Skocz do zawartości
Forum

Zajęcia dla dzieci w wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałam się ostatnio, że w parku z dinozaurami, w którym kiedyś byłam niedaleko Opola otwiera się pod koniec czerwca nowy obiekt, tym razem poświęcony człowiekowi i jego ewolucji. Wchodzi się na pokład promu kosmicznego i odbywa wirtualną podróż w czasie, do tego jest mnóstwo wystaw interaktywnych, dostaje się kaski, dzięki którym wszystko widzi się w trójwymiarze a osobisty przewodnik - głos w kasku, o wszytskim opowiada. W czymś takim jeszcze nie byłam.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof_Jeżyna

Z ciekawości wygooglowałem sobie o czym piszecie i faktycznie sam projekt parku robi wrażkę :) Otwarcie jest pod koniec czerwca, chyba w ostatni weekend czy jakoś tak. Szkoda, że mieszkam pod Warszawą, bo z chęcią bym chrześniaka wziął i pokazał mu coś nietypowego.

Odnośnik do komentarza
Gość KrzysiekD

Zdecydowanie trzeba wyjść do ludzi, nawiązać kontakt z innymi rodzicami dzieci z klasy i się zaprzyjaźnić, u nas tak to się zaczęło, są 3 pary takich rodziców, którzy się spotykają a dzieci ze sobą bawią, albo organizujemy jakieś wspólne zabawy, dzieciaki są mega zadowolone, a my też możemy trochę odpocząć, czasem dzieci u siebie nawzajem zostawiamy.

Odnośnik do komentarza

Zawsze można urządzić coś na własną rękę. Przeglądając ostatnio internet zauważyłem ciekawy artykuł na temat imprez tematycznych dla dzieci które organizowane są w domach lub lokalach na zewnątrz. Są one bardzo podobne do urodzin, dzięki czemu większość maluchów świetnie bawi się podczas ich trwania, a my możemy zapewnić im kreatywne i aktywne spędzanie czasu.

Odnośnik do komentarza

półkolonie w moim mieście to niestety kiszka, już lepiej sprawdzają się dziadkowie. Dziadek, stary pasjonat podróżowania, zawsze wymyśli jakiś ciekawy cel wyprawy dla naszego Mareczka. Lepiej takie rzeczy zostawiać profesjonalistom którzy mają doświadczenie w wychowywaniu nas przed laty niż obcym opiekunom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...