Skocz do zawartości
Forum

Zabawki dla dziecka - nowe czy używane?


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie, jeśli kupi się dobrej jakości zabawki, to z pewnością posłużą one również innym dzieciom. Jednak nie wszystko powinno być używane. Ja mam kilka takich i kilka takich. Ostatnio na przykład kupiłam kulodrom drewniany duży     [reklama usunięta] i był to strzał w dziesiątkę. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mam obecnie porównanie 3 sorterów. Mieliśmy Garnuszek na klocuszek który jak dla mnie w tej cenie jest kompletnym niewypałem. Teraz mamy Slimaka fisher price i jak dla mnie jest kiepski...
Za to w gratisie dostalam wybrakowanego słonika (mam 3 klocki zamast 5) i dla takich najmłodszych dzieci bardzo polecam, Ola dziś z moja pomoca wkładala w niego klocki :mrgreen:

Fajne jest to, że ten korpus sie obraca więc daje Oli do rączki klocek, obracam korpus tak, żeby miała na samej górze odpowiadnia dziurke a ona wrzuca klocka. Dzis sama wrzucila ze 3 razy 🙂 Podoba mi sie to, że poza kształtem dziecko dopasowuje tez klocki kolorem bo kazda dziura ma kolorowa obwodke odpowiadającą kolorowi klocka.
Gdy opusci się trąbe wypadaja klocki. Jak dla mnie o wiele za latwo wypadaja i to jest minus ale i tak polecam.

No i polecam spędzanie czasu aktywnie, z dzieciakami lubimy raz na jakiś czas wybrać się do sali zabaw [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wowja tu dobrze napisała, w dobie covidu ważne, żeby zabawki które kupimy bądź dostaniemy można było zdezynfekować po zabawie, szczerze mówiąc takie ,,sezonowe" zabawki mogą być jak dla mnie używane, ale coś co przydaje się na lata to raczej nowe- np jak maty do zabawy. Moja najmłodszą wraz ze starszym bratem szaleją na takiej macie [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jak coś mi się spodoba lub wiem, że chętnie by się tym bawiła, to nie czekam na okazje, tylko kupuje. Sporo zabawek młoda ma też po kuzynkach, dostaje je za każdym razem, jak moja siostra robi u siebie porządki, więc też nie ma wtedy szczególnej okazji. Ale mysle, że jak urodzi się druga, to już tych zabawek kupować nie będę, bo mamy tego już naprawdę dużo 😉

W ostatnim czasie kupuję głównie książki i bajeczki dla dzieci [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim!
Polecam Wam zajrzeć na stronkę Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.w(...)md.pl//
Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji, kreatywnych książeczek, bajek i malowanek z naklejkami, książki kartonowe dla najmłodszych oraz tanie zabawki dla dzieci. Prowadzą również profil na facebooku gdzie organizują mnóstwo super konkursów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...