Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

~wer
Witam mam nieregularne cykle w zeszłym miesiącu dostalam @ 4 lipca a od 6 sierpnia mam plemienia jasno rozowe a dzis krew tzn tylko na papierze kiedy sie podcieram. Co to moze byc ? Od 4 lat staramy sie o dziecko.

To może być wszystko. Jak chcesz dokładnie wiedzieć, to udaj się na wizytę do gina. A zanim do niego pójdziesz, to zrób sobie test ciążowy.
Pozdrawiam i życzę dobrych wieści :)
Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam problem i może ktoś też tak miał. Ogólnie mimo niedoczynności tarczycy ( wynik w normie) mam regularny cykl 28dniowy. Ostatni tylko był krótszy 25dc i okres trwał 3-4 dni kiedy normalnie mam 6-7 dni. 26 sierpnia powinnam dostać @, lecz do tej pory nie dostałam. W czwartek plamiłam na brązowo. W piątek myślałam, że już dostałam @ ale krwawienie trwało tylko jeden dzień i była to ciemna krew, wręcz czarna bez skrzepów. W sobotę i niedzielę plamiłam ale bardzo mało i też na brązowo. A od poniedziałku na wkładce pojawiało się kilka plamek brązowych. We wtorek wykonałam test ale wynik był negatywny. Dodam, że od jakichś 2tyg mam mdłości, zawroty głowy, jestem zmęczona i mega senna. Nie mam apetytu i pobolewa mnie podbrzusze. 2 tyg temu byłam też u gin i miałam robione usg dopochwowe i wszystko ze mną okej. Czy ktoś miał podobnie? Nie wiem co robić. Poradzi ktoś coś?

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem. 3 wrzesnia mialam owulacje. oczywiscie wspolzyje z partnerem bez zabezpieczenia od lipca. za kazdym razem nic jedna ciaze w 2015 juz stracilam. teraz nie wiem czy jestem w ciąży czy nie.
wiec tak. 19 wrzesnia powinna zaczac mi sie @. oczywiscie nie dostalam. testy negatywne. dzisiaj po 5 dniach mam plamienia jakby okres ale bardzo slabiutki. 16 wrzesnia rowniez byl sie kochalismy. bardzo pragne miec maluszka marze o tym ale boje sie ze nic z tego nie wyszlo. od 21 wrzesnia mierzylam dopochwowo temperature byla 37,2 - 37,5. w niedziele rano 36,6. nie wiem co to do konca znaczy. teraz boli mnie brzuch jak na normalny okres moze nieco mocniej niz zwykle. czy jest szansa ze moge być w ciazy? ostatnio zauwazylam duzo biale suchej "wydzieliny" sporo jej bylo. pozniej miala taki inny wyraz tzn byla lepka.
naczytalam sie w internecie ze jak jest ciaza 3 tygodniowa moze byc poronienie i boje sie.
moze ktos pomoc. jestem zalamana. przepraszam za ta pisownie. jestem w tym kiepska.

Odnośnik do komentarza

Witam.mam pytanko,ostatnią @ miałam 12.08 ,spoznia mi się 14dni,ale w piątek 23 dostalam brązowego plamienia trwa ono do dzis.czuje sie dobrze,bo podczas @umieram z bolu ,zawsze mam nieregularne @ ,nieraz 5 dni,innym razem w terminie czasami nawet 2tyg ale wtedy przychodziła.miała ktoraś z was tak?moze to zapalenie?testu nie robiłam

Odnośnik do komentarza

grzybicy nie mam tego jestem pewna. dbam bardzo o higiene i zadnego nieprzyjemnego zapachu nie bylo a tym bardziej pieczenia itp. mam teraz okres niestety bardzo silny mnostwo skrzepow i okropny bol prawego jajnika. cos mi sie zdaje ze nigdy nie zajde już w ciaze

Odnośnik do komentarza

Hejka.robilam dwa testy w pn wieczorem i wczoraj rano ,testy negatywne,plamienie nadal sie utrzymuje.bylam u ginekologa nie dawno i wszystko ze mna dobrze,wiec niewiem co sie dzieje,moze po prostu to taka @ albo ciaza? A na test za wczesnie?@miałam miec 12 września a tu plamię lekko .

Odnośnik do komentarza

Karincia, grzybica nie zawsze daje nieprzyjemny zapach czy uczucie pieczenia. Samemu nigdy nie będzie się pewnym w 100% czy rzeczywiście się jej nie ma, dlatego dobrze iść do gina na kontrolę.
A w ciąże zajdziesz na pewno w swoim czasie :)
Skrzepy to nie jest dobry objaw, koniecznie idź do gina, a jeśli tak bardzo cię boli, to ja bym pojechała na ostry dyżur na ginekologię.

Odnośnik do komentarza

Hej.wizyte miałam przed plamieniami,ginekolog powiedziala ze jestem zdrowa.jest 10siaty dzien plamien tzn jest tez krew jasna a zero okresu a w pierwszy i drugi dzien lało sie ze mnie hoho podczas @ a teraz zero bolu brzucha,piersi itd.mam test ciazowy ale zrobie go jutro rano i jak bd negatywny ,ide do ginekologa bo moze to byc jakaś choroba lub hormony.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, nie byłam nigdy w ciązy, aczkolwiek zdarzalo mi się, że się spóźniał okres 2-3 dni i się nakręcałam. Tym razem jest nieco inna sytuacja. 1.09 miałam okres, kolejnego spodziewałam sie około 29.09 - ale nic. Myslałam, ze pewnie znowu sie spóźni. I faktycznie 1.10 z samego rana obudziło mnie krwawienie, ale z wyjątkowo mocnym bólem, tak że nawet nospa max nie pomagała. Caly dzień rwała bardziej jedna strona, ale krwawienie nie było mocniejsze niż zwyle, nawet bym powiedziała, ze mniejsze i bez skrzepow, ktore mi sie zdarzaja. Normalnie okres u mnie trwa 6-7 dni, a tu 2.10 tylko delikatne plamienie jak na koniec @. 3.10 czytso i już sladu nie było po miesiaczce... wieczorem tylko bardzo delikatne plamienie a dzis w ciagu dnia te zjuz nic... Odkad miesiaczkuje czyli od około 16 lat nie mialam takiej sytuacji w swoim zyciu, aby miesiaczka trwala 2 dni! Dziś caly dzień czuję, że moje podbrzusze jest jakby napiete, delikatne kłocie po obu stronach podbrzusza, chwilami jakby ciagniecie delikatne w okolicy pachwin no i dolny odcinek pleców czuje. Co było tez inne niz zwykle - brak przedmiesiaczkowego bólu persi, który mam co miesiac normalnie. Nie zabezpieczamy sie z partnerem - jedynie stosunek przerywany w dni płodne. Test zrobiony dzis po południu - negatywny. Czy ktoras z Was miała taka sytuacje na poczatku ciązy??

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie kobitki mam 24 lata i jedno dziecko 3 letnie .
Ostatni @ miałam od 4 do 8 pazdziernika mam regularne @ gora 1 dzień różnicy obliczac dni plodne z pomocną aplikacja wyszło mi od 14-19 pazdziernika i ot 15 spałam z chłopakiem z finiszem...
Tak więc nie mogłam się doczekać czy @ się pojawi 29 października (dokładnie 3 dni przed spodziewana @) zrobiłam test płytowy wyszedł negatywny ...
Więc już czekałam na okres ale czułam takie dziwne ciagniecie gdy dnia 31 października i 1 listopada dostałam brązowych plamien (bez krwi) bardzo ubogich sama wkładka wystarczyła a 2 już nie bylo nic ani plamien ani okresu ani boli brzucha ...
Miał ktoś tak oczywiście jutro pójdę po jeszcze 1 test

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...