Skocz do zawartości
Forum

Ciąża czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kochane. Jestem chwilę w domu i w niedziele znowu na oddział. narazie robią mi tylko badania ale z tego co sie dowiedziałam to raczej to bedzie zaśniad i już chyba nie ma odwrotu. We wtorek jeszcze usg i raczej łyzeczkowanie, chyba że się zdarzy cud. Powoli tracę nadzieję ale jakoś trzeba życ. jest dla kogo!!! Następnym razem się uda!!! Na pewno!! Pozdrawiam was wszystkie!!

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam ze szpitala. Kochane- miało być łyżeczkowanie a jest 4 tydzien i 4 dzień ciąży i wszystko jest wstępnie ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaskoczyłam wszystkich, nawet lekarzy a o sobie to już nie wspomnę!

Odnośnik do komentarza

kasiula060707
Właśnie wróciłam ze szpitala. Kochane- miało być łyżeczkowanie a jest 4 tydzien i 4 dzień ciąży i wszystko jest wstępnie ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaskoczyłam wszystkich, nawet lekarzy a o sobie to już nie wspomnę!

moje najserdeczniejsze gratulacje, mocno trzymam kciuki za całą Twoją ciążę!!! bardzo się cieszę, szczerze gratuluję jeszcze raz:)

Odnośnik do komentarza

Jakoś leci moje Kochane kobietki.Nie pisałam bo dopiero co wysłałam męża za granicę i musialam sobie trochę "poprzeżywać", ale juz jest nieżle i teraz myślę ja jak tam do niego dojechać. Troche daleko bo jakieś 2500 km i trochę sie boję jechać autokarem. Samolotem odpada, a jeszcze muszę zabrać syna i wydaje mi sie że to na sześciolatka może być za długo, bo to az 33 godz jazdy.Była może któras z was tak daleko z dzieciaczkiem? Wytrymamy? Ja jak wszystko będzie dobrze to będę w 12-13 tc, ryzykować i jechac, czy dać sobie spokój? A tak wogóle to u nas super jak na razie, byłam znów na usg po szpitalu i bije juz serduszko mojemu malenkiemu Robaczkowi, rozwija sie bardzo szybko i na razie jest dobrze. Muszę jeszcze tylko odejść z pracy i będę przeszczęśliwa. Pozdrawiam Was wszystkie moje Kochane Duszyczki.

Odnośnik do komentarza

Kasiula o podróż za granicę najlepiej zapytać lekarza, ktory prowadzi twoją ciążę, czasem bywa różnie i nie zawsze lekarz pozwala latać samoltem lub jechać zbyt długo autobusem...trzeba podjąć dobrą decyzję, a co z pociągiem, pociągiem byłoby najlepiej, bo możesz siedzieć, chodzić, leżeć...

ja w 22 tygodniu ciąży jechałam 10 godzin samochodem na ślub siostry i gdybym nie musiała, to bym nie jechała, bo to w ciąży męczące jest i ja jestem za tym, żeby w tym czasie nie podrózować, ale wszystko zależy do twojego samopoczucia, są dziewczyny, które uważają, ze w ciąży łatwiej się wybrać w podróż, niż z kilkumiesięcznym dzieckiem, życzę podjęcia dobrej decyzji!!

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Kasiula o podróż za granicę najlepiej zapytać lekarza, ktory prowadzi twoją ciążę, czasem bywa różnie i nie zawsze lekarz pozwala latać samoltem lub jechać zbyt długo autobusem...trzeba podjąć dobrą decyzję, a co z pociągiem, pociągiem byłoby najlepiej, bo możesz siedzieć, chodzić, leżeć...

ja w 22 tygodniu ciąży jechałam 10 godzin samochodem na ślub siostry i gdybym nie musiała, to bym nie jechała, bo to w ciąży męczące jest i ja jestem za tym, żeby w tym czasie nie podrózować, ale wszystko zależy do twojego samopoczucia, są dziewczyny, które uważają, ze w ciąży łatwiej się wybrać w podróż, niż z kilkumiesięcznym dzieckiem, życzę podjęcia dobrej decyzji!!


Marg pociągiem to tam chyba żadnym nie dojadę, a powiem Ci że chciałabym bo uwielbiam pociagi i naprawde mogłoby być wygodniej niż w autokarze. Trzeba to dobrze przemysleć, dzięki kochana

Odnośnik do komentarza

jerzyna
moje Drogie byłam dziś na usg https://recepcjamedyczna.pl/jforum/usg jestem w ciązy :D !!!!!! To bedzie moje 3 dziecko :D mozecie polecic jakiegos dobrgo ginekologa? ostatnio znalazłam fajne forum https://recepcjamedyczna.pl/jforum/ginekolog czy ktos z niego korzystał?

Nie polecę Ci nikogo bo za daleko mieszkasz,jerzyna. poszukaj kogoś ze swojej okolicy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

kasiula060707
Jakoś leci moje Kochane kobietki.Nie pisałam bo dopiero co wysłałam męża za granicę i musialam sobie trochę "poprzeżywać", ale juz jest nieżle i teraz myślę ja jak tam do niego dojechać. Troche daleko bo jakieś 2500 km i trochę sie boję jechać autokarem. Samolotem odpada, a jeszcze muszę zabrać syna i wydaje mi sie że to na sześciolatka może być za długo, bo to az 33 godz jazdy.Była może któras z was tak daleko z dzieciaczkiem? Wytrymamy? Ja jak wszystko będzie dobrze to będę w 12-13 tc, ryzykować i jechac, czy dać sobie spokój? A tak wogóle to u nas super jak na razie, byłam znów na usg po szpitalu i bije juz serduszko mojemu malenkiemu Robaczkowi, rozwija sie bardzo szybko i na razie jest dobrze. Muszę jeszcze tylko odejść z pracy i będę przeszczęśliwa. Pozdrawiam Was wszystkie moje Kochane Duszyczki.
Kasiula. Jeszcze raz gratuluję! Jeśli chodzi o podróż, ja bym nie jechała. Osobiście jestem trochę za bardzo może ostrożna, ale wychodzę z założenia, że po co kusić los? Ja w ciąży , w 7 m-cu jechałam do teściów PKS, i długo musieli mnie namawiać na ten wyjazd ( podróż tylko 4 h ). Jeśli chodzi o zwolnienie lekarskie na czas ciąży, masz rację, bierz! Wiadomo, ciąża to nie choroba, ale ten okres poświęć sobie i Robaczkowi, dbaj o siebie, ile można! Ja też byłam na L4 w czasie ciąży. Co do wyjazdu, przemyśl to dokładnie, zapytaj lekarza co o tym sądzi. Ja to taki mały tchórzyk jestem...Jutro jadę z bejbikiem do dziadków-PKS, i też strasznie się przejmuję....

Odnośnik do komentarza

jerzyna
moje Drogie byłam dziś na usg https://recepcjamedyczna.pl/jforum/usg jestem w ciązy :D !!!!!! To bedzie moje 3 dziecko :D mozecie polecic jakiegos dobrgo ginekologa? ostatnio znalazłam fajne forum https://recepcjamedyczna.pl/jforum/ginekolog czy ktos z niego korzystał?
Jerzyna, Gratuluję :) Co do forum,nie korzystałąm z niego, więc niestety nie wypowiem się. Lekarza, tak jak pisała Kasiula, ciężko będie polecić, ponieważ nie ten region .....

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci Izabelas że ja też sie boję i też mam obawy, tylko że tyle już planowaliśmy ten wyjazd, synek już taki napalony że jedzie do taty a tu klops. Cały ten wyjazd miał nam pokazać czy mały się zaklimatyzuje tam, czy da sobie radę z jezykiem i w szkole, bo kiedyś chcielibyśmy tam zamieszkać na stale. Mamy okazję i możliwości więc czemu nie? No i teraz dałas mi do myślenia. Wiem że to może byc bezmyślne udawać się w tak daleką trase w ciąży. Tym bardziej, że tyle było stresu i niepewności na początku. Spytam lekarza, jak on zabroni to nigdzie się nie ruszam.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze was spytam o wasze sposoby na wzdęcia? Co mam zrobić żeby był mniej dokuczliwe. Czy jem czy też nie to brzuch mam jak balon. Napięty i wrażliwy. W 7tc wyglądam jak w 5msc:)) Mozna brac espumisan? Wydaje mi się ze w pierwszej ciązy go brałam ale nie jestem pewna i nie pamiętam ile go brałam. Nie mogę na razie spytac lekarza bo wizyte mam dopiero za miesiąc a pęknę:) jak czegos nie wezmę. No i jeszcze wstydliwy problem z wypróżnianiem. Czasem idę do łazienki i załatwiam się bez problemu a czasem to jest po prostu szok. Niby mi się chce a nie mogę. Pomóżcie!!!!

Odnośnik do komentarza

Kasiula. Mój partner też jest za granicą, więc wiem, co czujesz... Nie jestem tu, od wymądrzania się, ale jeśli chodzi o podróż to nie jechałabym na razie....Rozpieszczaj się, ile można, dbaj o Was! Co do wzdęć i wypróżnień, miałam ten sam problem :) i dodatkowo hemoroidy doszły ok 7 m-ca. Na wzdęcia nic nie brałam, samo jakoś przeszło. Wypróżnianie się ....to był koszmar...potrafiłam i 2 tyg nic nie zrobić. Nic nie pomagało, śliwki suszone- jadłam kilogramami, ziółka, woda z miodem....pomogła dopiero activia- jogurty.

Odnośnik do komentarza

Mi też aktivia pomaga, ale słyszałam kiedyś czy gdzieś czytałam że takie jogurty nie są bardzo wskazane, ale dlaczego to nie wiem. Boję się więc!!! Ale jak nic nie pomoże to muszę pic aktivię bo normalnie pękam!!

Odnośnik do komentarza

Przeczytałam oa A do Zet, szczesliwe zakończenie obaw kasiuli i Jerzyna, wspaniale, spokojnych ciąż, a Ty Kasiu moze jednak polecisz samolotem? to chyba byloby najszybciej i najbezpieczniej? pisalaś, ze nie wchodzi w grę, ale to z powodu dojazdu czy boisz się? w każdym razie madrego i najlepszego wyboru życzę,pozdrawiam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...