Skocz do zawartości
Forum

...


młoda mama

Rekomendowane odpowiedzi

żaden szpital nie może Ci odmówić przyjęcia, natomiast jest to o tyle problematyczne, że karta ciąży to informacja o Tobie i dziecku...jeśli coś się będzie działo z Tobą lub dzieckiem, pomoc będzie wymagała czasu, gdyż lekarze będę musieli wszystko po kolei sprawdzać...mam nadzieję, że chociaż komplet badań posiadasz..

Odnośnik do komentarza

i tu jest roznie kiedy ja rodzilam a wlasciwie juz kiedy wychodzilam ze szpitala była dziewczyna ktora miala 4 cm rozwarcia i szpital jej nie przyjął. powiedzieli zeby pojechala do innego szpitala. Z tego co usłyszalam szpital niemoze odmowic przyjecia kobiecie ktorej wody plodowe odeszly badz tez ktora jest juz na bólach partych. Niewiem ile w tym prawdy ale "u mnie" w szpitalu odmowiono przyjcia pacjentki

Odnośnik do komentarza

Ehhh...aż mnie krew zalewa, jak sobie pomyślę, że też karty ciąży nie miałam. Tym bardziej, że mam cukrzycę i musiałam rodzić na polnej w Poznaniu, a do Poznania mam 80 km. Ciążę miałam prowadzoną w poradni przyszpitalnej w Poznaniu i myślałam, że chociaż wcześniej wezmą mnie na oddział patologii do Poznania, a oni nic...nie obchodziło ich że mam 80 km i mogę nie zdążyć dojechać... Szczęście w nieszczęściu, że zaczęłam się źle czuć na dwa tygodnie przed terminem, pojechałam tam na izbę przyjęć i mnie przyjęli i już zostałam do porodu... Nawet nie chce myśleć co by było gdybym zaczęła rodzić wcześniej bez karty ciąży z dala od Poznania i jeszcze z cukrzycą...

Odnośnik do komentarza

fakt faktem-karta ciąży to mnóstwo potrzebnych informacji ale...
ja rodząc nie miałam ze sobą karty ciąży i normalnie, bez problemu mnie przyjęli. Jej posiadanie nie jest warunkiem przyjęcia rodzącej-bez przesady. A jesli jakiś szpital tego wymaga i z powodu jej braku nie przyjmuje rodzących to szkoda słów aby wypowiadać się na temat takiego szpitala....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...