Skocz do zawartości
Forum

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wspomnę o opakowaniu produktu. Szampon i płyn do kąpieli jest w bardzo wygodnej i w wyprofilowanej butelce. Świetnie przylega do dłoni i pomimo swoich gabarytów (400ml) nie wyślizguje się z niej. Ma bardzo fajny przyciągający wzrok desing. Praktycznie wszystkie potrzebne informacje znajdują się z przodu butelki. Co jest ogromną zaletą zwłaszcza jeśli w sklepie zależy nam na czasie.
Jeśli chodzi o sam produkt to ma śliczny malinowy zapach i kolor. Bardzo dobrze się pieni i świetnie spłukuje.
Jako szampon spisuje się rewelacyjnie. Włoski są ładne, błyszczące i nie miałam problemów aby je rozczesać. Wcześniej używałam specjalnego płynu. Pozostają one pachnące i świeże na następnych kilka dni. Bardzo fajna konsystencja, dość rzadka jednak ułatwia ona umycie głowy dziecka. Szampon bardzo dobrze się spłukuje. Ogromny plus za to, że produkt nie szczypie w oczy. Niestety przy drugim myciu taka sytuacja miała miejsce no i na szczęście obyło się bez łez.
Jako płyn do kąpieli też jest wyjątkowy. Tworzy fajną pachnącą piankę, dzięki której dziecko z radością wskakuje do wanny. Płyn nie wysuszył delikatnej skóry maluszka. Nie uczulił i nie podrażnił jej. Pozostała ona miękka i gładka w dotyku.
No i największą zaletą jest fakt, że jest to produkt 2 w 1. wystarczy mieć jedną buteleczkę na półce a mamy pewność, że zarówno ciało jak i włoski dziecka będą czyściutkie.

Odnośnik do komentarza

Witam , szampon jest super , mam dwie córeczki wiec używają go oby dwie,mojej starszej córce po umyciu włosów moim starym szamponem ,nie można było rozczesać włosów, po szamponie sweet baby ,włosy mojej córeczki jak jednej tak i drugiej , można było bez problemu rozczesać , włosy lśnią i wyglądają na zdrowsze i mocniejsze,jeżeli chodzi o krem ,to jest super , łatwo się rozprowadza , szybko wchłania ,jest po prostu super.JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ŻE MOGŁYŚMY TESTOWAĆ TAK WSPANIALE KOSMETYKI jakimi są kosmetyki SWEET BABY .POZDRAWIAMY

monthly_2013_10/delikatna-pielegnacja-dla-wrazliwej-skory-twojego-dziecka_4148.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość aniabrodawska

no witam
my z corcia jestesmy zadowoleni z tych kosmetykow,sa naprawde super,testujemy,probujemy ich od kilku dni,moze tygodnia,sa swietne,pieknie -slodko pachna,a jak wlosy sie super rozczesuja i nie pusza sie.sa slniace i gladkie.i pachnace malinkami,Dziekujemy.juz nie mam problemu z rozczesywaniem i czesaniem wlosow mojej corci,chenie sie czesze i nie ma tego koszmaru.Superrrr :-)

Odnośnik do komentarza

Wiadomości z testowania: dziś do testów dołączyły dwie kuzynki synka :) Przyjechały w odwiedziny więc posmarowałam im buzie tym wspaniałym kremem pielęgnacyjnym do twarzy i ciała. Ich mama oczywiście przeczytała sobie skład kremu i była zadowolona, że nie ma tam nic niepokojącego. Dziewczynki tak jak mój syn także zachwycone były kremem i jego łatwym rozsmarowaniem, że mogły od razu nie czekając na wchłonięcie kremu wybiec na podwórko. Krem nie pobrudził im ubranek, szybko się rozsmarował, nawilżył im buzie i dłonie a do tego delikatnie chronił przed zimnym powietrzem. Kolejny dzień testowania kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała uważam za udany i dobrze sprawdzony. Dziewczynkom chyba się krem spodobał bo już powiedziały, że znowu przyjadą do słonika z różowym serduszkiem. Teraz syn śpi a ja potajemnie posmarowałam swoją buzię kremem bo też chcę mieć delikatną, nawilżoną, gładką i promienną buzię :)

Odnośnik do komentarza

Z kosmetykami Sweet Baby
Codziennie kąpiele urządzamy
I powiem Wam szczerze,że wielką przyjemność z tego mamy :)
Malinowy zapach płynu i jego delikatność w myciu, sprawił, że w naszym domu Sweet Baby będzie już zawsze w ciągłym użyciu :)
Te kosmetyki dają nam dużo radości
Nie uczulają ,nie podrażniają
Tylko o nasze delikatne ciałka dbają
Więc wszystkim mamusiom dobrą radę dam
Używajcie Sweet Baby!dla swoich małych dam,a słowo "alergia" obca będzie Wam :)

mała testerka Julka
dziękuję SWEET BABY :)

Odnośnik do komentarza

Jestemy bardzo zadowolone z testowanych kosmetykow!!!
Nie dosc, ze przyjemnie pachna i nawilzaja, to sa jeszcze bardzo wydajne!!!Juz niewielka ilosc plynu pozwala na zrobienie duuuuzej ilosci pianki, a troszke kremiku pozwala na nawilzenie sporej czesci cialka:)
Fajnie tez, ze kosmetyki Sweet Baby sa dostosowane zarowno dla dziewczynek jak i dla chlopcow:)Pielegnacja dziewczynek i chlopcow rozni sie znaczaco, wiec milo, ze ktos o tym pomyslal:)

Tylko dziecko potrafi wpić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.

Odnośnik do komentarza

My wraz z córką w dalszym ciągu podekscytowani testujemy kosmetyki Sweet Baby :)
Szampon i płyn do kąpieli dla dziewczynek Sweet Baby zdobył serce mojej córki w każdym calu. Nie wejdzie do wody gdy ta nie pachnie malinowo i nie ma masy piany.
Ja cieszę się, że mimo, iż używamy go już ok. 1,5 tygodnia to po jego użycie nie zauważyłam aby skóra mojej córki była wysuszona, aby ją swędziała, żadnego uczulenia ani wysypki nie ma. Wręcz przeciwnie, skóra mojej córki jest miękka i bardzo dobrze nawilżona.
Lubię szczególnie ten moment po kąpieli gdy moja córka pachnie jak malinka.
Włoski po użyciu szamponu nie przetłuszczają się małej tak szybko i na drugi dzień po umyciu wyglądają jak umyte przed chwilą. Dodam, co jest bardzo ważne, że szampon nie szczypie małej w oczy ( na sobie też sprawdziłem). Dla mnie to niezwykle istotne, bo po szamponach szczypiących w oczy mała zniechęca się do kąpieli. Z szamponem Sweet Baby nie ma takich obaw.
Dodaję zdjęcie masą pachnącej piany oraz jako dowód, że ten płyn "robi" jej naprawdę dużo:)
Tak więc testujemy dalej....

monthly_2013_10/delikatna-pielegnacja-dla-wrazliwej-skory-twojego-dziecka_4152.jpg

Odnośnik do komentarza

Kosmetyki Sweet baby bardzo nam przypadły do gustu . Są rewelacyjne Szampon i płyn do kąpieli w jednym to bardzo dobre połączenie, wystarczy mieć jedno opakowanie :)
Płyn i szampon ma bardzo ładny zapach i ładnie się pieni a przede wszystkim dobrze nawilża skórę dziecka. Rzeczywiście nie szczypie w oczy bo mój synek nie przepadał za myciem głowy .Włosy są lśniące i pachnące . Jedyna rzecz to jest bardzo płynny i przez pierwsze kąpiele jak nalewałam płynu ,po prostu bardzo dużo mi się nalało .Więc konsystencja płynu mogła by być trochę gęściejsza .Krem również spełnia nasze oczekiwanie ,dobrze nawilża i pielęgnuje skórę dziecka . Dobrze i szybko się wchłania ,nie podrażnia . I jeszcze dodam że opakowanie jest ładne ,nie razi kolorami ,tylko jest takie stonowane i przede wszystkim jeszcze cena jest bardzo przystępna ,to wielki plus

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

KOLEJNY DZIEN TESTOWANIA KOSMETYÓW SWEET BABY UPŁYNOŁ NAM MIŁO I PRZYJEMNIE WCZORAJ ODWIEDZIŁA MNIE KOLERZANKA KTÓRA MA DZIECKO W WIEKU MARTYNKI ZAUWARZYŁA PŁYN I SZAMPON NA PÓŁCE I ZACIEKAWIONA ZARAZ SPRAWDZIŁA NA SOBIE KREMIK BARDZO JEJ PRZYPADŁ DO GUSTU A SZAMPONEM BYŁA ZACHWYCONA ,TAKRZE WIDZĘ ZE TE KOSMETYKI NAPRAWDĘ PRZYCIĄGAJĄ UWAGĘ I LUDZIE BĘĄ JE KUPOWAĆ DLA SWOICH POCIECH ....
SZAMPON NAPRAWDĘ ROBI WRAŻENIE NA KAZDYM BABCIA MARTYNKI TAKRZE STWIERDZIŁA ZE SZAMPON PIĘKNIE PACHNIE A W CAŁEJ ŁAZIENCE UNOSIŁ SIĘ SŁODKI ZAPACH MALINEK ..... :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Kilka dni temu czytałem wypowiedzi umieszczone w tym wątku i zobaczyłem same "Och" i "Ach". Więc pomyślałem: kilka dni testów z córeczką i wyłożę "kawę na ławę", napiszę, co myślę, bez owijania w bawełnę i upiększania.
Kilka dni minęło i oto do jakich doszedłem wniosków:
KREM PIELĘGNACYJNY DO TWARZY I CIAŁA:
- nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych,
- gęsty i dobrze się rozprowadza,
- dosyć szybko się wchłania,
- po kilku dniach miękka skóra dziecka jest jeszcze delikatniejsza,
- świetnie nawilża całe ciało,
- bezwonny,
- opakowanie bardzo wygodne w użyciu.
SZAMPON I PŁYN DO KĄPIELI (2 w 1) DLA DZIEWCZYNEK:
- nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych,
- pięknie pachnie malinami,
- delikatnie się pieni,
- doskonale oczyszcza ciało i włosy,
- włosy są miękkie i łatwo się rozczesują,
- opakowanie duże i bardzo wydajne.
Chciałem jeszcze napisać o wadach, ale... nic nie znalazłem :)

Odnośnik do komentarza

SWEET BABY to kosmetyki dla każdego malucha dla ciała i dla ducha bo gdy dziecko będzie zadowolone to lepiej będzie zasypiało. Mój synek dziś po kąpieli zasnął raz dwa bo jagodowy smak w wannie dziś miał, zasługa to super szamponu i płynu, pełno piany i ten zapach sprawiły, że z wanny wyjść mu się nie chciało ale gdy mu o słoniku z różowym serduszkiem opowiadałam to szybko umyliśmy włosy i ciało a potem kremem nasmarowałam mu ciało aby mu się lepiej spało. Nachodzi mnie pytanie na ile nam to starczy takie wyjątkowe eksperymentowanie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczęcy ,malinowy test kosmetyków sweet baby przebiega znakomicie.Córeczka już z daleka wskazuje że kąpać się chce w "malinkach". Delikatny,nie drażniący dla skóry -na pewno będziemy szukać go na sklepowej półce(jak zapasy się skończą). I powiem wam w sekrecie że mój starszy syn też skusił się parę razy na malinową kąpiel-był zachwycony!A kremik sprawdza się na dzień jak i po kąpieli.Ogólnie dwa godne polecenia kosmetyki!!!POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza

zdrowa zadbana i wypielengnowana dziewczynka z kosmetykami SWEET BABY to Martynka,jak każda mała kobieta lubi pachniec ,umila kąpiel co dziennie seria SWEET BABY nam i naszym pociechom
1 . duzy plus za to że produkt nie szczypie w oczka . 2.ładnie pachnie . 3.skóra wypięlegnowana gładka nawilżona i mięciutka.

kremik sprawdza się super .....
duży plus za to że jest bezzapachowy ,dziecko za raz po myciu i posmarowaniu kremikiem idzie ladnie spac i nic mu już nie przeszkadza .
Dostępnma cena ,duże opakowanie 100 ml ,produkt wydajny dobrze sie wchlania ..cudownie nawilża cerę ....

Odnośnik do komentarza

KREM PIELĘGNACYJNY DO TWARZY I CIAŁA jest przez nas używany od ponad tygodnia i jesteśmy zadowoleni z jego działania. Stosujemy go zaraz po kąpieli oraz przed każdym wyjściem na dwór.
Po tym tygodniu stosowania skóra mojej córeczki jest bardzo dobrze nawilżona. Wszelkie oznaki wysuszenia zniknęły. Małą już nic nie swędzi ani nie piecze. Szczególnie szybko zniknęły czerwone suche plamki na buzi mojej córki, co mnie ogromnie cieszy. Skóra mojej córeczki jest bardzo miękka, a kremu niewiele nam ubyło, co oznacza, że jest bardzo wydajny, nawet przy smarowaniu całego ciała dziecka.
Po posmarowaniu skóry dziecka przed wyjściem na dwór nie pojawiają się na niej plamki, które wcześniej pojawiały się po kontakcie buzi z wiatrem. Skóra na policzkach nie ma żadnych oznak działania na nią pogody więc jestem bardzo zadowolony z takiego rezultatu.
Oczywiście oba kosmetyki testujemy dalej....

Odnośnik do komentarza

Tym razem napiszemy o płynie do kąpieli i szmponie. Moje spostrzeżenia są takie: códny zapach, żeby było dużo piany trzeba naprawdę dużo go wlac ale mi to nawet pasuje bo czasami piana przeszkadza w płukaniu włosków: moja mała miała trochę poplątane włoski po nim , dużo nie trzeba lać żeby się pienił, a włosy są naprawdę super miękkie i puszyte i ślicznie połyskuja:) Tak więc mimo małego minuska - bo wiadomo każdy produkt musi mieć swoje wady i minusy, naprawdę zachęca do kupna i ja osobiście jestem z niego zadowolona jak i córcia bo wreszcie może mieć otwarte oczy jak myję główkę:)

Odnośnik do komentarza

Szampon nie zawiera
- bez parabenów
- nie zawiera mydła
- bez olei mineralnych
- bez olejków eterycznych
i bardzo dobrze bo dziecku potrzeba naturalnych środków do mycia a nie chemicznych składników czy całej tablicy Mendelejewa. Dziś włosy synka znowu są lśniące, pięknie pachnące i delikatne w dotyku a najważniejsze przy spłukiwaniu włosów nie szczypią go oczy.
Płyn do kąpieli wyśmienity, pięknie się pieni, sprawia, że woda jest delikatniejsza a przez smak jagód przenosimy się do lasu :) a dzięki witaminom A C i B skóra synka jest bardziej nawilżona przyjemna w dotyku. Tylko martwi mnie ta konsystencja, jest za płynna i już nam pół butelki się zużyło :( i za to daję minusa, ale pomimo tego minusa i tak się cieszę, że dostaliśmy się do testowania i mogłam wyrazić swoją opinię o tych produktach.

Odnośnik do komentarza

Chciałam podziękować za kosmetyki !!!Bardzo się cieszę , że mogłam je wypróbować .Szampon jak dla mnie rewelacja!!! Znane marki ( których nie będę wymieniać) mogą odejść z naszej domowej półki do lamusa. Mojej córce łuszczyła się wiecznie skóra głowy, po każdym szamponie dla dzieci.Po umyciu włosów mojej 4 letniej córeczki szamponem Sweet Baby żadnego łuszczenia skóry nie ma!!! Jestem mega zadowolona z tego szamponu. Dodatkowym atutem jest piękny zapach malin w butelce ( żałuję, że takich zapachów nie ma w szamponach dla dorosłych;) ).
Jeśli chodzi o krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała; bardzo dobrze nawilża skórę dziecka. Używamy tego kremu 2 razy dziennie; rano ( smarujemy buzię przed wyjściem, gdyż jesienna pogoda strasznie wysusza skórę) i wieczorem po kąpieli cale ciało. Nie ma już problemów z suchą skórą u mojej córeczki co najważniejsze. Drugim atutem także ważnym , jest to, że nie musimy czekać aż krem się wchłonie, bo przez to "wyczekiwanie" , moja córeczka nie lubiła żadnych kremów, najlepiej po kąpieli wskoczyła by w piżamkę ( wiadomo dzieci są niecierpliwe). A od kiedy używamy kremu Sweet Baby, moja córka po kąpieli sama wyciąga krem, smaruje się i nie musi czekać na wchłonięcie się kremu tylko zakłada od razu piżamkę.

Kosmetyki Sweet Baby na pewno na dłużej zabawią w naszym domu i będziemy testować kolejne produkty .Bez problemu polecę te kosmetyki przyszłym mamom, gdyż wiem co polecam i wiem, że warto!!

Mam nadzieję, że firma Sweet Baby będzie nadal się rozwijała i produkowała kolejne kosmetyki dla naszych najmniejszych pociech, gdyż nasze dzieci zasługują na pielęgnacje z najwyższej półki i jak dla mnie firma Sweet Baby stanęła na wysokości zadania, gratuluję i szczerze DZIĘKUJĘ!

Odnośnik do komentarza

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w teście tych kosmetyków do pielęgnacji dzieci. Jesteśmy zadowoleni z ich składu i działania. Jako mama z chęcią będę polecała innym rodzicom te kosmetyki bo wiem, że u nas się sprawdziły w 100 % , z pewnością kiedy się nam skończą te szampony i kremy kupimy nowe bo jeśli dziecku odpowiadają to cena nie gra roli. W końcu syn nareszcie ma szampon tylko dla chłopców z czego się bardzo cieszy, teraz to by ciągle kremu używał jak nigdy a przed każdym wyjściem na podwórko wola, że chce być posmarowany słonikiem z różowym serduszkiem. Fajnie mieć w domu małego elegancika który zaczyna dbać o swój wygląd ze wspaniałymi kosmetykami Sweet Baby. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie którym nas obdarowaliście, my ze swojej strony testujemy te kosmetyki a ocenę opisuję ze stanem faktycznym.

Ps. tylko zróbcie ten szampon bardziej gęściejszy

Dziękują Wam bardzo : mama i syn od słonika z różowym serduszkiem.

Odnośnik do komentarza

Sweet Baby, krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, 100 ml - PODSUMOWANIE
TESTOWANIE: 2 tygodnie
OPAKOWANIE: Plastikowa tubka, którą można postawić na nakrętce. Krem spływa w dół i zawsze jest gotowy do wyciśnięcia. Otwór do aplikacji bardzo mały dzięki czemu zawsze wyciskam tylko tyle kremu, ile potrzebuję.
KONSYSTENCJA: Gęsty, ale lekki krem. Biały, bardzo delikatny, prawie bezzapachowy.
STOSOWANIE: Krem bardzo dobrze rozprowadza się po skórze dziecka. Nie trzeba długo wcierać w ciało. Wchłanianie zajmuje kilka minut.
EFEKT: Krem nie wywołał żadnej reakcji alergicznej. Smaruję zarówno twarz jak i całe ciało córeczki. Efekt nie jest natychmiastowy, ale po kilku dniach stosowania zauważyłem, że skóra stała się bardzo gładka i dobrze nawilżona. Po tygodniu stosowania zniknęły nieco szorstkie miejsca, których córeczka miała kilka. Krem łagodzi również wszelkie zaczerwienienia i otarcia wywołane np. przez ubrania.
Jest to bardzo dobry krem, który polecam do stosowania razem z płynem do mycia. Uważam, ze to idealna para i te dwa kosmetyki stosowane jednocześnie sprawiają, że skóra dziecka jest odpowiednio pielęgnowana i zadbana. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Sweet Baby, szampon i płyn do kąpieli (2 w 1) dla dziewczynek, 400 ml - PODSUMOWANIE
TESTOWANIE: 2 tygodnie
OPAKOWANIE: Plastikowa butelka na zatrzask. Brak pompki, ale otwór do aplikacji bardzo mały, więc można nabrać tylko tyle kosmetyku ile potrzeba. Jeśli butelka się przewróci, to też nie ucieknie zbyt dużo.
KONSYSTENCJA: Gęsty płyn i przezroczysty. Piękny malinowy zapach.
STOSOWANIE: Niewielka ilość wlana do wanienki z wodą powoduje, że woda lekko się pieni i czuć w niej obecność kosmetyku. Nie stosuję płynu bezpośrednio na myjkę czy na ciało dziecka, ale zawsze rozprowadzam w wodzie. Natomiast nakładam płyn bezpośrednio na wilgotne włosy. Dobrze się rozprowadza i delikatnie się pieni. Piana, która dostaje się czasem do oczu dziecka nie wywołuje tarcia i płaczu.
EFEKT: Przy stosowaniu tego kosmetyku nie zauważyłem żadnej reakcji alergicznej. Skóra jest dobrze umyta i nie jest wysuszona. Jako szampon również dobrze się spisuje. Włosy już od pierwszego zastosowania są bardzo puszyste i miękkie. Nie sklejają się i bardzo łatwo rozczesują.
Jestem pod ogromnym wrażeniem testowanego kosmetyku (2 w 1), a zwłaszcza wydajności i polecam jego stosowanie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...