Skocz do zawartości
Forum

Zajęcia dla dzieci w wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Czy w waszym mieście są organizowane jakieś zajęć dla przedszkolaków w okresie wakacyjnym. Pytam nie o przedszkole ale o jakieś półkolonie czy zajęcia inne. W moim mieście ciężko o takie a nie ukrywam, że od lutego mój synuś nie chodzi do przedszkola i widocznie ma brak dzieci.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza
Gość Beata366

W Łodzi są organizowane półkolonie sportowo-językowe dla dzieci w Family School. Moja córka uczestniczyła w nich na początku lipca. Bardzo jej się podobało, szczególnie zajęcia z angielskiego, bo szybko podłapała niektóre słówka i piosenki. Codziennie wracała do domu podekscytowana i opowiadała, co ciekawego robiła. Było całe mnóstwo atrakcji: zajęcia plastyczne, kulinarne, taneczne, basen i eksperymentarium.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście w moim miasteczku są zajęcia w Domu Kultury i jak również półkolonie z Kościoła .Dzieci pierwszy raz wzięły udział w półkoloniach z Kościoła i jestem bardzo zadowolona .Dużo atrakcji,basen,wycieczki co 2 dni ,kino,obiady,ognisko,warsztaty plastyczne,muzyczne,teatralne.Zajęcia trwały 2 tygodnie i w sierpniu też 2 tygodnie -dzieci już nie mogą się doczekać;)

Odnośnik do komentarza

U nas były już kluby malucha na zmianę z dziadkami. Obydwa rozwiązania poległy - kluby przez zbyt sztywny i nudny program, synek narzekał, ze w ogóle się nie bawi tylko każą godzinami rysować, albo oglądać bajki edukacyjne.
Dziadkowie mają jeszcze swoje życie i nie chcą się podejmować opieki na pełen etat, więc wybiegaliśmy z mężem na zmianę z pracy o 14-15 czego omal nie przypłaciliśmy zwolnieniami. W tym roku (niestety dopiero w sierpniu) odkryłam pólkolonie w centrum rozrywki dla dzieci (pod wroclawiem), okazało się, że ukochany "lupisek" dzieci w wakacje jest otwarty od rana do wieczora i oprócz wielkiego krytego placu zabaw/malpiego gaju są tam jeszcze fajne zajęcia dla dzieci. Odbierałam po 18 i nie chciały wychodzić :) polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Monika_D

Właśnie zbliżają się kolejne wakacje i mam ten sam problem. Może gdzieś na tydzień wyjedziemy ale tak to cały czas w mieście. Może wiecie gdzie we Wrocławiu można znaleźć fajne zajęcia dla dzieci, żeby im się ciągle nie nudziło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...