Skocz do zawartości
Forum

Czy wiesz, jak kreatywnie bawić się z dzieckiem?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość karo.lina86

w stu procentach się zgadzam, za mało czasu organizujemy "żeby go fajnie razem spędzić", jest tyle obowiązków, że ledwo z nimi dajemy radę, ale na prawdę warto wybrać się gdzieś razem z mężem i dziećmi na jeden dzień, czy chociaż znaleźć miejsce w parku/za miastem gdzie jest więcej przyrody, niech dzieciom się nie kojarzy, że z rodzicami się tylko siedzi w domu albo ewentualnie u cioci i się tylko nudzą z dorosłymi, to wszystko przekłada się na nasz kontakt z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Gość AnitaŁomża

No niestety teraz coraz ciężej jest dzieci czymś zainteresować... Jak widzę mojego syna, który nic tylko na komputer się pcha, to dostaję białej gorączki. Próbowałąm zainteresować go książkami, piłką nożną, grami zespołowymi - nic. A Wy jak sobie radzicie z takimi przypadkami? Boję się jakie będą następstwa tego jego zachowania...

Odnośnik do komentarza

polecam Park Nauki i rozrywki, byłam wczoraj na otwarciu na pikniku za darmo i wirtualny świat oglądany przez noszone na głowie hełmy wirtualnej rzeczywistości sprawiał bardzo realne wrażenie. Technologicznie lepiej niż kino 3d

Odnośnik do komentarza

pamiętam jak byłam mała to nie lubiłam jak rodzice się mną interesowali w ten sposób, że codziennie o wszystko wypytywali, pytanie jak było w szkole odbierało mi radośc z powrotu do domu. Rodzice musza bardziej się postarać i zrobić coś żeby fajnie spędzać czas, o nic nie pytać a w końcu dziecko samo przyjdzie, tylko musi poczuć ze ma fajnych rodziców ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem zdania że najlepszą zabawa jest taka która prowadzi do nauki, obojętnie czego, czy to nowych umiejętności typu chodzenie czy mówienie w pierwszych latach życia, czy też liczenie i czytanie w nieco późniejszych. Można też na przykład odbyć ciekawą podróż do jakiegoś miejsca żeby maluch poznał trochę świata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...