?synek? (I dzidziuś)
feliza---------------->23.03.2014
Malinowaaaaa---->24.03.2014 synek ;)
Anu-------------->26.03.2014 córka Lena (I dzidziuś)
aniatst----------> 26.03.2014 syn Adaś (I dzidziuś)
KarolinaR----->27.03.2014 syn Kazimierz (II dzidziuś)
Gosia 86 -----> 27.03.2014 córka Julcia
fasolka84-------> 28.03.2014 córka
mariposa ------->31.03.2014??? córka Łucja (II dzidziuś)
Magda z lasu ---> 31.03.2014 syn Staś (II dzidziuś)
Krugerka1989 --->01.04.2014r córka Zoja (I dzidziuś)

Odnośnik do komentarza

Julaa nic z tego...w pn jade na wywolanie...bede 11 dni po terminie w pn....mi tez juz miesaic temu powiedziala ze glowka malego jest w kanale, mialam wtedy 4/5, dwa tyg temu mialam juz 3/5 a w srode juz 2/5 gdzie 1/5 to juz w sumie porod...maly jest bardzo nisko ale nadal nic sie nie dzieje, twardnieje mi ten brzuszek i sa takie skurcze ale nic dlugiego , regularnego czy bolesnego :(

Odnośnik do komentarza

Magda z lasu - imię wpisałam.
Gratulację dla Kasi23.
Dzieci są śliczne :)

Ja jak wcześniej nie mogłam w ogóle spać, tak teraz śpię jak dziecko. Nie słyszę, jak mąż wstaje córkę wysikać, jak córka przychodzi do nas do łóżka. Jak zombi wstaję raz w nocy na sikanie i śpię. Potrafię też po południu spać, tak mnie rozkłada nagle.

Odnośnik do komentarza

Czesc,
Wlasnie wrocilam z ktg. Pojechalam tak na wszelki wypadek upewnic sie ze z synkiem wszystko ok.
Noi tetno ok u mnie skurczy brak ale mialam co jakis czas takie picki na tym drugim wykresie i polozna mi powiedziala ze to te bole ktore czasem czuje czyli chyba skurcze przepowiadajace.
Powiedzieli tez ze moga powtorzyc dzisiaj ten masaz szyjki ale tym razem sie nie udalo w ogole mowi ze szyjka jeszcze zamnkieta ze widocznie moje cialo i dziecko nie jest gotowe i musze czekac.
Nie sadze zeby zgodzili sie na wywolanie wczesniej ciagle mi powtarzali ze w naturze nie mozna niczego wymuszac i u mnie placz wielki bo dala mi do zrozumienia ze conajmniej tydzien sobie jeszcze poczekam :(
Co to psow to ja nie jestem specjalistka ale jakas tam pielegniarka ktora mnie kiedys odwiedzila powiedziala mi ze nie wolno ufac nawet najlagodzniejszym psom ze sa nieprzewidywalne, pochodza od wilkow i ze absolutnie nie mozna zostawic dziecka i psa samych nawet na sekunde. Aa i ze psy nie sa swiadome ze to zywa istota i ze moga traktowac dziecko jak zabawke. Takze obserwujcie i nie zostawiajcie nigdy dziecka bez nadzoru.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371pp5kfhpx.png

Odnośnik do komentarza

Leosiowa - dobrze, że imię dopisałaś. Ja czytam posty i nim doczytam do końca to nie pamiętam co było na początku. Moje szare komórki gdzieś się pochowały :P
Widzisz, ja też mam tak ostatnio ze spaniem. Śpię jak zabita i mogłabym spać na okrągło :) Może to jakiś objaw zbliżającego się porodu? :)

Krejzolka1 - u mnie poród wywoływali 10 dni po terminie. Po godzinie od rozpoczęcia kroplówki poczułam pierwsze skurcze i potem jakoś poszło. Będzie dobrze :) Porody z oksytocyną przynajmniej są szybkie :)

Odnośnik do komentarza

Magda z lasu - co do oksytocyny nie zgadzam się, przy pierwszym porodzie dostałam ją o 8 rano, później drugą dawkę. Od 10 tej coś się zaczęło i rodziłam 9 godzin, zakończyło się cc. Więc nie takie szybkie te porody z oksytocyną i niestety bolesne :(
Ostatnio moja sąsiadka rodziła, dali jej oksytocynę i po 3 godzinach urodziła. W sumie to pewnie nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...