Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
młoda mama

...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

młoda mama myślę że nie będziesz miała żadnych problemów,ale karta ciąży pozwala określic czy Twoja ciąża przebiega prawidłowo no i czy Ty jesteś zdrowa,nie rozumiem czy nie chodzisz do lekarza????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patusia23

młoda mama
ciąże prowadziłam w innym mieście karta zagineła przy przeprowadzce a teraz nie mam czasu pojechac do tamtego gin. a na dniach rodze...

Trzymam kciuki oby nie było żadnych problemów,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żaden szpital nie może Ci odmówić przyjęcia, natomiast jest to o tyle problematyczne, że karta ciąży to informacja o Tobie i dziecku...jeśli coś się będzie działo z Tobą lub dzieckiem, pomoc będzie wymagała czasu, gdyż lekarze będę musieli wszystko po kolei sprawdzać...mam nadzieję, że chociaż komplet badań posiadasz..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szani

i tu jest roznie kiedy ja rodzilam a wlasciwie juz kiedy wychodzilam ze szpitala była dziewczyna ktora miala 4 cm rozwarcia i szpital jej nie przyjął. powiedzieli zeby pojechala do innego szpitala. Z tego co usłyszalam szpital niemoze odmowic przyjecia kobiecie ktorej wody plodowe odeszly badz tez ktora jest juz na bólach partych. Niewiem ile w tym prawdy ale "u mnie" w szpitalu odmowiono przyjcia pacjentki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie rodzącą kobietę miałam na myśli...źle się wyraziłam...ja pojechałam do szpitala z 8cm rozwarciem, więc nikt by mnie nie wyrzucił...
drugie dziecko rodziłam na Żelaznej w św. Zofii i wiem, że gdybym nie miała karty ciąży, ba! nawet wyniku WR to by mnie nie przyjęli....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehhh...aż mnie krew zalewa, jak sobie pomyślę, że też karty ciąży nie miałam. Tym bardziej, że mam cukrzycę i musiałam rodzić na polnej w Poznaniu, a do Poznania mam 80 km. Ciążę miałam prowadzoną w poradni przyszpitalnej w Poznaniu i myślałam, że chociaż wcześniej wezmą mnie na oddział patologii do Poznania, a oni nic...nie obchodziło ich że mam 80 km i mogę nie zdążyć dojechać... Szczęście w nieszczęściu, że zaczęłam się źle czuć na dwa tygodnie przed terminem, pojechałam tam na izbę przyjęć i mnie przyjęli i już zostałam do porodu... Nawet nie chce myśleć co by było gdybym zaczęła rodzić wcześniej bez karty ciąży z dala od Poznania i jeszcze z cukrzycą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fakt faktem-karta ciąży to mnóstwo potrzebnych informacji ale...
ja rodząc nie miałam ze sobą karty ciąży i normalnie, bez problemu mnie przyjęli. Jej posiadanie nie jest warunkiem przyjęcia rodzącej-bez przesady. A jesli jakiś szpital tego wymaga i z powodu jej braku nie przyjmuje rodzących to szkoda słów aby wypowiadać się na temat takiego szpitala....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...