Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aśku75

Nie mogę się zalogować

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aśku75

Proszę o pomoc .Na początku nie mogłam wstawić zdjęcia czy filmu i brak obcji typu pogrubienie itp. .teraz nie mogę nic napisać,bo nie mogę się zalogować od tygodnia. Jest bardzo męczace to nowe forum:(a było tak miło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśku75

Odmośnie logowania juz jest ok i mogę posta opublikować ,ale dalej nie mam obcji pogrubiania dodawania zdjęć a na dodawaniu filmu robi się znak zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżenie strony powinno pomóc w kwestii nie pojawiania się opcji edytowania treści (pogrubienia itd.).

Z jakiego źródła pochodzi filmik, który chcesz dodać? Na dole mamy informację, że można dodawać tylko filmy z serwisów YT, Vimeo i Dailymotion.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beaciaaW

Od kilku dni wiele osób ma problem z zalogowaniem się - nie pojawiają się żadne błędy ani nic, po prostu odnośnik "Zaloguj się" nie działa. Czasami zdarzy się tak że się udaje, ale rzadko. Proszę o pilne usunięcie problemu bo jest to naprawdę uciążliwe, tym bardziej że ostatniona forum jak nie urok to... wiadomo co...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Rozumiemy, że błędy techniczne, które ostatnio nas dopadły są mocno uciążliwe dla Użytkowników. Staramy się, jak najszybciej rozwiązać zaistniałą sytuację. Wszystkie błędy jakie do tej pory się ujawniły zostały zgłoszone. Czekamy na ich najszybsze rozwiązanie.
Przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beaciaaW

...i ponownie występuje ten sam co wcześniej problem z zalogowaniem... aż się pisać odechciewa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antenka79

Witam, jak mogę zarejestrować się? Gdy klikam Zaloguj się przy odpowiedzi na post (myślałam, że tam będzie można) nic się kompletnie nie dzieje:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Jeśli chcesz założyć konto to w prawym górnym rogu powinien być przycisk zarejestruj się, po kliknięciu jego pokazuje się formularz, który powinnaś wypełnić. Następnie otrzymasz maila na adres podany przy rejestracji, musisz kliknąć w link aktywacyjny i gotowe. W razie jakichkolwiek problemów chętnie pomożemy.
Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wątku czerwcowym wiele dziewczyn ma problem z zalogowaniem się. Co się dzieje?
Chciałam tu założyć nowy wątek, ale też nie mogę, wrr.
Parę tygodni temu był to sporadyczny problem, a teraz każda z nas się wkurza, bo nie może się normalnie dostać na forum.
A w ciąży nerwy niewskazane ;)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziubala problem został zgłoszony - rozumiem wasze zdenerwowanie ale proszę o cierpliwość - jak już będziemy wiedzieć więcej oczywiście damy znać. Przepraszam za utrudnienia

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubalowa

Dzięki Ulla, nie pozostaje nic innego tylko czekać. Czy cierpliwie, to inna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak kochana - daj mi znać czy coś jest lepiej, czy bez zmian. Bo informacja zgłoszona - inne rzeczy naprawione mam nadzieję, że też logowanie

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kwietniówka1983

Znów mam problem z logowaniem. Problem ten pojawia się cyklicznie. Po porodzie chciałam wstawić zdjęcie niuni, ale nie mogę bo nie jestem zalogowana. Próbowałam zalogować się w inny sposób, przez wejście na swój profil i udało się, ale nie miałam opcji wstawienia zdjęcia ;(
Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubalowa

Ulla, niestety nic się nie zmieniło :(
I coraz więcej osób mam probemy z logowaniem się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubalowa

Wysłało się z błędami, mimo że tuż przed wysłaniem postu je poprawiłam.
W drugiej linijce ma być: I coraz więcej osób ma problemy z logowaniem się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Nie powinno już być trudności w logowaniu się i dodawaniu zdjęć. Problem został rozwiązany. Dziękujemy za cierpliwość.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...