Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

To badanie zrobisz praktycznie w kazdym laboratorium,koszt okolo 30-40 PLN.Ja niestety mieszkam w anglii a tu takich badan sie nie wykonuje,gdybym byla w Polsce to zrobilabym je od razu zamiast testow...Tu jedynie robia w takich sytuacjach badanie z moczu laboratoryjnie ale zeby to zrobic najpierw trzeba isc do lekarza GP - odpowiednik lekarza pierwszego kontaktu w Polsce i on kieruje na takie badanie.Ja sie zarejestrowalam i jutro mam wizyte...zobaczymy...bo robilam test po raz drugi 7 dni po terminie okresu i tez wyszedl mi negatywny a mam duzo dziwnych objawow i to mnie zastanawia...

Odnośnik do komentarza

Hmm... Minelo 15 dni, okresu brak, a przed paroma godz znowu dostalam brazowego plamienia w malych ilosciach ;/ chyba w pon dzwonie zeby mnie natychmiastowo przyjeli bo nawet jesli badanie krwi wskaze na ciaze to nic mi to nie pomoze zbytnio samo w sobie... Boje sie...
Bolec mnie nic nie boli...czasami czuje cos w jajniku lewym ale bolem bym tego nie nazwala...

Odnośnik do komentarza

U mnie było dokładnie tak jak piszesz. Najpierw plamienie, testy nie wychodziły (żaden
z dostępnych w aptece) dopiero lekarz potwierdził ciążę. Potem jeszcze kilka razy
w czasie ciąży miałam plamienie, w dniach w których powinnam mieć okres.
Powodzenia i polecam wizytę u lekarza :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to nie oznaka ciąży.. Przynajmniej ja tak myślę.. Różne rzeczy się dzieją, są jakieś tam plamienia, nawet brzuch mnie bolał jakbym miała okres dostać, ale nie spotkałam się z brunatnym plamieniem w czasie ciąży ( chyba, że ktoś miał normalnie okres.. co jest możliwe, chociaż raczej rzadko)..
Pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/7a61423504.png

http://www.suwaczek.pl/cache/73ef5b1ebc.png

Odnośnik do komentarza

Nie biore tabsow.

Ale mam pytanko

11, 12, 13 i teraz 14 dnia cyklu zaczelam plamic. 11 dnia tak rozowo i chwile, 12 tez, 13 brazowe palmienia caly dzien (rano bolal brzuch) i teraz 14 pobolewa brzuch wydzielina tez jest brazowa i od popoludnia

Nie wspozyje. Ale mimo wszytsko boje sie co to moze byc...No ciaza to raczej, nie...chyba ze mozliwe jest, ze pod prysznicem publicznym ( a mieszkam w akadmiku) jak sie podmywalam to moze na kurkach cos zostalo i to przenioslam...No ale...przeciez to tak niepeawdopodobne...

Wiec...To chyba nie mozliwe ze to plamienie bedace objawem ciazy (no bo jak). Poza tym 11-14 dzien cyklu to przeca chyba dopiero owulacja (mam cykle min. 30 dni) wiec zaplodnienie teraz dopiero jest mozliwe....

Czy to moze byc krawienie zwiazane z owulacja ? I czy mozna takowe miec az 4 juz dni...nie wiem co jutro bedzie.

od wczoraj bola mnie piersi. 12 dnia cyklu mialam tez bol jajnikow...

Blagam odpowiedzice...

Odnośnik do komentarza

Ból jajników w 12 dniu to norma przed owulacją. Ciąża jest tu wykluczona, poza tym plamienie kilkudniowe nie jest oznaką ciąży.
Plamienie może powodować nadżerka, polip, bakterie albo stan zapalny.
Nie denerwuj się dziewczyno, bo nie ma czym, umów się na wizytę i sprawdź co się dzieje w Twoim środku.
Jeśli to nadżerka to jesteś kolejną, która ją ma, lekarz musi zrobić cytologię i leczyć środkami lub w ostateczności zabiegiem, który nic nie boli. W przypadku bakterii (ja prawdopodobnie przez nie plamiłam kilka dni przed okresem) dostajesz antybiotyk na kilka dni i po bólu.
Skoro korzystasz z łazienek w akademiku to stan zapalny wywołany przez bakterie byłby jak najbardziej prawdopodobny. Lekarz zleci Ci posiew i przepisze antybiotyk. Trzymam kciuki za bakterie, bo to się najkrócej leczy!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)Moj przypadek jest naprawde niezły...Otóż ostatnia @ mialam 8 kwietnia(cykle długie ok 30-31dni)Powinnam dostac okres ok 7go no 8go maja...4-go maja z moim narzeczonym kochalismy sie do końca gdyz generalnie mialam nieplodne dni i od zawsze tak robilismy -nigdy nic sie nie zdarzyło-ogolnie nie raz bylo do @ 5-6 dni i nie zachodzilam w ciążę.A teraz hit!Prawdopodobnie jestem na pocztaku 3 go tygodnia!!...Najpierw po terminie spodziewnej @ robiam chyba z 4-5 testów ale nic nie wychodzilo....W ubiegłym tygodniu poszlam do Giny a ta w badaniu niczego nie wyczuła-zadnej ciąży..skierowala mnie na bete i wyszlo 109,5...co dla poczatku 3 tyg jest raczej bardzoooo malutko,nie wiem co o tym sądzic-dzis powtarzalam bete i jutro mam wyniki-nie wiem ile wyjdzie...W sumie nic z tego nie rozumiem-gina nie wyczula nic,testy byly negatywne,dopiero beta jakos cos pokazala-chociaz malutko...a oprocz bolących piersi nic kompletnie mi nie dolega-nic,zero spania,zachcianek,mdlości...zgagi itp...Wyraźcie opinie na ten temat jesli moge prosic..:-)Jutro mam wyniki i Gine ale zyje w totalnym amoku bo niczego nie jestem pewna...Wolałabym zaskoczyc 2-3 miesiace pozniej gdyz mam ślub w czerwcu i nie usmiecha mi sie byc wtedy w 2 (jak cos)miesiacu ciąży....

Odnośnik do komentarza

Piszesz, że w dni niepłodne kochaliście się "do końca", a jak w dni płodne - "z wyskokiem"? Pamiętaj, że "wyskok" nie jest dobrym środkiem antykoncepcji, bo plemniki mogą wydostać się jeszcze przed wytryskiem. Ale jeżeli zaszłaś 5 dni przed @ to definitywnie przesunął Ci się cykl. Jeśli jesteś w ciąży to gratulacje, a na ślubie jeszcze nic nie będzie widać - nie będziesz mogła tylko pić alkoholu, to jedyna różnica.

Odnośnik do komentarza

hejka
mam pytanko. od dwoch miesiecy staramy sie o dzidzi. w poniedzialek dostalam niestety @. byla bardzo bolesna. trwala 3-4dni. teraz mam dziwne plamienia i ciegnacy sie sluz. pobolewa mnie podbrzusze i jestem bardzo spiaca. czesto chodze siusiu. czy moge byc w ciazy pomimo okresu? czy jest ze mna cos nie tak? jutro zrobie rano test. ale boje sie. czy Wy dziewczyny mialyscie podobnie przy zajsciu w ciaze?? tak bym chciala miec malenstwo. a moze sie za bardzo nakrecam. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hej wszytskim mam pytanie kochałam sie z chłopakiem i na nastempny dzien miałam brazowe plamienia przez 3 dni i pozniej 2 dni taki niby bardzo skąpy okres ( w co watpie ze to był okres) po tygodniu zas sie kochalismy i pekła gumka i własnie minoł tydzien i mam brazowe plamienia jakby nie ptarezc na to ze niewiem czy to o czym pisałam było okresem to okres miałam 14nastego i w dzien swojej miesiaczki zamist niej mam plamienia to moze byc ciąża? robiłam test wyszło ze nie ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...