Skocz do zawartości
Forum

Konkurs Mamy prezent na Dzień Mamy


Bioderma

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Użytkowniczki,

w związku ze zbliżającym się Dniem Matki chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do kolejnej akcji testowania produktu i związanego z nim konkursu.

Akcja skierowana jest do kobiet, które dbają o swoją skórę i lubią nowinki kosmetyczne, które mają potwierdzone działanie. Jeśli chciałybyście przetestować produkt MATRICIUM®, zapraszamy do zabawy!

MATRICIUM® to pierwszy wyrób medyczny mający wpływ na czynniki przyczyniające się do starzenia się skóry. Działa głębiej niż kosmetyki, czy dermokosmetyki. Dostarcza komórkom koktajl życiodajnych, czystych składników odżywczych niezbędnych do podziału, regeneracji i dłuższego życia komórek. Produkt zawiera składniki, które naturalnie występują w skórze, dlatego są w całości przyswajane przez naskórek.

MATRICIUM® zostało przebadane aż w 74 badaniach klinicznych w ciągu 14 lat.

Sugerowana cena MATRICIUM® to 159,90 zł.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/MATRICIUM.jpg

Pytanie dla Was to:
Dlaczego chciałabyś przetestować MATRICIUM®?

Dla autorek 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi przygotowaliśmy 10 produktów MATRICIUM®. Każdy produkt wystarcza na przeprowadzenie trzydziestodniowej kuracji.

Na odpowiedzi czekamy do 14.06.2013 r.

Wśród osób, które zakwalifikują się do testowania MATRICIUM® i napiszą na forum minimum 2 opinie o produkcie pięć osób nagrodzimy płynem micelarnym Sensibio H2O 250 ml dla skóry wrażliwej.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Sensibio%20H2O%20250ml%281%29.jpg

MATRICIUM® testujemy i piszemy opinie przez 4 tygodnie.

Zapraszamy do konkursu! :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo chciałabym przetestowac produkt MATRICIUM® ponieważ mam problemy ze skórą .Moja skóra jest bardzo sucha matowa i utraciła jędrność,dlatego z wielką przyjemnoscia skorzystałabym z przetestowania produktu ponieważ używałam juz wielu produktów i nie widze wielkiej poprawy w jędrnosci i elastyczności skóry .Gdybym miała taką możliwość i mogła sprawdzic produkt który polecacie a odpowiadałby mojej skórze napewno kupowałabym ten produkt i polecała na wielu portalach i forum.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Która z nas nie chciałaby być wiecznie młoda i piękna? Niestety, czas nie stoi w miejscu a 18 lat już dawno za mną. Muszę dbać o swój wygląd dla własnego komfortu psychicznego oraz dla mojego partnera, który jest ode mnie młodszy. Firmę Bioderma znam od jak najlepszej strony, zatem wierzę że Matricium potrafi zdziałać cuda. Pozwólcie mi przekonać się o tym :)

Odnośnik do komentarza

Jestem mamą czwórki dzieciaczków ja dałam im wszystko co było wartościowe i naturalne w moim organizmie . Przez lata oddaje im swój czas aby stawał się naszym czasem , który powinniśmy przeżyć razem dla pielęgnowania i wzrastania naszej miłości . Dlatego pragnę dbać o siebie i pielęgnować swoja skórę czerpiąc z najlepszego źródła równie naturalnych wartości by jak najdłużej cieszyć się świeżością ,wigorem i młodością co będzie radością dla całej rodziny .

Odnośnik do komentarza

Ten produkt może okazać się jedynym ratunkiem dal mojej zniszczonej cery. Ostatnią ciążę źle znosiłam, nie mogłam stosować żadnych kremów, ponieważ od razu dostawałam uczulenia. Nawet preparaty dla alergików nie sprawdzały się. Ponadto troszkę przytyłam, może troszkę więcej niż troszkę. Po urodzeniu córeczki ostro wzięłam się za siebie. Udało mi się zrzucić kilka kilogramów. Jednak pozostawienie skóry samej sobie przez tak długi okres czasu oraz duże wahania wagi sprawiły, że skóra jest obecnie w fatalnym stanie. Straciła całą jędrność, jest szara i mało elastyczna. Jestem młodą kobietą, chciałabym znaleźć preparat, który sprawi, że moja skóra odzyska dawny blask. Stanie się jędrna i pełna blasku. Chciałabym znowu poczuć się atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza

Marzę o tym, by obudzić się, spojrzeć w lustro i zachwycić widokiem. Kiedy skóra jest zmęczona i sucha, piecze i widać łuszczący się naskórek, cały entuzjazm słabnie. A tu potrzeba energii, by z synkiem wyjść na plac zabaw, do ludzi. Z pewnością zadbana mama to szczęśliwa mama. I taką właśnie chcę być. A prezent Państwa z pewnością może mi w tym pomóc.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałam się czy powinnam brać udział w tym konkursie i stwierdziłam ,że raczej tak ..Jestem mamą prawie dwuletniej córeczki z którą siedzę w domu,gdyż jak chciałam wrócić do pracy po króciutkim wychowawczym zwolnili mnie od tak.. już nie jestem dobrym pracownikiem wystarczająco oddanym firmie..i na tą chwilę nie jestem wstanie pozwolić sobie na taki rarytas jak dobrej jakości kosmetyki dla siebie i swojej skóry.Każdy grosz wydaje na córcię, tłumacząc sobie ,że ja jeszcze zdążę sobie kupić..a prawda jest taka że czas leci i skutki widać gołym okiem na skórze..Kosmetyki byłyby jak gwiazdka z nieba ,która odżywiłaby moją skórę. Dodała blasku,który gdzieś zniknął jakiś czas temu..To by było spełnienie marzeń moich,ale przede wszystkim mojej skóry która marzy o takim luksusie... :-) W późniejszym czasie pewnie zachwyt mojej córci,że mamusia ma tak zadbaną i odżywioną skórę. :-)

Odnośnik do komentarza

Chciałabym przetestować wspomniany produkt w związku z tym, że moja skóra łaknie nawilżenia a ciężko jest znaleść kosmetyk, który spełni w stu procentach nasze potrzeby. Pozostaje metoda prób i błędów, która w moim przypadku jeszcze nie przyniosła cudownego odkrycia :) Poza tym jestem przyszłą mamuśką, która korzysta jeszcze z wolnego czasu aby dogodzić trochę sobie, zanim na świecie pojawi się moje małe szczęście.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym przetestować preparat i nie względu na by wiecznie wyglądać młodo lecz przede wszystkim by nareszcie zrobić coś tylko dla siebie i swej skóry. Moim problem jest skóra,która miejscami jest sucha a miejscami tłusta. Chciałabym ją nawilżyć,zregenerować i poczuć ,że nareszcie jest jędrna,elastyczna i sprężysta.No i że nareszcie wyglądam jak piękna i zadbana kobieta:)

Odnośnik do komentarza

Ja również bardzo bym chciała przetestować te kosmetyki. Dlaczego? Cóż... Po dwóch ciążach moja skóra bardzo oberwała :) W czasie obu ciąż stała się bardzo wysuszona, mocno straciła na elastyczności, a przez problemy z tarczycą w czasie drugiej ciąży jest w takim stanie, że niejedna starsza pani mogła by się wstydzić takiej skóry, a co dopiero kobieta w moim wieku. Teraz po ciążach widzę ich "efekty" na mojej skórze. Skóra wygląda bardzo kiepsko, pojawiła się masa zmarszczek, popękanych naczynek i przebarwień. Bardzo bym chciała poprawić wygląd mojej skóry, ponieważ wiem, że powinnam wyglądać dużo lepiej, a przede wszystkim jako mama zasługuję na to, aby wyglądać lepiej. Chciałabym zrobić coś dla siebie i poczuć się lepiej, gdy moja skóra zacznie być bardziej elastyczna i gładka.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza
Gość normatywna

Witam... Jestem mamą i jak każda mama nie mam czasu ani pieniędzy żeby kupić coś dla siebie, dodatkowo nie mam pracy gdyż po macierzyńskim zwolniono mnie bez uzasadnienia :/ No cóż życie toczy się dalej, kosmetyki to dla mnie rarytas. O buzie w zasadzie nie mam jak zadbać bo kosmetyki są zbyt drogie żeby sobie na nie ot tak pozwolić i testować. Moja skóra jest mieszana i jak większość kobiet mam z nią problemy, jesli znalazłabym już taki kosmetyk, który dał by mi satysfakcję to na każdą okazję prosiłabym męża o taki prezent. Gdyż zadbana skóra to radość dla mnie i dla moich bliskich :*

Odnośnik do komentarza

Czemu ja, to proste. Po ciąży człowiek nie ma czasu na to by godziny spędzać przed lustrem, zaabsorbowany jest dzieckiem i zapomina o tym, że potrzebuje tez zadbać o siebie w rezultacie chodzimy z suchą skórą, worami pod oczami, pojawiającymi się zmarszczkami. a ja nie chcę, mam już tego dość, chcę być piękna dla siebie i synka by w przedszkolu nie patrzyli na mnie litościwym wzrokiem jaka to ze mnie matka polka ale z zazdrością, ale ona zadbana, jaką ma piękną cerę, whow jak ona to robi!

Odnośnik do komentarza
Gość MamaMagdas

Od rozwiazania minelo juz 15 miesiecy...a ja nadal nie wygladam i nie czuje sie jak kobieta,ktora przeciez bylam... Zmeczona,jakos tak obwisla,szara i wiecznie przewrazliwiona. Nic nie przynosi efektu, moze musze poczekac az moje dziecko dorosnie i bede mogla o siebie zadbac? Czarna wizja... Mam nadzieje ze istnieje lepszy sposob... Dlatego moglabym przetestowac to cudo.

Odnośnik do komentarza
Gość malenkaanitka90

Dlaczego chciałabyś przetestować MATRICIUM®? Chciałabym ofiarować trzydziestodniową kurację mojej Mamie.. Jest Ona 55-letnią Kobietą pracującą w szpitalu.. a dodatkowo opiekuje się starszymi ludźmi.. Chciałabym sprawić jej jakąś przyjemność i pomóc jej zadbać o siebie.. W pośpiechu dnia lata lecą skóra jej staje się nie tą skórą gdy miała 20 lat.. Myślę że przetestowanie takiego wspaniałego produktu w zamian za recenzję sprawiło by jej ogromną radość.

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna72

Ponieważ moja cera jest bardzo wymagająca z problemami do zaczerwień, wysuszająca się cały czas poszukuję dla siebie najlepszego kosmetyku. Może właśnie ten produkt utrafi w moje potrzeby i zawładnie moim sercem. Lubię nowości, często z koleżankami przegadujemy co komu w czym pomogło, co można by było polecić zatem mogę zarazić następne osoby dobrym i sprawdzonym produktem, za który dosłownie dam głowę lub jak kto woli własną twarz.

Odnośnik do komentarza
Gość sandra_ns

Chciałabym zostać testerem kuracji Matricium z kilku powodów:
1. Jestem osobą z tendencją do przesuszania skóry (m.in. przez solarium)
2. Staram się na bieżąco podążać za nowinkami, dużo czytam, wyszukuje info w Internecie i jestem zaprzyjaźniona z kilkoma Aptekami- jako ich stała klientka,
3. Jestem osobą młodą robiącą karierę, ponieważ pracuję w dużej korporacji w kwestii kosmetyków często pomagam koleżankom z pracy i rodzinie
4. Zdaję sobie sprawę z tego jak ważny jest wygląd zewnętrzny o który nie nagannie dbam, robiąc to "dla siebie" ale też ze względu na bezpośredni kontakt z klientami
5. Chciałabym reprezentować grupę kobiet w moim wieku, może i zapracowanych, ale zawsze świetnie wyglądających i dbających o siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość j.dudek71

Jako wieloletnia już mama skórę mam dojrzałą i przez to wymagającą więcej .Muszę więcej ją pielęgnować,bardziej odżywiać i bardziej dbać.Jak każda kobieta chcę być długo młoda i ładnie wyglądac.Warto o siebie dbać,dla siebie i także dla innych.Tak by patrzeć w lustro i widzieć zadbaną i promienną twarz :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
jestem wdową wychowującą 3 wspaniałych dziewczyn, które już dorastają i niebawem wylecą z rodzinnego gniazda. Nieraz siedząc przy kawie rozmyślałam nad tym co będzie dalej. Niestety za każdym razem dochodziłam do jednego wniosku, a mianowicie, że moje życie już niczym mnie nie zaskoczy i, że wszystko zmierza ku gorszemu. Lecz nadszedł dzień, że zakochałam się na nowo i moje życie nabrało kolorów tęczy. Teraz czuję się piękniej i młodziej, jednak wiem, że czas w miejscu nie stoi i odbija swój ślad na mojej cerze. Właśnie dlatego chciałabym przetestować MATRICIUM by móc jak najdłużej być pewną swojej wartości i codziennie widzieć w lustrze dojrzałą lecz promiennie wyglądającą kobietę. MATRICIUM z pewnością utwierdziłby mnie w przekonaniu, że miękkość i jędrność skóry nie musi kończyć się po 40 roku życia.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory nie przejmowałam się zbytnio moją cerą ani jej stanem. Rano w pośpiechu zrobiłam make up, a wieczorem go zmyłam i na tym kończyło się moje dbanie o cerę. Wychowuję sama córeczkę więc w natłoku zajęć nie miałam ani czasu ani chęci na dbanie o siebie. Ostatnio zauważyłam, że niestety moja cera jest poszarzała i niewiele zostało z jej młodzieńczego blasku.Czas niestety i o mnie nie zapomniał, a ja zajmując się dzieckiem chyba udawałam, że nie widzę co się stało z moją cerą. Pewnego dnia kiedy spojrzałam do lustra przestraszyłam się, że czas tak bardzo oddziałuje na moją skórę. Moja twarz została opanowana przez zmarszczki mimiczne, które spędzają mi sen z powiek. Na dodatek skóra mojej twarzy jest chropowata co niestety coraz bardziej mi przeszkadza. Dlatego też chciałabym przetestować produkt Matricium, który choć po części mógłby przywrócić mi świeży wygląd,a mojej skórze dodać koloru i blasku. Chciałabym jeszcze kiedyś spojrzeć w lustro i sama sobie się podobać. Dlatego gdybym została testerką Matricium byłabym przeszczęśliwa.

Odnośnik do komentarza

Matricium bardzo przetestować bym chciała,zeby moja skóra blasku nabrała :( Jest w złym stanie,wiotka, taka wysuszona.Nie wygląda dobrze-młodosci pozbawiona.Zmarszczki sie juz na niej małe pojawiły.Swoją obecnością w kompleksy mnie wprawiły.Matricium jest dla mnie produktem nowym.Moze okaze sie kołem ratunkowym? Chce zeby był dla skóry mej zbawieniem,bo ona sama jest dla mnie utrapieniem :(

Odnośnik do komentarza
Gość aga8603

Chciałabym testować kurację bo...?Uważam, że kosmetyki są sprzymierzeńcem kobiety, dlatego dążę do tego, by poznać takie, które sprawdzą się najlepiej. Często zmieniam produkty i marki, lubię poznawać coś nowego, bo może to okazać się strzałem w dziesiątkę.Przydadzą mi się wielce takie produkty jak MATRICIUM ze względu na moje dziecko,które ma skóre wrażliwą. Chmurkowa konsystencja to kolejny argument, który przemawia za tym, że pragnę ten produkt mieć w swoim posiadaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość natik1306

Piękny i młody wygląd to marzenie każdej kobiety. Chcemy jak najdłużej być atrakcyjne i podobać się . Kobety , które mają mężczyzn młodszych od siebie ( tak jak JA ), pragną tego podwójnie. Mówi się , ze wygląd nie jest najważniejszy i liczy się uczucie, ale to niestety , nie zmienia faktu , że starzeję się.... :( Chciałabym ciągle wyglądać jak teraz tak dlatego stosuję drogie kremy, suplementy diety, staram zdrowo się odżywiać, nie palę. Chciałabym przetestować preparat MATRICIUM bo uważam , ze pomoże mi w walce z czasem i młodszymi konkurentkami :P

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie przetestowałabym tę niesamowitą kurację MATRICIUM, ponieważ po urodzeniu dzieciaków moja skóra bardzo się zmieniła. Jest mało jędrna, wrażliwa, sucha, brakuje jej blasku. Niedługo wracam do pracy i czuję się zaniedbana. Mam wyrzuty sumienia, że nie dbam dostatecznie o siebie ale muszę to zmienić nie tylko dla siebie lecz również dla moich kochanych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość magienka

Chciałabym zostać testerem kuracji Matricium z kilku powodów:
Tego mi potrzeba... Lubię wprowadzać nowość do codzienności.Lubię gdy wiem, że mam towar najwyższej jakości.A kosmetyki Matricium mi to zapewnią.I nie zamienię tych kosmetyków wcale.
Jak każda kobieta chcę być młoda i ładnie wyglądacć.

Odnośnik do komentarza

Twarz jest jak wizytówka - wiele o właścicielu mówi, wyróżnia go z tłumu nieznajomych, na trwałe lokuje się we wspomnieniach znajomych, nie pozwala o sobie zapomnieć...Mam tylko jedną twarz, a nie 50 jak Christian Grey, dlatego chciałabym, aby była znowu piękna i tak młoda jak moja dusza. Pierwsze zmarszczki, szarość - jeszcze kilka lat temu patrząc w lustro nie wierzyłam, że kiedyś zagoszczą i u mnie...a jednak. Wiem, że w dużej mierze sama sobie jestem winna przez niedbałość i niewiedzę, ale co teraz? Co, kiedy 50 kremów nie pomogło? Kupic 51-wszy? Mam jeszcze tyle marzeń i planów, a tu co? Ze niby zaczynam się starzeć? Ze powinnam pzrestać nosic szorty bo nie pasują do zmarszczek na czole? Matricium raz proszę! Na wynos!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...