Skocz do zawartości
Forum

Co ostatnio kupiłaś dziecku?


Rekomendowane odpowiedzi

Jest już wątek co ostatnio sobie kupiłaś, ale przecież, jak my idziemy na zakupy, to kupujemy też coś dla dzieci i to czasem więcej niż dla siebie, macie może tak? Ja byłam wczoraj na zakupach i Oli wybrałam puzzle i książeczki edukacyjne, a Emilce książeczkę kontrastową, planuję Oli kupić kilka koszulek na lato na wyprzedaży, żeby były już na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza

Drogie mamy. Widzę, że wy już macie swoje pociechy, a ja dopiero przygotowuję się do porodu i szykuję wyprawkę dlatego chciałabym skorzystać z porad dotyczących wyboru wózka. Miesiąc temu koleżanka poleciła mi targi dla przyszłych mam. Oczywiście wykorzystałam okazję i pogłębiłam swoją wiedzę z zakresu macierzyństwa i samej wyprawki. Otóż prezentowano tam wózki marki Bebecar, dostałam również mały katalog ze zniżka, ale chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was miała styczność z produktami Bebecar? Przyznam że pokaz mnie oczarował bo tapicerka wózków w ogóle nie pochłaniała cieczy, stąd moje pytanie czy warto zainwestować trochę więcej pieniędzy w zestaw 3 w 1 dla dziecka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...