Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamusie :-)
Czasu na wszystko mało ostatnio. Mała jest w szpitalu 40 km ode mnie więc jeździmy codziennie, a jak nie jestem w szpitalu to wszystko kręci się w okół ściągania pokarmu... przyznam, że ciężka to praca, ale to najlepsze co mogę teraz Milenie dać
a Milenka małymi kroczkami idzie na przód, waga codzień wzrasta i wczoraj było już 1105 g wiec przekroczyła swoją wagę urodzeniową :-)
Żółtaczka tez juz pożegnana i mam nadzieje, ze nie wróci

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

Basiu! To super, że z małą coraz lepiej! Niech rośnie jak na drożdżach! Teraz to najważniejsze. Szkoda tylko, że tak daleko masz do niej. Musi być Ci ciężko z tym ale jeszcze troszkę i będziecie razem :)

A ja robie ostatnie pranie, dopinam torbę i jutro do szpitala, jeszcze z małą nadzieją, że może mnie puszczą i pozwolą potoczyć się rzeczy naturalnie...
Ale samopoczucie już lepsze. Skoczyliśmy wczoraj z mężem do kina na Jacka Stronga (miałam obiekcje ale naprawde film wart polecenia) i jakoś tak już mi lepiejer. A mały wywijał w kinie jak dziki. Co chwile mi chyba pupe wypinał bo taka duża okrądłość na środku brzucha :)
Poleże dziś w wannie, spróbuje ogolić nogi i podwozie ;) ale najbardziej przeraża mnie perspektywa obcięcia paznokci u stóp ;) :D

Krugerka - z tym obiadem to na prawde dobre :D na taki pomysł jeszcze nie wpadłam. Ja to zawsze walcze ze sobą w nocy jak się obudze, żeby nie iść do lodówki i jej nie opróżnić :p
A co do masowania krocza to mówiłam sobie, że będę to robić to może to coś da ale jakoś nie mogłam się zmobilizować a teraz to już po ptakach. Co ma być to będzie... i tak nas pewnie porozcinają. Damy rade!

http://www.suwaczki.com/tickers/211xe6ydgbjiep0h.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,

Mam nadzieje ze dobrze Wam mija niedziela.
Basia - ciesze sie ze u Was wszystko w porzadku i coreczka rosnie, zanim sie obejrzysz bedziecie juz w domku w komplecie.
Krejzolka Ty mnie nie strasz bo ja jestem zaraz po Tobie ;) a ja nawet sie jeszcze nie skonczylam pakowac :) ja chyba tez czasami mam skurcze ale sa baaardzo krotkie i jeden raz na jakis czas. A okresy w ogole zawsze przechodzilam bezbolowo wiec moze taki sam bedzie porod ;);) ( ale sie pocieszam co :)
Dzisiaj za to wszystko mnie niesamowicie swedzi chyba dlatego ze leze pod kocem a nie koldra jak zwykle.
Dzisiaj skonczylam szykowanie ubranek, wszystko mam poprane i poprasowane i posegregowane w komodzie. Zajelo mi 2 szuflady normalnych rozmiarow ( nie dzieciecej) komody. Chyba dosyc sporo + osobno w koszyczkach skarpetki i czapeczki.
Za tydzien rozkladamy lozeczko juz nie moge sie doczekac. :):)
Udanego popoludnia

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371pp5kfhpx.png

Odnośnik do komentarza

Basia_88 -----> 24.03.2014 córeczka Milenka --> 7.02.2014
Jeszcze w dwupaku:
asi_ek----------> 5.03.2014 córka Laura
krejzolka1 ------>06.03.2014 synek Ksawery
Nati83---------->07.03.2014 synek Leon :)
Maugosia-------->08.03.2014 syn Radosław :)
siunia25------ >09.03.2014 syn Tymoteusz
KateTony -----> 09.03.2014r syn Antoni
Angie-------------> 10.03.2014r córka Alicja:)
Asti89----------> 10.03.2014r synek Natan
Kasiula.ZG -------> 11.03.2014r córka Oliwia
xewcia91x -----> 14.03.2014r synek Piotruś :*
Dinowa89--------->?17.03.2014 syn Franciszek
Julaa------------> 18.03.2014 syn Filip
Diem------------>20.03.2014 syn Michaś
kasyi------------>22.03.2014 synek Filipek
Malek---------->23.03.2014 Synek
monika.nl--------->23.03.2014 coreczka?synek?
Malinowaaaaa---->24.03.2014 synek ;)
kasia23---------->26.03.2014 synek
Anu-------------->26.03.2014 córka Lena
aniatst----------> 26.03.2014 syn Adaś
KarolinaR----->27.03.2014 syn Kazimierz
Gosia 86 -----> 27.03.2014 córka Julcia
fasolka84-------> 28.03.2014 córka
Leosiowa -------> 31.03.2014r??? syn Leoś
mariposa ------->31.03.2014??? córka Łucja
Magda z lasu ---> 31.03.2014 syn Staś
Krugerka1989 --->01.04.2014r córka Zoja :)
Tekst linka

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

To jest pełen zestaw,który należy kopiować i uzupełniać :)
Każda która nowa tu wchodzi, lub zmiany u obecnych mam, proszę dopisujcie same:

29 dzieci:
- 10 dziewczynek
- 18 chłopców
- 1 niespodzianka
na świecie - 1
w brzuszku - 28
Szczegóły:
Basia_88 -----> 24.03.2014 córeczka Milenka --> 7.02.2014
Jeszcze w dwupaku:
asi_ek----------> 5.03.2014 córka Laura
krejzolka1 ------>06.03.2014 synek Ksawery
Nati83---------->07.03.2014 synek Leon :)
Maugosia-------->08.03.2014 syn Radosław :)
siunia25------ >09.03.2014 syn Tymoteusz
KateTony -----> 09.03.2014r syn Antoni
Angie-------------> 10.03.2014r córka Alicja:)
Asti89----------> 10.03.2014r synek Natan
Kasiula.ZG -------> 11.03.2014r córka Oliwia
Becia8008 -------> 13.03.2014r. córka Ewa
xewcia91x -----> 14.03.2014r synek Piotruś :*
Dinowa89--------->?17.03.2014 syn Franciszek
Julaa------------> 18.03.2014 syn Filip
Diem------------>20.03.2014 syn Michaś
kasyi------------>22.03.2014 synek Filipek
Malek---------->23.03.2014 Synek
monika.nl--------->23.03.2014 coreczka?synek?
Malinowaaaaa---->24.03.2014 synek ;)
kasia23---------->26.03.2014 synek
Anu-------------->26.03.2014 córka Lena
aniatst----------> 26.03.2014 syn Adaś
KarolinaR----->27.03.2014 syn Kazimierz
Gosia 86 -----> 27.03.2014 córka Julcia
fasolka84-------> 28.03.2014 córka
Leosiowa -------> 31.03.2014r??? syn Leoś
mariposa ------->31.03.2014??? córka Łucja
Magda z lasu ---> 31.03.2014 syn Staś
Krugerka1989 --->01.04.2014r córka Zoja :)

Dopisałam Becię8008, która dołączyła,ale się nie dopisała.
U mnie bez zmian, wyglądam i czuję się jak obolały słoń, który ma już w mózgu kaszkę mannę ;)

Odnośnik do komentarza

Leosiowa rozumiem Cię dzisiaj w 100%. Moje nogi ważą 100 kg, brzuch kolejne kilkadziesiąt i normalnie poruszam się ze zgrabnością nosorożca. Jak ja nie lubię tych ostatnich tygodni (a tu jeszcze 6, a może i 8 :/) .
Swoją drogą śliczne imię wybrałaś dla Małego. Miałam Dziadka Leona, super człowiek :)
Oby jutro wyszło słonko i było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Dzięki Magda z lasu :)
Nam też się bardzo imię podoba, niestety mam pewien problem z teściową, która nawet 4 letnią córkę mi buntuje, żeby namawiała rodziców na zmianę imienia, ale szkoda nerwów. Przykro tylko, bo to "babcia".

A dlaczego Ty jesteś Magda z lasu??? Mieszkasz w lesie, czy jesteś w lesie np. z przygotowaniami ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Ja też mieszkam na wsi, mam drzewka i mały potok obok domu. Uwielbiam wieś i wszystko co z nią związane. Moi rodzice mają już tylko kurki i króliki, ale kiedyś u dziadków były krowy, konie, świnki. Ty masz pewnie sporo, ale leśnych zwierzątek. Teraz jestem uziemiona, więc także pół dnia na necie spędzam.
Imiona Twoich dzieci też są bardzo w moim guście. Ale masz malutką tą Hanię jeszcze. Dzieci Ci się razem wychowają :)
Dość już tego słodzenia. Dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie Magda...ja tez tak mialam w Polsce jak mieszklam w Szklarskiej Porebie tuz obok lasu...jelonki przychodzily pod sam dom...teraz dom stoi pusty i smutny...nie wiadomo kiedy moja mama z zagranicy zjedzie...Ja tez uwielbiam nature i lesne zwierzeta ktorych tu tak brakuje kolo domu...tylko budynki i glosni Marokanczycy:(.
Co do waszych imion tez mi sie bardzo podobaja..

Magdo...chyba ciezko tak z dojka malutkich dzieci? ja tez bym chciala by miedzy moimi byla mala roznica wieku ale boje sie ze po pierwszym bede tak zmeczona ze sie przeraze:D

http://fajnamama.pl/suwaczki/rfvwfwp.png]Tekst linka[/url]]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, w Krakowie słoneczko nastraja pozytywnie.
Magda z lasu - piękne zdjęcie :) Mieszkanie na wsi czy pod lasem ma swoje uroki.
monika.nl - uwielbiam magię Karkonoszy i Szklarską Porębę. Mam tam rodzinę:)
Basia - trzymamy kciuki za córeczkę ! Niech rośnie zdrowo i szybko opuści szpital
Maugosia - trzymaj się, będzie dobrze, dasz radę !

Ja miałam koszmarną noc...pobudka co 2 godziny, brzuch twardnieje, bóle miesiączkowe, plecy bolą...wczoraj po południu skurcze miałam co godz. :( Już się wystraszyłam. Wzięłam tylko magnez. Ogolnie dziś też nie najlepiej się czuję . Nogi zaczynają puchnąć...masakra.
Dopiero 34 tyg skończone...niech te kolejne śmigną szybko a mała urośnie bo już mi ciężko :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgrl68xycg179d.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hej wszystkim

pod Bydgoszczą też ładne słoneczko, zero chmur. Uwielbiam takie pozytywne poranki, mam wtedy wiecej energii dlatego już byłam już na pobraniu krwi, pralka wstawiona, pościel wietrzy się na tarasie (uwielbiam świeżą, wywietrzoną i zimną pościel). Zajrzałam też do położnej posłuchać tętna dziecka i jest ok. W środę wizyta, będą chcieli mi ściągnąć krążek..

"ale czad"-to samo pomyślałam jak zobaczyłam Twój widok z okna Magdo z lasu. My mieszkamy trochę za miastem, za domem mam pola, przed domem duży park, z lewej znów pola a po prawej domy ale jak mieszkałam z rodzicami pod lasem to też mieliśmy dziki pod bramą. Fajnie tak mieszkać z dala od miasta, nigdy nie mieszkałam w bloku czy kamienicy i czasem jak jestem w centrum to myślę sobie, że gdybym musiała przenieść się do bloku to bym chyba umarła. No ale nie każdy ma wybór. Ale w samym lesie też bym chyba padła, bo tyle horrorów się naoglądałam z domami w lesie w roli głównej, że sama bym nie mogła zostać nawet na 1 noc.

Basia dużo zdrówka dla Milenki, oby jak najszybciej znalazła sie z Wami w domu. Mam w rodzinie wcześniaka z 32 tc, dziś ma prawie 6 lat i wszystko z dzieckiem ok :-)
mariposa ja też się budziłam co ok 1,5 h na siusiu i wiem jakie to meczące, czasem jak się budzę to mam spuchnięte palce u rąk, ma ktoś podobnie? I wczoraj koło 22 pierwszy raz miałam bóle jak na miesiączkę a jak Laura się wierciła to brzuch twardniał.
monika.nl ja nie chciałam mieć w ogóle dzieci, pierwsze się poprostu przytrafiło i strasznie się cieszyłam (o dziwo), moje oczko w głowie. Mały podrósł i teraz ma 4 lata, jest w miarę samodzielny i tak zaczęło brakować takiego maluszka, tym bardziej, że ja też mam rodzeństwo i jestem za tym, że jeśli kogoś stać na 2 dzieci i więcej to czemu nie. Zmeczenie na pewno jest, ale pocieszam się, że przecież dzieci rosną, robią się samodzielne, potem idą do przedszkola, szkoły i chata wolna ;-)

a co u was dziewczyny ? Jak samopoczucia?

http://s4.suwaczek.com/201402195564.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jedynaczką, mój mąż również. Mimo, iż rodziny rodziców są duże to z większością kuzynostwa nie utrzymujemy bliskich kontaktów.
Zawsze chciałam mieć więcej niż 1 dziecko ale nawet, żeby mieć to jedno, to nie było łatwe. Po 6 latach Michał będzie miał rodzeństwo i to jest piękne.
asi_ek - też mi puchną dłonie niestety :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgrl68xycg179d.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Monika.nl - Hania przyszła na świat 10 dni po terminie, czyli w 42 tc. Aby chciała wyjść musieli mi dać kroplówkę z oksytocyną. Boję się, jak ja sobie z dwójką maluchów poradzę, na szczęście mam do pomocy mamę. Hania jak na swoje 15 miesięcy jest samodzielna, wszystko chce robić sama. Sama je, bawi się, śpi sama w swoim pokoju na dużym łóżku (bo łóżeczko czeka na Stasia). Także mam nadzieję, że jakoś uda mi się zapanować nad dwójką maluchów. Przecież niektóre mamy mają bliźniaki i też sobie radzą :)

A tak z innej beczki to gardło mnie boli, mam 37 stopni i boję się, żeby się na jakiejś anginie nie skończyło. Praktycznie od listopada co chwilę dopada mnie jakieś przeziębienie. Niech już wiosna przyjdzie!!

Odnośnik do komentarza

Magda z lasu fajny ten twoj widozcek, ja tez jestem z pomorza i na przeciwko rodzinnego domku mam rzeczke do ktorej tez sarny przychodza...czasami z mlodymi :) niestety teraz duzo takich wolnych przestrzeni gmina w dzialki puszcza i coraz mniej takich widokow :(

na przeziebienie, zobacz sobie tego linka bo korzystalam z rad...a jak bylam w pl w listopadzie to mialam angine i lekarz zapisala mi duomox tylko bierzesz 1 tabl co 12 godz a nie jak normalnie co 8...inaczej sie nie dalo bo gardlo mialam cale zawalone :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja co godzine wstaje do kibelka, z zegarkiem w reku...a brzuch zwlaszcza pod wieczor jest tak twardy, ze jak go dotykam to czasami nie czuje bo taki jakby "zdretwialy" jest :) ale czytalam ze to normalne bo macica cwiczy skurcze i dlatego tak twardnieje.
Skurcze znowu mialam w nocy ale takie lzejsze niz ostatniej nocy...ale mi to juz niecale 3 tyg zostaly wiec to chyba normalne...

Diem cos malo sie odzywasz wszystko ok?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...