Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę przez petting?


Gość anonimowy11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimowy11

Witam serdecznie. Sprawa wygląda następująco. Postanowiliśmy zaszalec z dziewczyna. Poprosila mnie żebym pokazał jej jak sie masturbuję. No i doszedłem. I teraz tak pierwsze kwestia wydaje mi sie że troche poleciało na spodnie(moje, dokladniej na nogawkę) wytarłem to ręką (ciemno było nie widziałem dokładnie) potem usiedliśmy my (oczywiście ja umyłem ręce) ale po jakimś czasie znowu dotknąłem spodnie i były wilgotne w miejscu gdzie mogło znajdowac sie nasienie (po jakiś 30 minutach). Po chwili doszło do tego że wsadziłem palec serdeczny w miejsce intymne partnerki (to już po 40 minutach od samego faktu który sie przydarzył) ale wyglądało to tak że bawiłem sie łechtaczką partnerki i maksymalnie palec włożyłem do połowy drugiego opuszka (mówimy oczywiście o palcu serdecznym). Bawiliśmy sie tak przez długi czas. Moje pytanie jest oczywiście jasne czy partnerka mogła zajśc w ciąże po tym + dodam jeszcze do tego że jest dziewicą. Bardzo prosze o szybką i profesjonalną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość anonimowy11

Witam serdecznie. Sprawa wygląda następująco. Postanowiliśmy zaszalec z dziewczyna. Poprosila mnie żebym pokazał jej jak sie masturbuję. No i doszedłem. I teraz tak pierwsze kwestia wydaje mi sie że troche poleciało na spodnie(moje, dokladniej na nogawkę) wytarłem to ręką (ciemno było nie widziałem dokładnie) potem usiedliśmy my (oczywiście ja umyłem ręce) ale po jakimś czasie znowu dotknąłem spodnie i były wilgotne w miejscu gdzie mogło znajdowac sie nasienie (po jakiś 30 minutach). Po chwili doszło do tego że wsadziłem palec serdeczny w miejsce intymne partnerki (to już po 40 minutach od samego faktu który sie przydarzył) ale wyglądało to tak że bawiłem sie łechtaczką partnerki i maksymalnie palec włożyłem do połowy drugiego opuszka (mówimy oczywiście o palcu serdecznym). Bawiliśmy sie tak przez długi czas. Moje pytanie jest oczywiście jasne czy partnerka mogła zajśc w ciąże po tym + dodam jeszcze do tego że jest dziewicą. Bardzo prosze o szybką i profesjonalną odpowiedź. Bardzo prosze o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...