Skocz do zawartości
Forum

Zabawki dla dziecka - nowe czy używane?


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku kupowałam używane zabawki ale po kilku niezbyt udanych zakupach zaczęłam się za nowymi i z ciekawości sprawdzałam różnice w cenach między używanymi oraz nowymi zabawkami. Okazało się, że niektóre nowe zabawki były tańsze niż te używane, które kupowałam. Co ciekawe w wielu sklepach internetowych z zabawkami da się dostać naprawdę fajne zabawki w atrakcyjnych cenach. Ja ostatnio kupiłam klocki drewniane miasto z literkami, autkami, woreczkiem na klocki oraz matą z puzzli pod klocki i zapłaciłam za nie 69zł! Klocki są naprawdę świetnie wykonane, 115 elementów to bardzo dużo, a używanych w życiu bym nie znalazła, a tym bardziej w takiej cenie . 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu z zabawkami
Odnośnik do komentarza

Z książką nie ma problemu nowa czy używana bo każda jest wartościowa 🙂  Polecam zajrzeć tu [reklama usunięta]. Wydawnictwo MD ma w swojej ofercie kolorowanki z naklejkami, wycinanki, bajki czy książeczki edukacyjne. Teraz nawet oferta została poszerzona o zabawki więc dla każdego coś dobrego 😉

Edytowane przez Wywijaska
Link do księgarni
Odnośnik do komentarza

Ja z siostrą mamy dzieci rok po roku po sobie więc się wymieniamy zabawkami i nie kupujemy nowych. Jak się znudzi jednemu to robimy wymianę - duża oszczędność pieniędzy, zresztą każdy ze znajomych czy rodziny coś zawsze kupi i obdaruje 🙂 ostatnio dostaliśmy klocki i nimi najwięcej się bawimy, ale niedługo trzeba będzie oddać siostrzeńcowi

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Ja mam trójkę przedszkolaków i obecnie nie kupujemy już nowych zabawek. Bawią się po prostu tym co dostali lub w co sami zainwestowaliśmy. Bardzo dobrym zakupem były zabawki interaktywne dla dzieci w tym sklepie [reklama usunięta]. Są bardzo fajne i przede wszystkim pomagają naszym maluchom w rozwoju. 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kilka razy przemknął tu wątek znikopisów.
Może wiecie gdzie teraz są jakieś promocje? Potrzebuję takiego najbardziej prymitywnego ;), żeby Julek się odpimpał od długopisu i gazet  Bardzo lubi jak mu ktoś rysuje, niestety potem próbuje sam - na każdym skrawku papieru jaki mu w ręce wpadnie.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie że wszystko zależy tutaj od tego o jakich zabawkach używanych piszemy. Nie sądzę abym kupiła dzieciom cokolwiek z second handu. Zresztą czasami odwiedzam takie miejsca w poszukiwaniu dla siebie nowych ubrań i w zasadzie w zadnym  z nich niczego sensownego nie widziałam. 

Raczej kupuję dla dzieci mądrzejsze zabawki, chociaż również staram się zwracać uwagę na to aby były to zabawki mądre oraz rozwijające. Kojarzycie modelinę Hay Clay? Kiedyś córka dostała zestaw, bawiła sie nim długo.Aktualnie Netto ma fajną promocję związaną z tą modeliną.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Znudzenie w domu najczesciej jest przerwane- gra na instrumentach typu butelka z groszkiem, piaskiem, chochelką, garnkiem

budowaniem toru przeszkód i przecskiwaniem się- uff i ja nabieram dzieki temu wygladu sportowca

tańcem hulańcem - czyli wariacje z rekoma i nogami

babaranie się gliną, masą solną.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Fajną opcją jest basenik z piłeczkami. Niby prosta rzecz a daje bardzo dużo radości 😉 Dużo frajdy i dobra forma masażu 🙂 [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja kupuję zazwyczaj nowe zabawki, choć od czasu do czasu zdarza mi się kupić coś używanego. Niedawno kupiłam swojemu synowi autko na akumulator. Dokładniej wybrałam model BETA X6 ze sklepu www.auteczka.net . Samochodzik posiada wygodne siedzenie, pilot zdalnego sterowania, mocne akumulatory i pasy bezpieczeństwa. Synek jest bardzo z niego zadowolony.

Edytowane przez MoniaPL
Odnośnik do komentarza
Gość Frendiecosmi

Rowniez mam dwulatka i widzę, ze swietnie sie ostatnio sprawdzaja wszelkie puzzle. Polecam serie czu czu. Poza tym: tablica kredowo-magnetyczna, klocki, piasek kinetyczny, kreatywnie i tworczo :) Lubi również tablice manipulacyjne. Tablice takie uczą dziecko zręczności. Jest tam: zasuwka, klamry, jak również nauka wiązania. Synek bardzo się taka tablicą zainteresował.  Polecam strone Zamiast Tabletu. Można tam znaleźć wiele takich tablic.  Swoją drogą dobra opcja na prezent, jeśli nie macie pojęcia, co mądrego i sensownego kupić.

tablica-manipulacyjna-ciuchcia-mieta-zdj

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to się nie opłaca kupować używanych zabawek, bo teraz jest tak duży wybór przeróżnych zabawek i cały czas są jakieś promocje, że lepiej kupić dzieciom nowe zabawki, przez nikogo wcześniej nieużywane. Mnie się zdarzyła kupić wielokrotnie nowe zabawki za ponad połowę ceny. Najczęściej zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym al.to, w którym mają oryginalne zabawki w promocyjnych cenach. Zresztą mają też inne produkty dla dzieci często w niższych cenach.

Odnośnik do komentarza

Mi również nigdy nie zdarzyło się kupić używanej zabawki, ale nie mam nic przeciwko temu. Niedawno kupiłam swojemu synkowi na urodziny pojazd z jego ulubionej bajki „Psi patrol” i bawi się nim całymi dniami.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Świetną zabawką dla najmłodszych dzieci, która wspiera jego prawidłowy rozwój jest mata edukacyjna, można taką kupić [reklama usunięta]. Mata taka zajmuje dziecko na całe godziny, dziecko jest bardzo skupione, co pozytywnie wpływa na jego przyszły rozwój

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...