Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs: "Wymarzone wakacje"

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do nowego konkursu dla dzieci, które tym razem mogą pochwalić się swoimi zdolnościami plastycznymi!

Zadaniem konkursowym jest:

NARYSUJ, JAK SPĘDZASZ SWOJE WYMARZONE WAKACJE!

Na 3 laureatów czekają wspaniałe zestawy dwóch bloków rysunkowych od Wydawnictwa EGMONT:
Pojazdy i Zwierzęta:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/blokiegmont.jpg

Na rysunki czekamy do 19.07.2013.
Wyniki ogłosimy 23.07.2013r.

Zapraszamy do zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój młodszy synek 3 latek marzy o wakacjach na plaży,dlatego narysował morze,statek ,muszelki i siebie obok kraba.
Starszemu marzą się wakacje w górskiej chatce,obok las -natura ,cisza i spokój,słychać śpiew ptaków.

monthly_2013_07/konkurs-wymarzone-wakacje_2714.jpg

monthly_2013_07/konkurs-wymarzone-wakacje_2715.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magdzik
Mam problem z uploadem zdjęć więc wysyłam w takiej formie. Mam nadzieje że będzie ok :)

https://lh6.googleusercontent.com/-NEykzDQvV2w/UegHu9eZJvI/AAAAAAAAAns/CYMz09pm1Rg/w979-h551-no/SAM_5030.JPG]Rysunek Jasia

Link nie przekierowywał, poprawiłam troszkę :)
Problem występował, ponieważ dawałaś link do całego albumu, najlepiej w takiej sytuacji kliknąć prawym klawiszem myszy na zdjęcie i kliknąć "Copy Image Location" lub w wersji polskiej "Kopiuj adres obrazka" i ten link wkleić pomiędzy [i m g]TUTAJ LINK[/img] - ale bez spacji pomiędzy img.
URL to link przekierowujący "gdzieś".
Jeszcze inny sposób, to zapisać zdjęcie, zmniejszyć rozmiar (około 800 pikeli wysokosi i 600 szerokosci lub odwrotnie) i dodać przez guzik "+dodaj zdjęcie" pod okienkiem wpisywanego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli w takim razie już wiem w czym był problem - pliki były o prostu zbyt duże. Więc jeszcze raz wklejam dzieła moich pociech, dla których wymarzone wakacje to te spędzone w gronie rodzinnym :-)

P.S. Te wcześniejsze posty dobrze by było usunąć żeby nie robić bałaganu w wątku - ale nie widzę opcji kasowania własnych komentarzy....

monthly_2013_07/konkurs-wymarzone-wakacje_2732.jpg

monthly_2013_07/konkurs-wymarzone-wakacje_2733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maciej (5lat) "wydmuchał" i namalował swoją wymarzoną nadmorską przygodę. Nie ma to jak plaża, piasek, słoneczko i szaleństwo, ale najbardziej marzy aby popływać żaglówką.

monthly_2013_07/konkurs-wymarzone-wakacje_2751.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani!
Mamy wyniki konkursu!

Nagrody trafiają do:

mastach
teresa21100
buffy121

Serdecznie gratulujemy!!

Prosimy o przesłanie swoich danych adresowych na maila konkursy@parenting.pl Temat maila: Wymarzone wakacje + nick z forum

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję, że już wkrótce zrealizują swoje wakacyjne plany!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...