Skocz do zawartości
Forum

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci maja zapalenie oskrzeli ale znalazłam chwilkę i zgodnie z obietnica dorzucam swoja opinie.

1.Szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 dla dziewczynek Sweet Baby

WSKAZANIA:
- codzienna pielęgnacja i higiena włosów oraz ciała,
- dziewczynki po 3. roku życia.

STOSOWANIE:
Szampon i płyn do kąpieli Sweet Baby jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji i higieny skóry oraz włosów dziewczynek po 3. roku życia. Kosmetyk należy rozprowadzić w ciepłej wodzie i dokładnie myć całe ciało dziecka razem z owłosioną skórą głowy.

Przyjemne dla oka i wygodne w uzyciu opakowanie przyciąga uwagę .Wygodna do trzymania w ręce, łatwo otwierana butelka ładnei wygląda na łazienkowej półce.Etykieta nie jest przesadzona, delikatne kolory powodują że się przyjrzeć z bliska kosmetykowi.
Informacje zawarte na opakowaniu sa wyczerpujące, napisane prostym językiem. Zgodnie z opisem szampon nie zawiera parabenów, mydła, olei mineralnych oraz olejków eterycznych - tu pozostaje nam wierzyc na słowo ;) .

Pierwsze na co zwróciłam uwagę podczas użytkowania to jest przyjemna, niezbyt gęsta konsystencja płynu. Jego barwa jest delikatnie różowa czyli cos dla małych księzniczek :). Zapach rownież jest delikatny, nie przesadzony, taki lekki,owocowy ( malinowy ) i "czysty". Uwazam ze jest to plusem gdyz moge mieć nadzieje ze kosmetyk nie zawiera całej tablicy wszystkich sztucznych substancji zapachowych.

Kosmetyk ładnie się pieni, wygodnie spłukuje co jest ważne zwłaszcza podczas mycia włosów. Łagodny szampon nie szczypie w oczy co sprawia ze dziecko chętniej poddaje się czynności kora często nie jest dla niego przyjemnoscią właśnie ze względu na szczypiące kosmetyki wpadające do oczu. Włosy po umyciu są puszyste i nieobciązone. Wygodnie się rozczesują i nie przetłuszczają się szybko.

Opakowanie zawiera 400 ml kosmetyku typu 2 w 1 a cena jest przystępna co sprawia że kosmetyk jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Biorąc pod uwage ze jedna butelka zawiera w sobie dwa kosmetyki sprawia że oszczedzamy nie tylko pieniądze ale i miejsce w łazience :)

SUGESTIE: Myślę że fajnym pomysłem byłoby stworzenie opakowania z pompką dla jeszcze wygodniejszej aplikacji .

MOJA OCENA : HIT

monthly_2013_10/delikatna-pielegnacja-dla-wrazliwej-skory-twojego-dziecka_4331.jpg

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

2.Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała Sweet Baby

WSKAZANIA:
- codzienna ochrona i pielęgnacja skóry dziecka,
- skóra wrażliwa i delikatna,
- dzieci od pierwszego tygodnia życia.

STOSOWANIE:
Krem należy dokładnie rozprowadzić na czystej skórze do jego całkowitego wchłonięcia.

Niebieska tubka z wizerunkiem słonika - prostota opakowania daje nadzieje że przez krzykliwe opakowanie producent nie chce ukryć "niedoskonałosci" produktu.
Miękkie opakowanie ( wole takie niż te metalowe często stosowane w kremach ) powoduje że aplikacja kremu jest łatwa i wygodna. Fakt iż kosmetyk "stoi" na zakrętce sprawia że krem zawsze znajduje się przy aplikatorze wiec nie trzeba "strzepywac" aby splynął.

Informacje zawarte na opakowaniu w przystępny i zrozumiały sposób "mówią" to co w sumie rodzicowi najpotrzebniejsze. Zgodnie z opisem krem nie zawiera parabenów, mydła,alergenów, olei mineralnych oraz olejków eterycznych - tu też wierzymy na słowo ;)

Krem wyciska się cieniutkim paseczkiem dzięki czemu mamy większą kontrolę nad wyciskaną ilością. Delikatna konsystencja sprawia że krem perfekcyjnie sie rozsmarowywuje, juz przy pierwszym rozprowadzeniu jest niewidoczny na skorze ( gdzi einne kremy trzeba wsmarowac parokrotnie aby zniknęła biała powłoka ). Szybko sie wchłania i pozostawia delitakny zapach. Nie pozostawia tlustego filmu i plam na ubrankach. A ciało staje się gładkie, po kilkaktortnym uzyciu jest tez widocznie nawilżona i jakby odżywona bo bardziej elastyczna. Nie będe ukrywac że i ja go stosuję - zauwazylam te same "owoce" stosowania na sobie.

Opakowanie zawiera 100 ml kremu, cena oscyluje w granicach 6-7 zł a krem uważam za bardzo wydajny - zatem otrzymujemy tak wiele za tak niewiele :)

SUGESTIE : brak

MOJA OCENA : HIT

monthly_2013_10/delikatna-pielegnacja-dla-wrazliwej-skory-twojego-dziecka_4332.jpg

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Kochani,

dziękujemy za wszystkie opinie.

Poniżej lista osób, które otrzymują bony do sieci sklepów Smyk o wartości 100 zł:
jooel
m4dziara
katarzyna31
osam
ranchi81
kate1980
julastyna
SylwiaJ
Burcon
Annna_80_Waw.

Serdecznie gratulujemy :)

Prosimy o przesyłanie swoich danych kontaktowych (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) potrzebnych do wysyłki nagrody na adres e-mail konkursy@parenting.pl.

Odnośnik do komentarza

Ojej, to ja się spóźniłam z opinią.
Ale jestem bardzo zadowolona zarówno z kremu, jak i z płynu do kąpieli. Mój synek bardzo je lubi na pewno będziemy je teraz kupować.
Próbowaliśmy wielu kosmetyków, ale te nas po prostu zachwyciły. Nareszcie mój synek nie ma suchej skóry.
Wpisałam już swoją opinię o produktach w zakładce produkty.
Gratuluję zwycięzcom konkursu i pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Witam, dzisiaj chciałabym dodać opinię na temat kremu Swett baby. Zacznę od opakowania, które jest bardzo poręczne i miłe dla oka - tuba stojąca na zatyczce -na szczęście nie jest to tuba odkręcana :) Fajnie, że krem jest przeznaczony i do ciała i do twarzy dla dzieciaczków już od pierwszego tygodnia życia. Jego kremowa konsystencja jak obiecuje producent szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, a naprawdę nawilża. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Nie zauważyłam po nim żadnych zaczerwieniem czy podrażnień chociaż moje córki (4 lata i rok) mają skórę alergiczną. Mnie osobiście trochę szczypał po nałożeniu na twarz, ale mam bardzo wrażliwą cerę , do ciała sprawdza się świetnie. Troszkę się rozpisałam, ale chciałam opisać wszystko co zauważyłam podczas testowania. Ogólnie polecam nawet mamom alergików. I jeszcze raz dziękuje za możliwość testowania :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73seinenaq.png
http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2007_09_01_102_1.png

Odnośnik do komentarza

napewno zaopatrze sie sie w szamponik a za nic nie zrezydnyje już z kremiku ponieważ martynka przed zastosowaniem kremiku miała takie drobne suche krostki na nóżkach juz chciałam ją umówic na wizytę u pediatry ale podczas codziennego smarowania całego ciałka krostki po prostu zniknęly tak samo jak przy ustach teraz po dłuższym stosowaniu niż 2 tygonie musze powiedziec ze krem jest naprawde dobry mówie jak jest nam ten krem naprawde pomógł a martyna jest tego żywym przykladem dlatego ja z kremu Baby Sweet nie zrezygnuje i ciesze sie ze już pojawiła się w sklepach .

Odnośnik do komentarza

Dziś przychodzę do Was z recenzją kosmetyku Sweet Baby, który wygrałam w organizowanym konkursie na portalu parenting.pl

Szampon i płyn do kąpieli zawarty w jednym opakowaniu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o maluchy. Moje dziecko podczas kąpieli wykonuje w wodzie nieziemskie akrobacje i zamienia wannę w miejsce przygód - każdego wieczoru wymyśla inną, zanurzając się cały w kąpieli.

Kosmetyk ma rzadką, lejącą konsystencję o smerfowym - niebieskim zabarwieniu, który przepięknie pachnie jagodami - niczym sok z gumi - jagód, jest bardzo przyjemny w użyciu...

Produkt jest bardzo delikatny. Skóra mojego dziecka po jego zastosowaniu jest nawilżona, gładka i aksamitnie miękka...

Używając go do mycia głowy (tu chciałabym zaznaczyć, że mój synek nie znosi mycia głowy) oswoił go z tą czynnością i na szczęście nie szczypie w oczy!!!

Bardzo ładnie się pieni i oczyszcza skórę głowy. Włosy są nawilżone, miękkie w dotyku i pięknie pachną...

ZAPRASZAM NA BLOG - http://luksuszagrosze.blogspot.com/2013/10/szzampon-i-pyn-do-kapieli-2w1-sweet-baby.html

Odnośnik do komentarza

Witam, może trochę późno ale podzielę się opinią na temat otrzymanych produktów. Kremik sprawdził się super, bezzapachowa i delikatna formuła, zregenerował przesuszenia na skórze córeczek, fajnie nawilża, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, mogłabym go spokojnie polecić i spokojnie kupić kolejne opakowania, natomiast szampon/płyn sprawdził się odrobinę gorzej, ma obłędny zapach, który utrzymuje się na skórze i włosach długi czas, włosy po umyciu nim są pachnące ale trochę suche, porównując do szamponu J&J który używam, no i największą jego wadą jest to, że bardzo słabo się pieni na włosach, trzeba użyć naprawdę sporej ilości żeby umyć porządnie włosy, ale na szczęście przy myciu nim głowy moje córy nie skarżyły się że szczypie w oczy :D, Podsumowując w skali do 10 daję 8! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkie mamy zainteresowane kosmetykami Sweet Baby.Właśnie miałyśmy okazję przetestować szampon i płyn do kąpieli 2w1.Moja opinia:pachnie jak sok ze świeżych malin,do tego różowy kolor -córka zachwycona!Konsystencja dość wodnista,mało wydajny i bardzo słabo się pieni.Nie jest zły,ale nie wzbudził we mnie zachwytu.Nie wiem,czy kupiłabym następne opakowanie...

Odnośnik do komentarza

Witam!Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała Sweet baby.
Otóż jak zapewnia producent,krem naprawdę intensywnie nawilża i pielęgnuje.Poza tym nie jest tłusty i pozostawia na skórze fajny film ochronny.Skóra jest baaardzo miękka i przyjemna w dotyku.Myślę,że dla osób wrażliwych i skłonnych do alergii ważnym jest fakt,iż krem nie ma intensywnego,drażniącego wręcz zapachu.
Bardzo poręczne opakowanie.
Z tego produktu jesteśmy wraz z córcią 100% zadowolone! POLECAM!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...