Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,
jestem tu po raz pierwszy. mam ogromny problem ponieważ wczoraj byłam u ginekologa, wszystko było ok, zrobił mi cytologie, usg i ogólne badanie
niestety dziś dostałam plamienia. nie wiem dlaczego i czy to normalne po wizycie. W poniedziałek wyjeżdżam na urlop i nie wiem co robić. bardzo prosze o rade, może któras z Was miała podobną sytuacje

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, słuchajcie... od kilku miesięcy staram się o dziecko ... jak narazie nie wwychodziło, miesiaczke powinnam dostać za 4 dni, zawsze mialam regularną. wczoraj wieczorem zaczal mnie boleć brzuch .... myslalam ,że to miesiaczka, bóle ustąpiły po nocy i sa tylko brązowe plamienia, lekkie ... czy to może być oznaka ciąży? nigdy wcześniej nie mialam plamień brązowych zamiast okresu, za to moja miesiaczka zawsze byla bolesna i to bardzo do tego obfita... Bardzo chcialabym mieć dziecko /.. czy to możliwe ,że ejstem w ciązy ??? zekam na wasza odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
ja także jestem pierwszy raz na forum. I jestem w podobnej sytuacji jak niektóre z Was.
Dwa dni przed planowaną miesiączką plamię na brązowo, wcześniej miałam silne kłucia brzucha.
Zanim tu trafiłam zdążyłam się pożegnać z nadzieją na dzidzię w tym cyklu, zrobiłam wcz test, wynik okazał się negatywny. Pomyślałam, że te plamienia na to początek miesiączki i choć nie zdarzało się tak wcześniej, wytłumaczyłam sobie to reakcją na niedawne odstawienie tabletek.
Ciekawa jestem bardzo, co z tego wyjdzie :)
Pozdrawiam Was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Czytam z ciekawością cały ten wątek i postanowiłam się przyłączyć,
Marcelina
gratuluję ciąży.
Ja również staram się od kilku miesięcy o dzidzię.
Ale w ostatnim cyklu postanowiłam przestać się starać i wzięlam dwie tabletki antykoncpecyjne(Yasminelle , brałam je regularnie od kilku lat) .
Po dwóch dniach brania tabletek stwierdziłam, że jednak może jeszcze popróbuję.
Starania o ciążę chciałam przełożyć z powodów zawodowych.
Cylke miałam regularne co 28 dni. Miesiączkę powinnam dostać w sobotę, dzisiaj jest niedziela,a miesiączki brak są tylko brązowe plamienia o których pisała MArcelina.
U mnie takie plamienia występowały zawsze przed miesiączką.
A teraz jest drugi dzień w którym powinnam mieć miesiączkę a są plamienia.
Nie chcę robić testu , gdyż ostatnio tyle razy już je robiłam i ciągle był wynik negatywny.
Być może okres mi się przesunął przez te dwie tabletki antykoncepcyjne które wzięłam w tym cyklu.
Jestem ciekawa jak to wszystko się skończy czy za chwile dostanę normlany okres, czy to może ciąża.

Odnośnik do komentarza

Ja w cyklu, w którym się udało miałam te plamienia przez cały dzień, przeważnie potem przychodziła @, a tamtym razem na następny dzień było czysto. Jak jest u Ciebie? Obserwuj jeszcze organizm ze 2 dni, jeśli @ nie przyjdzie to pewnie będzie to to :D
Ja już czekam na rozwiązanie, wydaje mi się, że noszę tą ciążę ze 2 lata - jak słoń :)
Pozdrawiam i owocnych bzyków życzę!

Odnośnik do komentarza

u mnie też tak to zazwyczaj wygląda, plamienie takie brązowe a potem okres.teraz też tak mam. ale normlanie okres powinien być wczoraj. może przez te dwie tabletki przestawił się trcohę. czekam ale mam wrażenie że za chwilę dostanę okres gdyż zaczeły boleć mnie plecy z tyłu tak jak zazwyczaj.dam znać jutro. myślałam, ze zajście w ciąże to prosta sprawa okazuje się, że nie. Już sama nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza

w sobotę dostałam okres, tzn. myślałam, że jest to okres - wyglądał prawie tak samo jak zwykle, może był tylko mniej obfity, w niedzielę kupiłam sobie jeszcze nową paczkę podpasek;-)...
z jednej strony myśłam, ze wszystko jest jak zawsze....jednakże intuicja podpowiadała mi coś innego... w środę zrobiłam test i wyskoczyły 2 kreseczki;-)

Odnośnik do komentarza

Marcelina
2 dni temu powinnam dostać okres, ale już 3 dzień mam tylko brązowe brudzenie. Czy któraś z Was miała takie coś? Nie odpowiadajcie mi proszę "zrób test", tylko podzielcie się, jeśli Wam się tak przydarzyło, dziękuję.

witam jestem nowa. ja nie mam okresu już 1,5 miesiąca tylko plamienie i mój ginekolog skierował mnie na badania beta HCG ilość, żeby wykluczyć ciążę poza maciczną bo w USG wyszło że w ciąży nie jestem najlepiej iść do lekarza bo tak nie powinno być jest to nie prawidłowy objaw. Im wcześniej się idzie tym lepiej nie chcę straszyć ale urodziłam dziecko ma juz 4 latka i plamienia w ciąży nie miałam ani raz- przez całą ciążę więc lepiej idź do lekarza, moja rada, pozdr

Odnośnik do komentarza

Załamana1
dziękuje ale czy to oznacza ze mogę być w ciąży?? bo do tego dochodzi jeszcze nie wielki ból piersi i wydaje mi się jakby były troszkę nabrzmiałe

tak jesli to plamnienie implementacyjne to znczy ze mozesz byc w ciazy
musisz koniecznie zrobic test i będzie wówczas wszytsko jasne

13.10.2005- Weroniczka
http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20051013_-8_Moja%20Weroniczka%20ma.png
16.10.2007 Wiktorek
http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20071016_1_Moj%20Wiktorek.png

07.2013 Kropka
http://www.suwaczki.com/tickers/7u22rjjg974tecnc.png

Odnośnik do komentarza

Otórz mam taki problem a mianowicie od kiedy dostałam okres miałam go bardzo regularnie.W 2007r. zaczełam brać tabletki anty (harmonet) i brałam je do sierpnia 2008r.Przytyłam prawie 20kg Wtedy wszystko mi się poprzestawiało i i okres miałam tak co 3 miesiące (czasami dłużej) od lipca 2009r. praktycznie wszystko wróciło do normy co miesiąc dostawałam okres byłam u pani gin która stwierdziła że mam pęcherzyki na jajnikach!I że to mogą być policysctyczne jajniki i że powinnam schudnąć więc schudłam 10kg w ciągu 3 miesięcy. W zeszłym miesiącu okres spóźnił mi o tydzień, był skąpy i trwał tylko 4 dni (zazwyczaj 6-7) . Za to w tym miesiącu zamiast okresu znowu z tygodniowym opóźnieniem dostałam brązowych upławów które już trwają 6 dni!Tylko nie tak mocno jak okres a takie zabrudzenie lekkie na wkładce!I chyba się kończą!A normalnego okresu brak!Zrobiłam test ciążowy gdyż nie mogę wykluczyć że nie jestem w ciąży ale wyszedł negatywnie!Nadal bolą mnie piersi jak przy okresie i nie wiem jakby żyłki mi wychodzą!Mogę stwierdzić że więcej chodzę siusiu ale ten test jednak wyszedł negatywnie!Może mi ktoś powiedzieć co to może być??Chyba bez wizyty u gin się nie obejdzie!Tyle że ona sobie myśli że wszyscy są tak w temacie wykształceni jak ona i chciałabym się dowiedzieć coś zanim do niej zajże!Pozdrawiam i z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza

klodi 88"Zrobiłam test ciążowy gdyż nie mogę wykluczyć że nie jestem w ciąży ale wyszedł negatywnie!Nadal bolą mnie piersi jak przy okresie i nie wiem jakby żyłki mi wychodzą!Mogę stwierdzić że więcej chodzę siusiu ale ten test jednak wyszedł negatywnie!Może mi ktoś powiedzieć co to może być??"

Witaj. moim zdaniem powinnaś iść do lekarza. ja tak miałam i gin natychmiast skierował mnie na badanie beta hcg ilość bo gin podejrzewała ciąże pozamaciczną:/ lepiej nie ryzykować. w szczególności jeżeli masz objawy ciąży pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja mialam cos dziwnego-ostatnia miesiaczke dostalam 19.05.2010-teraz dostalam 14.06.2010 ale to nie byla miesiaczka tylko plamienie dosyc duzo i bardzo brunatno-brazowe i trwalo do 20.06.2010 i tyle i jeszcze nie dostalam miesiaczki ,a przed tym plamieniem strasznie powiekszyly sie piersi i bolaly oraz bolalo mnie w dole brzucha.To co to moze oznaczac-CIAZE!

:36_2_51:

Odnośnik do komentarza

klopocik2010
klodi 88"Zrobiłam test ciążowy gdyż nie mogę wykluczyć że nie jestem w ciąży ale wyszedł negatywnie!Nadal bolą mnie piersi jak przy okresie i nie wiem jakby żyłki mi wychodzą!Mogę stwierdzić że więcej chodzę siusiu ale ten test jednak wyszedł negatywnie!Może mi ktoś powiedzieć co to może być??"

Witaj. moim zdaniem powinnaś iść do lekarza. ja tak miałam i gin natychmiast skierował mnie na badanie beta hcg ilość bo gin podejrzewała ciąże pozamaciczną:/ lepiej nie ryzykować. w szczególności jeżeli masz objawy ciąży pozdrawiam

WITAJ-u mnie bylo podobnie.na poczatku miesiaca bolaly mnie piersi,urosly ze dwa numery,byly na nich zylki,bylam zmeczona ,ciagle bym spala,czasem bylo mi nie dobrze,ale nie wymiotowalam i chodzilam czesto sikac.Powinnam dostac miesiaczke 17.06,a dostalam plamienia14.06 i to byla krew ale bardzo ciemna brazowa.czyli zadna to miesiaczka i nie wiem czekam do nastepnego okresu jak nie bedzie 10-12.06-to robie test, i tobie dobrze radze ,nie mysl o tym poczekaj do miesiaczki,jak nie przyjdzie rob test albo idz na bete.:)PODRAWIAM

:36_2_51:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :) Jestem tutaj Nowa, czytam Wasze posty na forum i postanowiłam się przyłączyć :) Otóż też mam problem taki iż jestem po dwóch stratach ciąży, a teraz z mężem staramy się o dzidziusia, bardzo chcemy mieć dziecko. Natomist mój problem jest taki, że mam w sobie wirusa "cytomegalia" robiłam badania i wyszedł mi wynik wątpliwy, teraz nie dawno robiłam je ponownie i wyszedł wynik negatywny. Teraz gdy narazie nie mam żadnyc problemów postanowiliśmy starać sie o dzidziusia :) ale moj probelm nie dotyczy tej bakterii tylko od 2 dni mam plamienia takie brązowe... a @ powinnam dostać jutro ... Jak narazie bolą mnie tylko piersi, a wczoraj wieczorem zaczęło mnie mdlić. Natomist przedwczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, dzisiaj tez powtórzyłam i również wyszedł negatywny... Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim ponieważ boję się stracić następnego dzidziusia jeśli jestem w ciąży. Mam też następny problem, jestem obecnie za granicą i do lekarza jest tu bardzoo ciężko bo przyjmuje tylko lekarz ogólny i nie ma takiej mozliwości iść do gina! Jeśli stan zagraża Twojemu zdrowiu to wtedy się zobaczysz z ginem! Proszę napiszcie coś na ten temat bo nigdy wcześniej nie miałam takich plamień ...
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Powiem ci tak poczekaj do nastepnej miesiaczki u mnie bylo podobnie 19.05 miesiaczka normalnie potem powinnam dostac 17,06 okres i dostalam 14.06 ale brazowe plamienia trwaly okolo 6-7 dni i piersi mnie bolaly nie dobrze mi bylo i sikalam ciagle i nie moglam sie zalatwic i robilam 2 testy tydzien po tygodniu i nic az teraz mialam dostac miesiaczke 12 ,07 i nie przyszla i zrobilam test i pozytywny wyszedl tak ze lepiej jeszcze poczekac ,a plamienia to nie zawsze cos zlego ,ale najlepiej isc do lekarza wiem ze jest problem za granica bo sama jestem ale sklam ze cie bardzo boli brzuch od kilku dni i to pomoze napewno cie przyjmie ,ja tak zrobilam hi

:36_2_51:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...