Skocz do zawartości
Forum

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Redakcja
Olinka spróbuj może użyć innej przeglądarki bądź wyczyścić ciasteczka w obecnie używanej. Czekamy na wiadomość czy to pomoże.

krolowa_angielska osoby do testowania zostaną wybrane na podstawie udzielonych najciekawszych odpowiedzi na pytanie nr 6, tak jak jest w regulaminie i pierwszym wpisie w tym wątku :)

Próbowałam z innej przeglądarki, ale za każdym razem musiałam od nowa otwierać ankietę, bo przycisk "dalej" nie działał. Nie wiem, czy ankieta się zapisała.

Co do pytania nr 6 to było raczej mało twórcze, więc ciekawa jestem jak zostaną wybrani laureaci :)


Olinka, jak pisaliśmy powyżej, jeśli ankieta zapisała się, po jej wypełnieniu powinien pokazać się komunikat "Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Spośród przesłanych odpowiedzi rozlosujemy aż 100 zestawów kosmetyków Sweet Baby dla chłopców i dziewczynek.

Zapraszamy do zapoznania się z nową serią kosmetyków Sweet Baby, które można przetestować wypełniając powyższą ankietę."

Odnośnik do komentarza

Drodzy Rodzice,

mamy dla Was dobrą wiadomość - przedłużamy naszą akcję testowania produktów Sweet Baby! Ankieta będzie aktywna jeszcze przez dwa najbliższe dni, do niedzieli (25.08.2013) włącznie. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zwycięzcy konkursu otrzymają informację o wygranej na podany przez nich adres mailowy w ciągu tygodnia od zakończenia testu konsumenckiego, dlatego nie zapomnijcie sprawdzić swoich skrzynek pocztowych ;)

Odnośnik do komentarza

Drodzy Rodzice,

Osoby, które otrzymają kosmetyki do testowania otrzymały maile z prośbą o podanie danych do wysyłki. Natomiast w tym wątku czekamy na Wasze opinie na temat testowanych kosmetyków Sweet Baby. Aby wziąć udział w konkursie napisz co najmniej 2 opinie (po jednej dla każdego z testowanych produktów). Na najbardziej aktywnych testerów czekają atrakcyjne nagrody - 10 osób otrzyma bony do sieci sklepów Smyk o wartości 100 zł.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/zestawy_Sweetbaby_girl_tlo.jpg

Regulamin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...