Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Wymarzone wakacje"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do nowego konkursu dla dzieci, które tym razem mogą pochwalić się swoimi zdolnościami plastycznymi!

Zadaniem konkursowym jest:

NARYSUJ, JAK SPĘDZASZ SWOJE WYMARZONE WAKACJE!

Na 3 laureatów czekają wspaniałe zestawy dwóch bloków rysunkowych od Wydawnictwa EGMONT:
Pojazdy i Zwierzęta:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/blokiegmont.jpg

Na rysunki czekamy do 19.07.2013.
Wyniki ogłosimy 23.07.2013r.

Zapraszamy do zabawy!

Odnośnik do komentarza

magdzik
Mam problem z uploadem zdjęć więc wysyłam w takiej formie. Mam nadzieje że będzie ok :)

https://lh6.googleusercontent.com/-NEykzDQvV2w/UegHu9eZJvI/AAAAAAAAAns/CYMz09pm1Rg/w979-h551-no/SAM_5030.JPG]Rysunek Jasia

Link nie przekierowywał, poprawiłam troszkę :)
Problem występował, ponieważ dawałaś link do całego albumu, najlepiej w takiej sytuacji kliknąć prawym klawiszem myszy na zdjęcie i kliknąć "Copy Image Location" lub w wersji polskiej "Kopiuj adres obrazka" i ten link wkleić pomiędzy [i m g]TUTAJ LINK[/img] - ale bez spacji pomiędzy img.
URL to link przekierowujący "gdzieś".
Jeszcze inny sposób, to zapisać zdjęcie, zmniejszyć rozmiar (około 800 pikeli wysokosi i 600 szerokosci lub odwrotnie) i dodać przez guzik "+dodaj zdjęcie" pod okienkiem wpisywanego postu.

Odnośnik do komentarza

Czyli w takim razie już wiem w czym był problem - pliki były o prostu zbyt duże. Więc jeszcze raz wklejam dzieła moich pociech, dla których wymarzone wakacje to te spędzone w gronie rodzinnym :-)

P.S. Te wcześniejsze posty dobrze by było usunąć żeby nie robić bałaganu w wątku - ale nie widzę opcji kasowania własnych komentarzy....

monthly_2013_07/konkurs-wymarzone-wakacje_2732.jpg

monthly_2013_07/konkurs-wymarzone-wakacje_2733.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani!
Mamy wyniki konkursu!

Nagrody trafiają do:

mastach
teresa21100
buffy121

Serdecznie gratulujemy!!

Prosimy o przesłanie swoich danych adresowych na maila konkursy@parenting.pl Temat maila: Wymarzone wakacje + nick z forum

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję, że już wkrótce zrealizują swoje wakacyjne plany!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...